Sayfa 246/749 İlkİlk ... 146196236244245246247248256296346746 ... SonSon
Arama sonucu : 5988 madde; 1,961 - 1,968 arası.

Konu: TRCAS - Turcas Petrol

Alıntı Originally Posted by Artur Yazıyı Oku
    honky kardeş seni çok heyacanlı ve iştahlı gördüm inşallah kursağımızda kalmaz benide galeyane getiriyon az sakin relax ol kardeş
    Günaydın abi
    Borsacı dede işaret fişeği cakti herkes daldı
    Tahta sahibi dahil buradaki en çok yazan abiler dahil herkes şaşırdı kaldı 20 milyon lot hacim
    Elimizde tuttuğumuz trcas bir anda altın oluverdi
    İnsan ister istemez heyacan yapıyor
    Bakalım bugün tavan mi kapatırız cuma günü tavan kapatirsak pazartesi de devamı gelir herhalde
    Yatırım tavsiyesi değildir

2. Borsacı dede adını daha önceden duymuş ama bakmamıştım kimdir diye. Dün sosyal medyada ismi bu kadar geçince YouTube kanalından eski videolarını izledim ve yorumları okudum. Yabancı yatırımcıların 10 bagger 100 bagger dediği, 10'a katlayacak 100'e katlayacak hisseleri kovalıyor gibi görünüyor, Peter Lynch tarzı. Dede bir videosunda 1-2 trilyon zarar etsem üzülmem gibi bir şey diyor. 1-2 trilyon eski parayla bile olsa günümüzün 1-2 milyonu yapar. Büyük parayla küçük şirketlere giriyorsa spekülatif bir etki yaratıyor olabilir. Videoların izlenme sayıları da oldukça yüksek. Dünkü yükseliş dede vasıtasıyla mı oldu yoksa iyi gelen bilançonun 1 gün gecikmeli yükselişi miydi ben anlayamadım. Bir taraftan bir günde 160 milyon işlem hacmini dede nasıl yaptırsın diyorum. Bir taraftan da takipçileri alım yaptıysa, bilanço iyi geldi diye spekülatif olmayan alımlar da geldiyse, bunun içine algoritması robotu da dahil olduysa, dün petrol fiyatı da %2 artıdaydı, hepsi üst üste gelip birbirini desteklemiş olabilir.

3. Aslında bir de şöyle olumlu bir etki söz konusu. Forumda sizin hep yazdığınız bir şey vardı. Turcas'ın Shell olduğunu borsacıların çoğu bilmez diyordunuz. Şimdi dede vasıtasıyla da olsa sosyal medyada Turcas'ın Shell işletmecisi olduğu öğrenildi. Herkes Shell'den ve Turcas'ın %30 payından bahsediyor. Şirketin tanınması ve farkındalığın artması anlamında olumlu bir gelişme.

4.  Alıntı Originally Posted by €vrén Yazıyı Oku
    Aslında bir de şöyle olumlu bir etki söz konusu. Forumda sizin hep yazdığınız bir şey vardı. Turcas'ın Shell olduğunu borsacıların çoğu bilmez diyordunuz. Şimdi dede vasıtasıyla da olsa sosyal medyada Turcas'ın Shell işletmecisi olduğu öğrenildi. Herkes Shell'den ve Turcas'ın %30 payından bahsediyor. Şirketin tanınması ve farkındalığın artması anlamında olumlu bir gelişme.
    Daha 24 saat olmadı, dedenin trcas ile ilgili twiterdaki kısa videosu 115 bin kişi tarafından izlenmiş. Daha bu sayı artar😂😂

5.  Alıntı Originally Posted by bigdata Yazıyı Oku
    Daha 24 saat olmadı, dedenin trcas ile ilgili twiterdaki kısa videosu 115 bin kişi tarafından izlenmiş. Daha bu sayı artar😂😂
    Dede bizi çift haneye götürecek mi bakalım

6. Bu kadar erken tavan olursa, zorlanır

7.  Alıntı Originally Posted by bigdata Yazıyı Oku
    Aynen durum bu şu anda

Sayfa 246/749 İlkİlk ... 146196236244245246247248256296346746 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz