Sayfa 248/555 İlkİlk ... 148198238246247248249250258298348 ... SonSon
Arama sonucu : 4437 madde; 1,977 - 1,984 arası.

Konu: INFO - İnfo Yatırım

1. Evyat dostuma da güzel birşey söyleyim bari adamlar eğer insafa gelirse , bugün iyi bir sonuç gelebilir bence bugün onay gelecek gibi , bitsin artık bu bedelli işide önümüze bakalım valla bıkkınlık verdi bu bedelli olayı ,

2. Bedelli ile özsermaye yükselecek buda şirkete daha yüksek bono çıkarma ve dolayısıyla daha fazla kredi kullandırma ve faiz geliri demek , hacim ve faiz geliri artışı ike inş. 2021 de 100 milyon kar sınırını görürüz benim beklentim bu , ama bu spekülatif hareketlerin bitmesi lazım artık ky ve info markası yıpranmadan ,

3. 3-4 ay önce infodan hesap açmıştım. Web sitesine girip form doldurdum beni aradılar kargo ile evrakları gönderip imzalatıp hesabımı aktive ettiler. Kısa zamanda hesap açılışımı yapmaları pozitif. Oran konusunda da ne kadar hacminiz var dedi aylık 200-300 bin dedim onbinde 7 önerdiler olmaz dedim 3 olarak anlaştım. Gün ici x3 ve overall kadar krediyide aktive ettiler hızlıca. Pozitif.
    Ama sonrasında danışmanıma ulaşmak için baya bi çaba sarfetmem hoşuma gitmedi. Negatif. Brütte olan rüçhanlarımı ana hisseye çevirmek istedim efendim t2+1 dediler. Yaw nasıl olur t1 de diğer kurumum çeviriyor desemde bi türlü olmadı haliyle baya para kaybettim. Hesabı dondurdum paramı çektim. Bu konuda biraz sıkıntılı. Yani çalışanlar tecrubesiz.

MI 8 SE cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazdıklarım kişisel görüşümdür, hiçbir şekilde al sat tut tavsiyesi değildir !

4. Şirket hızlı büyüdü hacim vb ama kurumsallık altyapı işlem çeşidi vb çok yolu var , altyapıya yazılım vb anlamında iyi yatırım yapması gerektiği açık , ayrıca işlem çeşidini de geliştirmesi gerekiyor yurtdışı hisse alımı eurobond olayı vb bunlar olmadan da hacim artışı bir yere kadar , ayrıca güven anlamında çok yolu var çünkü insanlar hayat birikimini getiriyor buraya devletde bir yere kadar garanti ediyor diye biliyorum , bunları sindirmesi ve geliştirmesi gerekiyor yoksa hacim artışları birden tersede dönebilir bu piyasa böyle bir piyasa infonun arkasında sonuçta işbankası gibi bir kurum yok,

5. "İnfo Yatırım Menkul Değerler A.Ş.'nin, Borsamız Alt Pazar'da işlem gören İdealist Danışmanlık A.Ş. (IDEAS.E), İnfo Yatırım Menkul Değerler A.Ş. (INFO.E) ve Seyitler Kimya Sanayi A.Ş. (SEYKM.E) paylarında likidite sağlayıcılık faaliyetinde bulunma talebi 01/03/2016 tarihli ve 02.PRO.001 sayılı Pay Piyasası Prosedürü uyarınca değerlendirilmiş ve Borsamızca uygun görülmüştür." denilmekte KAP'a gönderilen bildirimde. İnfo, İnfo tahtasına likitide sağlayıcı olacak bedelli sonrası umarım buna gerek kalmaz ve alt pazardan çıkmış oluruz

6. Bugünde yer almamış bültende

SM-N960F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    7,923
     Alıntı Originally Posted by ROOKY Yazıyı Oku
    Bugünde yer almamış bültende

persembe bakacagiz

8. Bugün tahtayı izleme fırsatım oldu, çok ilginç hareketler oluyor, son kapanışta verilenler kredili mallar mıydı acaba, bazen 1 er lot olan kademelerde 10 bin lotlar oluyor, acaba çok mu ky var

Sayfa 248/555 İlkİlk ... 148198238246247248249250258298348 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •