Sayfa 247/440 İlkİlk ... 147197237245246247248249257297347 ... SonSon
Arama sonucu : 3513 madde; 1,969 - 1,976 arası.

Konu: LIDFA - Lider Faktoring

1. Bu sene genel kurul toplantisi yapmaktan vaz gectler...yoksa suprizlere acik bir toplantimi olacak acaba...

2. Hayirli kandiler hayirli cumalar arkadaslar..

3.  Alıntı Originally Posted by Burak16 Yazıyı Oku
    Bu sene genel kurul toplantisi yapmaktan vaz gectler...yoksa suprizlere acik bir toplantimi olacak acaba...
    yapmak zorunda degiller mi?
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri “Yatırım Danışmanlığı” kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

4.  Alıntı Originally Posted by MATESİS+ Yazıyı Oku
    yapmak zorunda degiller mi?
    Evet sirket toplanti yapmak zorunda...ben sahsensusn ki durumunda sirketin dahada guclenmesi icin sermayesini guclenmesi bekliyorum soyle bir dusunerek cebinde 10 tl var fakat gozuken 40tl adama sormazlarmi bu butceyle nasil becerdin...bunun ivin sefaf olan bir sirket guven duygusunu tazelemesi gerekir..hedeflerini buylterek yol almasi lazim ki is yapma olaniginiz artsin size insanlar guvensin...

5.  Alıntı Originally Posted by Burak16 Yazıyı Oku
    Evet sirket toplanti yapmak zorunda...ben sahsensusn ki durumunda sirketin dahada guclenmesi icin sermayesini guclenmesi bekliyorum soyle bir dusunerek cebinde 10 tl var fakat gozuken 40tl adama sormazlarmi bu butceyle nasil becerdin...bunun ivin sefaf olan bir sirket guven duygusunu tazelemesi gerekir..hedeflerini buylterek yol almasi lazim ki is yapma olaniginiz artsin size insanlar guvensin...
    senle ben variz heralde
    sessizlik iyidir ...

14 subeyi bosa acmiyot heralde
    ortada paslasacak alan kalmamis ...

biraz alani genisletmeli bence ))
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri “Yatırım Danışmanlığı” kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

potansiyel varmı grafik atabilirmisiniz

7. Esas faaliyet gelirini %50 artırmasına rağmen finansman giderlerini de yaklaşık bir o kadar artırmış. Yani çektiği kredi ve ihraç ettiği bonolara ödediği faiz belini büküyor.

Sayfa 247/440 İlkİlk ... 147197237245246247248249257297347 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •