Sayfa 25/612 İlkİlk ... 1523242526273575125525 ... SonSon
Arama sonucu : 4890 madde; 193 - 200 arası.

Konu: HLGYO - Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Detaylı dalga kalıbı vedestek direnç durumunu 2grafıkle paylaştım inceleyiniz.

https://twitter.com/luxattt/status/850649387755765760

.
    https://pbs.twimg.com/media/C84c_PjW0AIN4jS.jpg

2. 3 milyon lotla yüzde 3 artış anormal,, doğru hareket değil..bi pislik içindeler gene.***hissebazlar varlık fonu yönetimi falan takmıyo..biz en güçlüyüz diyolar..ki öyle gözüküyo...

3. Propolis abicim gene mi olmadi
    Yaranamadilar sana yaw

4. Yaw ben anlamıyorum nedir bu acele.. değerinin altında bir arsa alınca hemen değerine alıcı mı çıkması lazım talep yoksa fiyat artmaz.. neden illede baskı var da baskı var.. varsa var.. sat kurtul o halde

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5. Halk Yatirimin bugunku analizi ;

Halk GYO: 1) 2019 yılında İstanbul Finans Merkezi'nin tamamlanmasıyla beraber 2020 yılında kira gelirlerinin 48 milyon TL'den 230,3 milyon TL'ye ulaşacağı beklentisi, 2) devam eden projelerinden Sancaktepe'de bulunan Bizimtepe Aydos ve Erzurum Şehristan konut projelerinin teslimlerine 2018 yılında başlanacak olması ile satış gelirlerine 216,4 milyon TL'lik ek katkı sağlanacak olması, 3) İFM projesinden kira gelirleri elde edilmeye başlanması ile, 2019-2023 yılları arasında FAVÖK'te %48,3 YBBO bekliyoruz.

Dejavu oldum resmen , sene 2014 yayinlanan analizlerde 2016 sonu icin yukaridaki tabloyla yemliyorlardi yatirimciyi. Bi an o zamanki saf ve temiz heyecanimi hatirladim. Yazik hala ayni terane

Sent from my iPhone using Tapatalk

Alıntı Originally Posted by icruy Yazıyı Oku
    Halk Yatirimin bugunku analizi ;

Halk GYO: 1) 2019 yılında İstanbul Finans Merkezi'nin tamamlanmasıyla beraber 2020 yılında kira gelirlerinin 48 milyon TL'den 230,3 milyon TL'ye ulaşacağı beklentisi, 2) devam eden projelerinden Sancaktepe'de bulunan Bizimtepe Aydos ve Erzurum Şehristan konut projelerinin teslimlerine 2018 yılında başlanacak olması ile satış gelirlerine 216,4 milyon TL'lik ek katkı sağlanacak olması, 3) İFM projesinden kira gelirleri elde edilmeye başlanması ile, 2019-2023 yılları arasında FAVÖK'te %48,3 YBBO bekliyoruz.

Dejavu oldum resmen , sene 2014 yayinlanan analizlerde 2016 sonu icin yukaridaki tabloyla yemliyorlardi yatirimciyi. Bi an o zamanki saf ve temiz heyecanimi hatirladim. Yazik hala ayni terane

Sent from my iPhone using Tapatalk

Aynen ...

Merak etmeyin ayni analizi 2019 da da her seyi uc yil oteleyip yayinlarlar bunlar....

Bu ulkede finans merkezi projesi cok gercekci olamiyor artik...

Bu kadar guven kaybindan sonra ulusal finans merkezi olabilmeye calismaktan baska care yok...

Uluslararasi guveni kazanabilecek kadar tutarli olmaktan uzak bir konumdayiz su an ....

Ytd...

Yatirim tavsiyesi degildir ve asla olmamalidir...
    Asla yatırım tavsiyesi değildir

Halk GYO, Halkbank ile Atakule Finans Kule kira sözleşmesini yeniledi.
    Şirket'ten konu ile ilgili KAP'a yapılan açıklamada şu bilgiler verildi:
    "Halkbank Genel Müdürlük binası olarak kullanılan "Ataşehir Finans Kule" binamızın Türkiye Halk Bankası A.Ş.'ne kiralama süresi,
    01.04.2017 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere, aylık 1.200.000.-TL+KDV kira bedeli üzerinden, yeni bir kira sözleşmesi
    imzalanarak 1 yıl daha uzatılmıştır."

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/600228
    YASAL UYARI : Burada yer alan yatırım bilgisi ve yorumlar Kişiseldir. Yatırım Tavsiyesi Değildir...

Alıntı Originally Posted by Osman Bey Yazıyı Oku
    Halk GYO, Halkbank ile Atakule Finans Kule kira sözleşmesini yeniledi.
    Şirket'ten konu ile ilgili KAP'a yapılan açıklamada şu bilgiler verildi:
    "Halkbank Genel Müdürlük binası olarak kullanılan "Ataşehir Finans Kule" binamızın Türkiye Halk Bankası A.Ş.'ne kiralama süresi,
    01.04.2017 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere, aylık 1.200.000.-TL+KDV kira bedeli üzerinden, yeni bir kira sözleşmesi
    imzalanarak 1 yıl daha uzatılmıştır."

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/600228
    Zamanında 18 milyon usdyi 3 yıllık kira olarak peşin almıştı!

Sayfa 25/612 İlkİlk ... 1523242526273575125525 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •