Sayfa 250/863 İlkİlk ... 150200240248249250251252260300350750 ... SonSon
Arama sonucu : 6903 madde; 1,993 - 2,000 arası.

Konu: KLMSN - Klimasan Klima

1.  Alıntı Originally Posted by CahilCuhela Yazıyı Oku
    kisada aldığı malları kisada vermiştir. Yazmışım okursanız

Güle güle
    Kısada alıp kısada vermesi değil sorun citinin bu olayı bilip bu hareketi yaptığı çıkarıminiz.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, kişisel görüşlere dayanmaktadır. "ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR "

2. Sinavinizda başarılar. Kusurumada bakmayın. Benim kızdığım siz veya forumdaki herhangi bir arkadaş değil.
    Şirkete kızıyorum. Bir herif hisseye giriyir ve hissede sanki şirket babasının malı gibi istediği fiyatı belirliyor. Yazık.
     Alıntı Originally Posted by CahilCuhela Yazıyı Oku
    2 tane sınavdan çıktım kafam davul gibi, vermiş olabilir yazacağıma vermiştir yazmışım oraya takıldıysanız. Sadece uydurdum oladabilir olmayadabilir.
    ALE-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, kişisel görüşlere dayanmaktadır. "ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR "

Alıntı Originally Posted by Belekkimi Yazıyı Oku
    Sinavinizda başarılar. Kusurumada bakmayın. Benim kızdığım siz veya forumdaki herhangi bir arkadaş değil.
    Şirkete kızıyorum. Bir herif hisseye giriyir ve hissede sanki şirket babasının malı gibi istediği fiyatı belirliyor. Yazık.

ALE-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Estağfurullah ne kusuru teşekkür ederim Ortalamaların ve 18 altına gelmeden grafikteki düzeltmeleri ben normal buluyorum ondan dolayı da bazı çıkarımlar da bulunmaya çalışıyorum
    Tabi ki hoş değil hissenin 1 haftada yüzde 40'a yakın volatilite ile dalgalanması, 18'in altına ortalamaların altına getirirler ben de başlarım size katılmaya
    Zaman gösterecek artık ben sadece piyasaları boşluğa bırakarak ucuzlattıklarını düşünüyorum umarım her zaman ederine göre işlem görürüz

18.49 ---> 20 Günlük Üssel Ortalama
    17.08 ---> 50 Günlük Üssel Ortalama

18.49 altında 17.60' a kadar kısa süreli hareket etmesinde de problem görmem ama
    50 Günlüğü aşağı falan kırar işte o zaman işler değişir.

5.  Alıntı Originally Posted by Belekkimi Yazıyı Oku
    Kimmiş hisseyi dumur eden.
    İş ve vakif...
    hiç tanıdık değil.
    Koca şirketi birkaç kişinin oyuncağı olmuş.
    Birde dünya firması olacaksınız .
    Bol kazançlar..
    Klimasan mı dünya şirketi 😂 dünya şirketi görmek istiyorsanız gidiniz arçelike bakınız fk 15 , bu beş para etmez şirket 5 fk , yani bu şirket değer ve saygı görmüyor maelesef , gideceksin brezilya fonlarına gömeceksin parayı gelip şuraya 20 milyon luk bir geri alım yapmayacaksın , adamlar kendi şirketine bile güvenmiyorki , bakınız soda sanayi şişecam durmadan hisse geri alıyor , valla şu an bundan daha ucuz bir şirket bulsam bir saniye bile durmam bunda , şirketin patronu bu salak herifler değil patron belli enver , kimse bu adam çıkmıştır hissede değildir gibi saçma sapan laflar etmesin , bu şirket 3-4 sene öncede 6-7 fk larda geziyordu , tarihinin en iyi yılı 6 fk yı geçemiyor bu seferde , enver kafaya koysa bu hisseyi 1 hafta da 4-5 e de indirir bu şirket böyle bir şirket , bunlar yatırımcıyı mağdur etmek için temettüde vermezler bu sene büyük ihtimalle ( bizimkide umut işte belki verirler diye bekliyoruz ) , bu haftayıda büyük ihtimalle 15,80 li gibi bir fiyattan kapatırız , salaklık bizimki işte 23 te ver hepsini , ama umut bitmiyor işte , temettü vermeyecekse , yatırımcıyı mağdur edecekse kusura bakmayın allah belasını versin bu şirketin , kazandırdı bizede tamam ama , bunu bırakıp takip ettiğim diğer hisselere geçseydim bunun en az 2 katını kazanırdım , ayrıca borsadaki birçok şirket 2018 in etkisinden dolayı 2019 dehşet kazandırdılar , diğerleri haketmediği değerlerin çok üstünde bu ise çok altında , belleklimiye katılıyorum yönetim , şirket kesinlikle bu işin içinde bencede,

6.  Alıntı Originally Posted by CahilCuhela Yazıyı Oku
    Estağfurullah ne kusuru teşekkür ederim Ortalamaların ve 18 altına gelmeden grafikteki düzeltmeleri ben normal buluyorum ondan dolayı da bazı çıkarımlar da bulunmaya çalışıyorum
    Tabi ki hoş değil hissenin 1 haftada yüzde 40'a yakın volatilite ile dalgalanması, 18'in altına ortalamaların altına getirirler ben de başlarım size katılmaya
    Zaman gösterecek artık ben sadece piyasaları boşluğa bırakarak ucuzlattıklarını düşünüyorum umarım her zaman ederine göre işlem görürüz
    Cahilcuhela dostum allah aşkına ne düzeltmesi daha , fk sı 5 olan bir şirket neyin düzeltmesini yapacak daha , 28 altı bu şirkete hakarettir , düzeltmeyi yapacaksa 15 fk ile işlem gören arçelik yapsın , bunun 30-40 katı daha fazla sermayeye sahip olan şirketler bile 7-8 fk ile işlem görüyor , bunun tahtasıda sığ ve nalet bir yönetim oluncada , klimasan gibi merdivenaltı değersiz bir şirket ortaya çıkıyor maelesef , şimdiye kadar 50 den fazla hissede işlem yaptım bunun gibisini değerini kazanamayan hisse görmedim ya , birde bunu bist 100 e alıyorlar ,

Alıntı Originally Posted by ibagatir Yazıyı Oku
    Cahilcuhela dostum allah aşkına ne düzeltmesi daha , fk sı 5 olan bir şirket neyin düzeltmesini yapacak daha , 28 altı bu şirkete hakarettir , düzeltmeyi yapacaksa 15 fk ile işlem gören arçelik yapsın , bunun 30-40 katı daha fazla sermayeye sahip olan şirketler bile 7-8 fk ile işlem görüyor , bunun tahtasıda sığ ve nalet bir yönetim oluncada , klimasan gibi merdivenaltı değersiz bir şirket ortaya çıkıyor maelesef , şimdiye kadar 50 den fazla hissede işlem yaptım bunun gibisini değerini kazanamayan hisse görmedim ya , birde bunu bist 100 e alıyorlar ,
    Valla ne diyim abi, biraz daha sabır 4. çeyreği bir görelim genel kurul gelsin sonrası güzel olacak inşallah
    Ederinin altında işlem görüyor doğrudur en az 7 fk olmalı bence de ama 5 fk da fena değil

8. Adam piyasayı bahane edip çalkalıyor bu kadar basit...endekste satışı abarttı..
    Piyasa değeri 9 aylık cirosunun altına gelmiş..veren versin aşağıları bekleyenler beklesin bakalım...

Sayfa 250/863 İlkİlk ... 150200240248249250251252260300350750 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •