Sayfa 245/759 İlkİlk ... 145195235243244245246247255295345745 ... SonSon
Arama sonucu : 6069 madde; 1,953 - 1,960 arası.

Konu: BLCYT - Bilici Yatırım

1. [QUOTE=keko;1869827]çok teşekkür ediyorum dostum..batman bahçeli evler mahallesi mi ?? gerçi ben zaten özel bir hastanede çalışıyorum...bizde fizik tedavi de var ama açıkçası geçmişte girdim çok az faydası oldu bir de iş yoğunluğundan pek de gidemiyorum...ftr ile aramızdaki mesafe 6 metredir...[/QUOyok TE]

Yok dostum ist.Tekrar şifa diliyorum, selam ve dua ile...

2. arkadaşlar özel hastanedeyim muayene ve ilaç giderlerimizin tümü bedelsizdir ama buna rağmen sağlığımı çok ihmal ediyorum...hanım evde her hatırlattığında görünecem diyorum ama hiç görünmüyorum...nedenini de bilmiyorum...benden de hepinize şifa dilekleri ve dua var...burada kazanınca moralimiz daha da iyi olacak...bakalım blcyt bunu bize sağlayabilecek mi ??sabır diyelim...

şu anda endekse bakıyorum çok isteksiz...hisselere bakıyorum onlar da öyle...artık can sıkıntısından bazı hisseler çıkıyor gibi bir durum var...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    no panik ne yapıyorsa yapsın..bu gün 2,26 fiyatından iyi topladılar..son anda dipten alanların iki üç kademe satışları oldu..günü ağırlıklı ortalamasından kapatmayı başardı...umuyorum ki bu son hareket artık düzeltmenin bittiğinin işareti olsun...altın çamura bulanması ile değerini düşürmez ama gönül hissenin biraz daha hareketli olmasını diliyor...göze daha hoş hareketlerin olmasını diliyorum...en kısa sürede son zirvesi olan 2,49 ların geçilip artık 2,50 lerin üzeri ile tanışmak istiyoruz..
    bu yorumumuzdan iki gün sonra bu gün ilk defa 2,50 yi gördük...umarım artık buranın üzerinde hareket ederiz...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4. hisselerde 2,00 2,50 3,00 ..v.b rakamlar psikolojik direnç rakamlarıdır...o yüzden de oraya yaklaştığında hisseler satış yerler...zaten bu yüzden de geçmişte 2,49 direnci oluşmuş idi...o zirve görüldükten sonra 2,26 görülecek kadar düzeltme yaptı ve ardından da son bir kaç gündür toparladı ve bu gün bu direncinin hemen yanı başında bir kapanış yaptı (2,47)

aslında bu gün 2,51 görülerek bu direnç büyük ölçüde etkisiz hale getirilmiştir zaten 2,47 kapanışı da yarın burayı geçmeye hazırlıktır...büyük bir ihtimalle ( endekste sert kırılmalar olmadığı sürece ) blcyt yarın 2,50 nin üzerinde hareketler yapacaktır...bu gün hazm ede ede hisseleri aldılar...bence çok güzel vede iştahla alındı hisse...

ağırlıklı ortalaması 2,45 te kaldı..buranın üzerinde bir kapanış yaparak güçlü durduğunun işaretlerini verdi..üstelik bu hareketi endeksin %0,33 düştüğü bir günde yapması hissenin çıkmakta ne kadar istekli olduğunun bir işaretidir...

işlem hacmine baktığımda 3 milyonluk bir işlem hacmi yaptığını görüyorum...blcyt da son düzeltmelerin genelikle işlem hacminin 4-5 milyon tl lere çıktığı vakitlerden sonra gerçekleştiğini hatırlıyorum...şu an için normal bir işlem hacmi görünüyor ...hisseler birbirine yakın işlem hacimleri ile çıkıyorsa sağlıklı çıkıyor demektir...

benim tecrübelerim ve kişisel düşüncelerim bunlardır ama bakalım blcyt yarın nasıl davranacak ?? hep birlikte izlemeye devam...

Bir tavan yakışır böylesine. Geç bile kaldı...
    Derim'i yakın takibe almıştım ama lotum yoktu. Bugünkü tavanı bekliyordum. Son dönem aşırı satılmıştı ve ucuz kalmıştı. Blcyt'ın neyi eksik?
    "Ya bir yol bulacağız ya da bir yol açacağız"

6. Slm keko ve kitapci0 üstadların sizin burda oluşunuz ve değerli yorumlarınız bizlere yol gösteriyor ve doğru yerde olduğumuzu anlıyoruz sizden bi ricam olacak ki yeni işletim pazarı yani D grubu bi hisse aldım peki bunu satarken neye dikkat etmeliyim çünkü kademelere gözükmüyor 2den aldım şuan 2:50 oldu satacam ama nasıl bi yol izlemem lazım yardım ve bilgileriniz için şimdiden teşekkür ederim

ALE-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by Mt5978 Yazıyı Oku
    Slm keko ve kitapci0 üstadların sizin burda oluşunuz ve değerli yorumlarınız bizlere yol gösteriyor ve doğru yerde olduğumuzu anlıyoruz sizden bi ricam olacak ki yeni işletim pazarı yani D grubu bi hisse aldım peki bunu satarken neye dikkat etmeliyim çünkü kademelere gözükmüyor 2den aldım şuan 2:50 oldu satacam ama nasıl bi yol izlemem lazım yardım ve bilgileriniz için şimdiden teşekkür ederim

dostum emin ol o tür hisseleri hiç tanımıyorum ve hangi şartlarda işlem gördüklerini de bilmiyorum...benim çapım bellidir dostum...borsadaki 500-600 hisseden takip ettiğim ancak 15-20 hissedir...yardımcı olamadığım için üzgünüm...ama aracı kurumunu tlf ile ararsan sana bir yardımcı olacaklardır....

8.  Alıntı Originally Posted by Mt5978 Yazıyı Oku
    Slm keko ve kitapci0 üstadların sizin burda oluşunuz ve değerli yorumlarınız bizlere yol gösteriyor ve doğru yerde olduğumuzu anlıyoruz sizden bi ricam olacak ki yeni işletim pazarı yani D grubu bi hisse aldım peki bunu satarken neye dikkat etmeliyim çünkü kademelere gözükmüyor 2den aldım şuan 2:50 oldu satacam ama nasıl bi yol izlemem lazım yardım ve bilgileriniz için şimdiden teşekkür ederim

Bildiğim kadarıyla seansa başlarında ve sonunda günde üç kere çok kısa süreliğine işlem oluyor , sn keko dostumun söylediği yolu izlemeniz lazım...

Sayfa 245/759 İlkİlk ... 145195235243244245246247255295345745 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •