Sayfa 245/1001 İlkİlk ... 145195235243244245246247255295345745 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 1,953 - 1,960 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VIII

Alıntı Originally Posted by turali Yazıyı Oku
    Bir de orası artık mafya gibi olmuş, girdin mi izinsiz çıkamazsın. Soylu da çıkamadı bir kaç ay önce...
    teşbihte hata olmz bir nevi omerta yani)))))))

AstraZeneca: "Corona Aşısının Fiyatı 2 Euro Civarında Olacak"

Bari ön sipariş versek. 100 milyon doz 200 milyon euro, bizim için para değil.

https://www.amerikaninsesi.com/a/ast...k/5462077.html

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Durur durur ,bizim memlekette akedemik kariyer yapmış prof olmuş adam,o işlerde eğitimlidir alışkındır sıkıntı olmaz.
    Benim gözümde prof demek niravana demek. Özellikle tıp alanında prof demek. Artık çalışmana gerek yok anlamına geliyor. Belkide ben yanlış biliyorum.

O egeli ben değilim

Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Benim gözümde prof demek niravana demek. Özellikle tıp alanında prof demek. Artık çalışmana gerek yok anlamına geliyor. Belkide ben yanlış biliyorum.

Bir seviyeye gelene kadar hep emir komuta zincirine uymak zorunda kalırsanız,artık uymak zorunda olmasanız da o tavır içinize kadar işlemiş olabilir,öğrenilmiş davranış kalıplarını kırmak zor.Akademik dünyada en azından tıp dünyasında baya hiyerarşi vardır.

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by Ahmetg Yazıyı Oku
    Cok eskilerde sehir yoktu herkes koyluydu. ee onlar nasil becermis?

Hatta 1960 oncesi ilac yoktu gubre yoktu ama herkes dogal guzel beslenmis

Simdi bakiyorsun herkes hayvanciliktan ve tarimdaki agir isten sikayet ediyor
    Uzaylılar yardım paketi attılar.
    Adı da phantom cargo...
    Al sana sosyoloji.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

Konuları dağıtmayalım City of London, Corona, Osmanlının kökeninin Romalı olması, bahçe bakımı ve hayvancılık konularımız bunnar.

Araya cinsi latifte koyacaktım da, Mustafa bey kızıyor.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by jmk99 Yazıyı Oku
    Uzaylılar yardım paketi attılar.
    Adı da phantom cargo...
    Al sana sosyoloji.
    1960 öncesinde köylerde muz, mango, antep fıstığı felan satılıyordu. Bizim oranın fondüsü meşhurdu.

O egeli ben değilim

8. Normalleşme derken, bu özdisiplinden yoksun halkla neyi notrmalleştireceklerini zannediyorlardı.kaç gündür nereye baksam bu kapalı mekanda maske kuralı deliniyor.Adam otobüse biniyor, binerken maskeli içeri girince çenesinin altına indiriyor.Bu tür öküzlerin nasıl adam edileceği filan çok çetrefilli iş. Mesela adam yaya geçidini görüyor, yayaı da görüyor ama yol vermiyor durmuyor, neden çünkü ceza yok , özdisiplin toplumsal saygı hak getire. Maskesiz adam kendisine bulaşınca coluğunu çocuğunu, anasını babasını hasta edebileceğini bu kadar aydan sonra hala bilmiyor mu, eşşek gibi biliyor bence.Ortadoğu toplumlarında kamu denen mefhumun ne olduğu, neye yaradığı anlaşılamadığından şansı olan yaşar, şanssızsanız geçmiş olsun.

Sayfa 245/1001 İlkİlk ... 145195235243244245246247255295345745 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •