Sayfa 249/827 İlkİlk ... 149199239247248249250251259299349749 ... SonSon
Arama sonucu : 6615 madde; 1,985 - 1,992 arası.

Konu: TUKAS - Tukaş Gıda Sanayi

1. Yanı çaycı fermuarlı daha çekmedi.....hisse zaten 2 göüçmüş gebermıs haydi 1 e getırsın dıyeyım... Ama bır beklentısı vs var gıbı gıbı...anladığım yanlış anlaşılmasın...bakalım...hayırlısı

2.  Alıntı Originally Posted by kocamuğlalı Yazıyı Oku
    Sayın hocam sonuc itibariyle yarindan itibaren isler olumluya donebilir mi hisse fiyati anlamında. Butun psikokojim alt üst oldu.tesekkur ederim..

hocam yatırım tavsiyesi olarak algılamayın ama yarın da belki olumsuz başlasa da

kapanışı olumlu yapabileceğini düşünüyorum ben

yada genel kurul kararlarının açıklanacağı kapa düşeceği salı akşamına kadar baskılayacaklar

açıkçası ben şirkette olumsuz birşey görmüyorum

yatırım yapıyor

teşvik alıyor

kar ediyor

galibin operasyon yaptığı kağıtlar gibi masa başı şirketler değil

bacası tütüyor

dahası operasyon yapılacak kadar

primlendirilmiş bir kağıt değil

oyaktayken 1 tl idi 5 sene önce

umarım zararınız fazla değildir

kağıdı satmadıktan sonra

kar da zarar da sunidir

umarım hepimiz için güzel haberler alırız yakın gelecekte

3. Ben küçücük bir yatırımcıyım 3 liradan aldım hisseyi bu kadar düşebileceğini tabiki beklemiyordum ama böyle oldu sayın matador35’ in açıkladığı gibi şuan sunni zararım var bu saatten sonra tabiki satıp paramı kaptırmam bunlara bekleyeceğiz ama umarım çok çook bekletmez biz küçücük yatırımcıları 😒

4. Yatirim finansdan aciga satip 2 tl civarinda metro yatirimdan alis ve alinan lotlarla yatirim finansmana virmanla duserkende vur voleyi galip kazandiklarinida gosteris olsun diye afrikadakilere yardim olsun diye gonder.ohh ne ala obur dunyada senin yakana yapisacagim galip

5. Evet bunu bende okudum bu arkadaş kimse bilmiyorum ama sinirden ateş saçan beni bile o anda kahkahaya boğdu. Çok iyiydi gerçekten

6. bana kalırsa bu operasyon

küçük yatırımcıya mal kitlemek için değil

hem patronun nakit ihtiyacı için kot içinden galibe mal satışı

hem de deutsche deki 6 milyon 900 bin lotu almak içindi

iki defa yukarı yaptılar deutsche malı vermedi

ve patron elindeki malı sattı

patron galip olmadan mal satamazdı

bu kadar malı ky alamaz

bir de 3,15 lere kadar çektiler ki 25 milyon lot satıldığında hisse fiyatı 2 ye geldi

galip yukarı sürmeseydi hisse daha da düşecek ilgi çeker vaziyete gelecekti

patron kendisi yukarıya sürecek maddi durumda olmadığından bir değnekçi lazımdı

yoksa bu işi kendisi bitirirdi zaten galip olmadan...

7. O zaman matador galip bu aldığı malı 2 üzerinde almış gözüküyor buradan bu adam yukarı sürmez mi

Sayfa 249/827 İlkİlk ... 149199239247248249250251259299349749 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •