Sayfa 248/262 İlkİlk ... 148198238246247248249250258 ... SonSon
Arama sonucu : 2091 madde; 1,977 - 1,984 arası.

Konu: ARSAN - Arsan Tekstil

1.  Alıntı Originally Posted by RLC44 Yazıyı Oku
    İnş sn gselman. Arsan borsadaki ilk kağıtlarımdandır. Bilinç altımda 7.56 tl den alıp 1.5 tl ye satışımı asla unutmam. Hangi Arıkan ailesi üyesi yaptı bilmiyorum ama kağıdı izliyorum. Mükemmel bir bilanço. Ama rezillik diz boyu. Alacak bişeyde bulamıyorum. Bekleyelim. Çıldırtmaz inşallah.
    Her yıl yaptığı gibi bedelsiz sermaye artırımı ve ilave olarak ta temettü söz konusu olursa(ki düşük maliyetli toplamalar ne zaman biterse olur kanımca) kağıt yukarda belirttiğim artışı doğal olarak gerçekleştirecektir.(Umarım olurda dürüm köfte yerine Vali kebabı yeriz sn RCL44.)
    Burada verdiğim bilgiler amatörce bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir ve her türlü alım satım işlemlerinizde yatırım danışmanınıza danışarak karar vermeniz önerilir.

2. Kaç kuruş bilemem de EĞER TRADE EDİYORSA aşağıda kabaca çizdiğim zikzaklarda armut toplamamıştır herhalde.. Satım yaptığında da bildirim yapmak zorunda tabi ama tüm işlemleri kendi adına olan hesaptan yapacak hali de yok.. Ben de hissedar olarak düşüncenizdeki gibi iyi niyetli olmalarını temenni ederim.. Örnek verdiğiniz bilici ile son 2 yıllık performasları arasında pek fark yok; onu da 21.70 ten 13.xx lere çakmışlar son 7-8 ayda..

Alıntı Originally Posted by RLC44 Yazıyı Oku
    340 bin lotu 20 30 kuruş için bu tahtada trade yapacak kadar açgözlü bir patron değildir diye düşünüyorum. Bilici ailesine bi baksın kağıtlarını nasıl yükselttiler. Patron Gitsin ereğli, garan, isctr de yapsın trade ıni. Patrona düşen kağıdının .... memesidir. İtibardır bu iş. Ama kağıdının itibarının ırzına tarihi bilançoda geçirdiler. Folloş ettiler
     Alıntı Originally Posted by RLC44 Yazıyı Oku
    Satım yapsa idi bunu da bildirmek zorunda idi. Direk almış sağolsun kapa bakınca. Öyle satarken bildirme alırken bildir olayı yok.
    İzleyelim. 10 fk ya göre 13.5 tl ederi olan arsan 3.8 den işlem görüyor.
    Biçare gönüller! Ne giden son gemidir bu!
    Hicranlı hayatın ne de son matemidir bu.

İnş sn gselman. Ama utanç verici olay şu ki gitmiş alarko yıllık karıyla %5-6artıda. Arsan ...ildi

4. Bu da teknik görüntüsü;
    Trade edene sınır yok; ama taşıyıcılar için ilk etapta 4-4.20 aralığını aşmadan beni heyecanlandırmaz..

Biçare gönüller! Ne giden son gemidir bu!
    Hicranlı hayatın ne de son matemidir bu.

Alıntı Originally Posted by sonli Yazıyı Oku
    Kaç kuruş bilemem de EĞER TRADE EDİYORSA aşağıda kabaca çizdiğim zikzaklarda armut toplamamıştır herhalde.. Satım yaptığında da bildirim yapmak zorunda tabi ama tüm işlemleri kendi adına olan hesaptan yapacak hali de yok.. Ben de hissedar olarak düşüncenizdeki gibi iyi niyetli olmalarını temenni ederim.. Örnek verdiğiniz bilici ile son 2 yıllık performasları arasında pek fark yok; onu da 21.70 ten 13.xx lere çakmışlar son 7-8 ayda..
    Evet dostum ama bilici sermaye düşük iken 2.66 tl den aldıydım. 5 tl den çıktım. Kağıt üstüne %50 bedelsiz verdi, sonra %20 bedelsiz verdi ve bilici 14 tl. Arsan bedelsiz hariç 8 tl de. Bilici 3 tl desen bedelsiz hariç 25 tl de. Biri 8 kat diğeri bedelsiz hariç 5 tl lerde iken 8 tl lerde işlem görüyor.

Alarko gidiyor ve aşağılık kağıtta yaprak kımıldatmıyorlar. Allah sizin evinize meteor düşürsün galaktik gezegenin derinliklerinden gelen.

Akedaşın yüksek voltajına kapılasınız, üstüne armadaş dağıtım doğalgazının üstünde patlama olsun emi. Gözümün önünde kül olasınız

Bütün kağıtlar gittikten sonra senin gitmenin bir anlamı yok. Gideceğin de meçhulda.

Sayfa 248/262 İlkİlk ... 148198238246247248249250258 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •