Sayfa 245/691 İlkİlk ... 145195235243244245246247255295345 ... SonSon
Arama sonucu : 5521 madde; 1,953 - 1,960 arası.

Konu: KLGYO - Kiler GYO A.Ş.

1. Yarın guleri biraz tavandan satıp burda tabandan alınca yaklaşık % 20 cepte oluyor.

2. ***e bak, hala eksi yapmaya çalışıyor

3. Eyyy mümin Vahit Kiler !!

4. Bu adamın yaptığını içinde insanlık namına zerre vicdan bulunan biri yapamaz benim gözümde hayvandan beter bu adam.

5. Vay bee - ne guzel pazarlandı dımı hısse- rekor bılanco dendı- super projeler var dendı- ıste fırmaının gelecekte , şu an bılancolara yanısmamıs , gelırlerı var dendı.. Bunları ayazarlarken hısse fıatı neydı ? Ve bu her daka yazanlar nerde ? Sızler bu yazılanları okuyup alıs gırerken, onlarda satış giriyordu.. Işte ben bu oyunu çok ızledım..yazık

6.  Alıntı Originally Posted by ŞAHONUN PUNGARI Yazıyı Oku
    Vay bee - ne guzel pazarlandı dımı hısse- rekor bılanco dendı- super projeler var dendı- ıste fırmaının gelecekte , şu an bılancolara yanısmamıs , gelırlerı var dendı.. Bunları ayazarlarken hısse fıatı neydı ? Ve bu her daka yazanlar nerde ? Sızler bu yazılanları okuyup alıs gırerken, onlarda satış giriyordu.. Işte ben bu oyunu çok ızledım..yazık
    Patronun ve ekibinin günahı yok yani ? Bedelli üzerine %15 daha düşüş vs… Normal mi bunlar? Koç tahtasında bunları yapabilir misin?

7.  Alıntı Originally Posted by ŞAHONUN PUNGARI Yazıyı Oku
    Vay bee - ne guzel pazarlandı dımı hısse- rekor bılanco dendı- super projeler var dendı- ıste fırmaının gelecekte , şu an bılancolara yanısmamıs , gelırlerı var dendı.. Bunları ayazarlarken hısse fıatı neydı ? Ve bu her daka yazanlar nerde ? Sızler bu yazılanları okuyup alıs gırerken, onlarda satış giriyordu.. Işte ben bu oyunu çok ızledım..yazık

yahu sende aldın 1,10 dan bizde bıraz üstünden aldık yani hadi kandırdılar sende mi kandın nerden nereye düşen hisse dedik batakta değil karlı da kağıtta ucuz dedik aldık ama bu kadar ******** olabileceklerini tahmın edemedik suç bizde adam gibi adam olanların hisse senedine yatırmak varken o.ç ocuklarının hissesine yatırdık insan ne yaparsa kendine yapar cezasınıda çeker

8. Bugun vergı fınanslalları gelecek.. Aksam kapanısda atar srfsız. Bugun son gun ..beyan ıcın

Sayfa 245/691 İlkİlk ... 145195235243244245246247255295345 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •