Sayfa 245/865 İlkİlk ... 145195235243244245246247255295345745 ... SonSon
Arama sonucu : 6919 madde; 1,953 - 1,960 arası.

Konu: BANVT - Banvit

1. 21,40 tan aşağı düştü mü bi hüzün kaplıyo içimi. ne güzel 21,90 ları gördük. millet ne meraklıymış satmaya. bekleyin işte 25 olacak
    gerçi bi sonraki yükselişte herkes satacağı için yine 21 in aşağısını görebilir .kimsenin beklemeye takati kalmadı

2. Başka bir forumda

"ESK dondurulmuş tavuk satacak
    Et ve Süt Kurumunca, 750 ton dondurulmuş gövde tavuk, 750 ton dondurulmuş tavuk göğüsle 325 ton dondurulmuş uçsuz tavuk kanat ürünleri teklif toplama usulüyle satılacak.

ESK dondurulmuş tavuk satacak
    EKONOMİ11 Aralık 2017"

şeklinde bir haber okudum. Aslı varsa Banvit bundan faydalanır mı? Banvit bu kurumla çalışıyor mu? Haberin etkileme ihtimali var mı?

3.  Alıntı Originally Posted by umutsirin Yazıyı Oku
    Başka bir forumda

"ESK dondurulmuş tavuk satacak
    Et ve Süt Kurumunca, 750 ton dondurulmuş gövde tavuk, 750 ton dondurulmuş tavuk göğüsle 325 ton dondurulmuş uçsuz tavuk kanat ürünleri teklif toplama usulüyle satılacak.

ESK dondurulmuş tavuk satacak
    EKONOMİ11 Aralık 2017"

şeklinde bir haber okudum. Aslı varsa Banvit bundan faydalanır mı? Banvit bu kurumla çalışıyor mu? Haberin etkileme ihtimali var mı?

Şimdi soru şu.. Banvit bu ürünleri kaça mal ediyor? Eğer mevcut maliyetinin altında teklif fiyatı oluşursa neden almasın? Banvitin elindeki stoklar ne kadar? Burdan bu kadar malı almaya ihtiyacı var mı? Zaten bir de şu var.. Eğer banvit ihaleye girecekse şartname alınmıştır.. İhaleye girilecektir diye kapa haber göndermesi lazım.. Allahtan 20 aralığa az kaldı.. Bakalım kahramanımız ne yapacak.. Şimdi bu ihaledeki mallar toplu olarak ihale edilecekse bu kadar tonluk mal ihalesine başka hangi güçlü firma girer? Ciddi rakamlar

4.  Alıntı Originally Posted by BodrumX Yazıyı Oku

Şimdi soru şu.. Banvit bu ürünleri kaça mal ediyor? Eğer mevcut maliyetinin altında teklif fiyatı oluşursa neden almasın? Banvitin elindeki stoklar ne kadar? Burdan bu kadar malı almaya ihtiyacı var mı? Zaten bir de şu var.. Eğer banvit ihaleye girecekse şartname alınmıştır.. İhaleye girilecektir diye kapa haber göndermesi lazım.. Allahtan 20 aralığa az kaldı.. Bakalım kahramanımız ne yapacak.. Şimdi bu ihaledeki mallar toplu olarak ihale edilecekse bu kadar tonluk mal ihalesine başka hangi güçlü firma girer? Ciddi rakamlar
    Tavuk şirketleri genelde tavut çiftleri ile taşeron usulu çalışıyor. Civcivi verip yetişince alıyor. En aZından mersin civarındaki çiftlikler bu şekilde çalışıyor. Banvitin gidipte et-süt kurumunun elindeki dondurulmuş tavuğa müşteri olacağını sanmam.çünkü daha ucuza maletme şansı olmayabilir ve hesaplama/planlama açısından bu tarz alış-verişin stok vb özellikler açısından uygun olmadığını ve kurumsal bir şirket tarafından tercih edilmeyeceğini düşünüyorum. Ancak et-süt kurumu belli periyotlarla bu satışları yapıyorsa banvitin takviminde varsa birşey diyemem. Benimki sadece tahmin/akıl yürütme. YTD

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Ben söylediklerimden sorumluyum, anladıklarınızdan değil.
    Stefan Zweig

5. Merhaba arkadaşlar bu ilk mesajım 1 ay dan fazla oldu aranıza katilali. Yarın teknik yuzumuz gulecek der. Bir şey bildigimden değil uyduruyorum anliyacaginiz. dikkat e almayin. Neden heyecan yaptıysam yazma ihtiyacı hissettim. Başka zamana bırakmaz inşallah. Bol kazançlar :)

Arkadaşlar yapmayin 750 ton ne olacakki komik bir rakam ben tek basima 250 ton canli tavuk teslim ediyorum.banvit haftada ortalama 700 bin tavuk kesiyor.2.5 kg ortalama ile siz hesaplayin.

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Şu anda iri tavuğa rooster a yönelme var. Fason ücretlere zam yok.

8.  Alıntı Originally Posted by ssregitoss Yazıyı Oku
    Şu anda iri tavuğa rooster a yönelme var. Fason ücretlere zam yok.

bunun anlamı nedir dostum ?? tavuklardan anlamayan biri olarak soruyorum..:)
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Sayfa 245/865 İlkİlk ... 145195235243244245246247255295345745 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •