Sayfa 249/1001 İlkİlk ... 149199239247248249250251259299349749 ... SonSon
Arama sonucu : 8006 madde; 1,985 - 1,992 arası.

Konu: Viop - XIV

1.  Alıntı Originally Posted by tospa Yazıyı Oku
    Depoyu, gıdayı bilmem ama maske yok burada. Eczanelerde ve medikallerde yok. Yok yani hani bildiğin yok. Henüz maskeye bir talep olmamasına rağmen yok.
    Bende bu işi anlamıyorum,hadi bazı şeyleri geçtim,yahu basit ameliyat maskeleri de yok piyasada,kimisi ihraç ediliyor diyor,kimi stokçularda diyor,eğer böyle bir şey varsa ,tespiti halinde,ibreti-alem için çok ağır cezalar uygulanmalı...

2. X100/GARAN son 10 yılda yatay bir ilişki var.

Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

3. Alan satanı görürsün bb79

Senin dediğin riskli

Eğer öyle olsa çok kişinin batma riski var

Kaldıraç oranı yüksek olsun diyorsan varant ile oynayacaksın ama oda bence kerizlik baştan 1/0 yenik başlıyorsun zamandan erimeden dolayı
    Yazılarım ve Paylaşımları YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

SPOT alıcı ve satıcılar

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Kuzey Ege - İstanbul
    Gönderi
    14,184
    acayip işler... tekrar tepki gelmezse satış baskısı olacak.

Dünyada en zor şey kırılan bir kalbi onarmaktır...

6.  Alıntı Originally Posted by ConSenSus SenSor Yazıyı Oku
    İyi tradersın dalgacı, sana ekip bile lazım..
    trade şeklimiz farklı olsa da siz de iyi tradersınız kim ne derse desin. izlediğim kadarıyla uzun vadede büyük oranda kazançlı çıktınız arada kazalar olsa da...iyi tradeler...
    Yatırım tavsiyesi değildir. Dalga geçiyorum zarar edersin beni dinlersen.

7.  Alıntı Originally Posted by dalgacı Yazıyı Oku
    bir gün ekran başında trade ediyorum 5 yıl kadar mı ne önceydi. bir anda xu100 grafiği 5.000 puan düştü vadeli ise henüz tepki vermemişti 15 20 saniye normalde takasbank oranıma göre vob da 10/10 pozum vobta işleme ayırdığımın 1/10 una denk gelir. o an 100/10 cortlamış ve dakikalar sonra kapanmıştım. o gün bugündür aklıma geldikçe tavana ve tabana pasif emir girerim. bir daha da denk gelmedi öyle kazanç. hatırlayan vardır mutlaka. satış nedeni ise aklımda bile değil. demem o ki vob portföyünüzün tamamı ile trade çok sakat. sabit lot sayısı belirleyip(onu da kademeli) taban veya tavanda silinmemek gerekir.
    Rus uçağının düşürüldüğü gün olması lazım.

Alıntı Originally Posted by bb79 Yazıyı Oku
    anlıyorum seni ama şuda çok öenmli değil mi?

tüpraş 100 tl teminatı 20 tl olsun
    garan 8 tl teminatı 10 tl olsun
    vs.

bunu neden yapmıyorlar .iktiğimin borsasında yıllardır millete kan ağlattılar azıcıkta biz kazanak değil mi yani bassınlar parayı 1 koyalım 10 değil 100 alalım yeter artık yıllardır bu 80 milyonun artık 1 milyon için çalışması haram oldu.

ayrıca iş bilmekten geçiyor doğruda yönü bilmekten ziyade bilsek sıkıntı yok ama bilemiyorsun işte. elin kolun bağlı ne alcııyı görüyorsun ne satıcıyı ne istediği alıyorsun ne istediğin fiyattan verebiliyorsun kör dövüşü anasını satayım. saldım çayıra mevlam kayıra hesabı gidip iddia oynamak daha iyi en azından milyon yatırmıyorsun ama oda gitti iptal edildi bir elimizde malak gibi slak borsamız kaldı

neyse thanks kardeşim
    Cok haklisin

Hissenin spotunda ki fiyata gore bir teminat belirleseler cok daha mantikli olurdu ve kaldiraclarda o fiyata gore belirlenirdi.

Ornegin Kozaa. Teminati cok yuksek ancak kaldiraci dusuk. Vadelide oynamak mantiksiz.

Pgsus 80 tl de iken olan teminat hala ayni.

Sayfa 249/1001 İlkİlk ... 149199239247248249250251259299349749 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •