Sayfa 246/300 İlkİlk ... 146196236244245246247248256296 ... SonSon
Arama sonucu : 2393 madde; 1,961 - 1,968 arası.

Konu: EGCYO Egeli & Co. Tarım Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş

Bu tahsisli ya olacaktı, ya da olmayacaktı. Yorum yazdı isem her iki türlü de belirttim olabilecekleri. Biz burada eskiyiz, hisseyi ve patronu tanıyoruz.Riskin yüksek olduğunu, Ona göre kararlarinizi alın dedik. Burada asla %100 bu tahsisli olacak demedik. Hala çıkıp ta beni suçlamaya kimsenin hakkı yok. Herkes kararını kendi verdi. Bu süreçte maliyeti düşük olanlar ,satanlar kazandı. Ama sen tut 0.85-95 arası maliyet yaptıysan ben ne yapabilirim.
    **Hayatta en pahalı şey tecrübedir. Çünkü kazanmak için kaybetmek gerekir.

2. Baran kardeş polemiğe gerek Yok alıntı dahi yapıp 2 sene önceye yakın yazdıklarını o zaman eleştirdim ve sen açıkça felaket tellalı ilan ettin beni ve senet patronu hakkında yazanları sonradan yazdıkların artık sonuçtur ben bu senede varyo olarak katıldım araştırma yaparsan öğrenirsin o tarihten buyana çevirdiği naneleri yazdık durduk sen ise senedin posası çıktığında trene bindin bu kağıt 4 tl ye kadar dayanmıştı bir ara haberin varmı her sene beyaz yalanlar uydurmaktaydı Yok katar Yok Çin Yok İngiliz ortak ne oldu fosss bu yalan da 2017 model yalanlardan biriydi ve 7 ay önce buda foss çıkacak diye yazdım hala bu yazılanları bir zahmet araştırmayıp(bence gayet iyi biliniyor) buna rağmen sonuç bu olduğu halde hala çıkıp banane ben yazdım siz niye aldınız demene itirazım Yok zaten sana sorup alacak Yok ama hala laf ebeliği yapman pişkinliğe bağlaman ilginç
    Özeti Türkiye de rezil olmayan tek şey rezillik tir sözü bize ülkemize özgü olaydır sanırım

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. Dediklerine harfiyen katılıyorum centur. Benim gözümde yiğit baran ile patronun hiçbir farkı yok. Yazıklar olsun hepsine ...

Alıntı Originally Posted by kocamuğlalı Yazıyı Oku
    Dediklerine harfiyen katılıyorum centur. Benim gözümde yiğit baran ile patronun hiçbir farkı yok. Yazıklar olsun hepsine ...

kocamuğlalı,. yavaş ol bakalım, burada herkes haddini bilmeli. Seviyesini bilmeli. Ben miyim şirket sahibi? Adam yaptıklarıyla spk dahil herkesi uyuttu. İniş çıkışlarda al-satı becerebilenler kazandı. Kimse burada yönlendirme yapmadı. Her iki ihtimaller de konuşuldu. İşinize gelmediği gibi , bir de çıkıp yazıklar olsun diyemezsin. Daha geleli, yazalı ne oldu da?

5.  Alıntı Originally Posted by ^^YİGİT BARAN^^ Yazıyı Oku
    kocamuğlalı,. yavaş ol bakalım, burada herkes haddini bilmeli. Seviyesini bilmeli. Ben miyim şirket sahibi? Adam yaptıklarıyla spk dahil herkesi uyuttu. İniş çıkışlarda al-satı becerebilenler kazandı. Kimse burada yönlendirme yapmadı. Her iki ihtimaller de konuşuldu. İşinize gelmediği gibi , bir de çıkıp yazıklar olsun diyemezsin. Daha geleli, yazalı ne oldu da?
    Sana mı soracağım yavaşı hızlıyı...haddi seviyeyi senden mı öğreneceğim. O kadar kendine güveniyorsan benim gibi patron müsveddesi hakkinda suç duyurusunda bulunursun...yoksa laf salatasıyla peynir gemisi yürümüyor....

Alıntı Originally Posted by kocamuğlalı Yazıyı Oku
    Sana mı soracağım yavaşı hızlıyı...haddi seviyeyi senden mı öğreneceğim. O kadar kendine güveniyorsan benim gibi patron müsveddesi hakkinda suç duyurusunda bulunursun...yoksa laf salatasıyla peynir gemisi yürümüyor....

O zaman bilip bilmeden ileri geri konuşmayacaksın. Bizdeki cesaret olmasaydı 3 yıldır bu hisseyi takip etmezdik. 0.30'lardan 1 TL lere gelirken neler yaşadığımızı bilemezsiniz. Zamanında 0,30 larda hisseyi kotüleseydik maliyeti yüksekte olanlar pes Edip kol keseceklerdi. Yilmadik, bir şekilde mücadelemizi verdik. Ama karşımızda bencil ve yatırımcı düşmanı bir patron var. Bunu her defasında belirttik. Bu tahsisli biraz abartılı bir rakamdı. Spk taa baştan kabul etmeyecekti, yada %200 değil de %100 yapabilirsin demeliydi. Patron oyunu öyle bir oynadı ki yaptığı hareketlerle herkesi olabilme ihtimaline inandırdı. Ama yine de dikkat edin, bu adamın sağı solu belli olmaz diye ben dahil kaç kişi söyledi. Borsa risktir. Ama bu hisse aşırı risktir. Bunu bile bile alınan risk herkesin kendi özgür kararıdır. Nokta....

7. Peki sizce bundan sonra ne olur arkadaşlar. Bilgi verirseniz teşekkür ederim.

Alıntı Originally Posted by hgoren Yazıyı Oku
    Peki sizce bundan sonra ne olur arkadaşlar. Bilgi verirseniz teşekkür ederim.

Hisse satış fırsatı vermeden. 0.72 taban yaptı. Zaten bu süreç öncesi 0.60-70 aralığında hareket ediyordu. Tabanın ertesi günü 0.61 den döndü. 0.72-61 ve 0.80-72 aralığında bir GAP oluştu. 0.72 yi kisa vadede doldurabilir. Bundan sonra patronun şirketin geleceği adına nasıl bir yol izleyeceği önemli. Grup hissesi, holding te paylarını satmakta. Bir taraftan da diğer grup hissesinde statü değişikliği bitmek üzere. Salı sanırım genel kurulu. Elle tutulur bir şeyler yapmadığı sürece bu devran böyle sürer malesef.

Sayfa 246/300 İlkİlk ... 146196236244245246247248256296 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •