Sayfa 25/41 İlkİlk ... 15232425262735 ... SonSon
Arama sonucu : 327 madde; 193 - 200 arası.

Konu: HKTM Hidropar Hareket Kontrol Teknolojileri Merkezi Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by zeytinci Yazıyı Oku
    Hocam geçmiş bayramınız mübarek olsun. Bizim hktm 'nin zamanı geliyormu artık. Spek iyi mal toplamış gibi. Saygılar
    Temmuzun 2 'sinde durum tespiti yapmıştım. Zamanı geliyor harekete başlayabilir diye. 7 'sinde tavan oldu. Ve bugün yine tavan. İnşaallah tavan serileri görürüz. Hayırlısı artık. Saygılar

2. Hocam birde Mehmet Şimşek Katarla görüşmelerde enerji alanında geniş işbirliği yapacağız dedi. Bizim hktm ile ilgili birşey çıkarmı acaba? Benim bu defa
    bu hisseden ümidim çok. Hatırlarsanız burceyi 50 lerden 230 'lara iki ay süre içerisinde götürmüşlerdi. Kalbi olan ekran izlemesin. Saygılar

3. Sn.Zeytinci HKTM yaptığı iş dolayısıyla enerjiyle pek bağlantılı değil.
    İş görüşmelerinde yeni yatırım sahaları gibi kurulumlar ön plana çıkarsa o zaman olur.
    HKTM bence daha ederine gelmedi.
    F/K filan çok takılmamak lazım büyüyen şirketlerde. Bakalım nereleri göreceğiz daha. Hedefler belli yolumuz uzun...
    Yazdıklarım Yatırım tavsiyesi değildir.Kendi düşüncelerimi içerir.
    YATIRIM , harcadıktan sonra kalanı biriktirme değil , Birikimi ayırıp kalanı harcamaktır...

4. Eyvallah hocam çok sağolun. Hocam hedefleri nedir sizce yazabilir misiniz? Saygılar

5. 76-86-100-120

Formasyon yaparda çanak katlarsa 210 gibi olur ama bunlar için çok erken.
    YATIRIM , harcadıktan sonra kalanı biriktirme değil , Birikimi ayırıp kalanı harcamaktır...

6. Merhabalar yarın biraz alayım diyorum daha önce carpilmistim. Ne dersiniz

7. Sn.Fenerbahçeli şahsen şu durumda kimse al yada alma demeyecektir ama ; vergisiydi zammıydı dolarıydı vs. şirketlerin bu noktalarda kalmaları biraz imkansız gibi. HKTM yada başka bir firma farketmez aklınıza yatanı alın..

8.  Alıntı Originally Posted by Yıldız Tozu Yazıyı Oku
    Sn.Fenerbahçeli şahsen şu durumda kimse al yada alma demeyecektir ama ; vergisiydi zammıydı dolarıydı vs. şirketlerin bu noktalarda kalmaları biraz imkansız gibi. HKTM yada başka bir firma farketmez aklınıza yatanı alın..
    Teşekkürler hocam. 64 civarı atladık haber düşünce Aynen haklısınız. Ucuz hisse de kalmamış piyasada. Umarım hızlı gideriz Siz hisseye hakimsiniz galiba nasıl potansiyel sizce zirveye yaklaşır mıyız Başka güzel potansiyel olarak neler gözünüze çarpıyor, paylaşırsaniz sevinirim

Sayfa 25/41 İlkİlk ... 15232425262735 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •