Sayfa 250/682 İlkİlk ... 150200240248249250251252260300350 ... SonSon
Arama sonucu : 5453 madde; 1,993 - 2,000 arası.

Konu: AVTUR - Avrasya Petrol ve Turizm

1. Bana göre hissede yükseliş bitti ancak yukarıda zararlı çok olduğu için maliyet düşürmek için gelecek alımlar ile hisse 3.5 -4 görebilir ama onun üstü bence en az 6 ay pek mümkün değil. Yarın satış surerse 2.25 taban oraya kadar verirmi galip denen adam her şeyi yapabilecek güçte. Onun için yukarıdan maliyetli arkadaşlar biraz uzun bekleyecek paranız ya da kolu keseceksniz😎

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by cebi Yazıyı Oku
    Bana göre hissede yükseliş bitti ancak yukarıda zararlı çok olduğu için maliyet düşürmek için gelecek alımlar ile hisse 3.5 -4 görebilir ama onun üstü bence en az 6 ay pek mümkün değil. Yarın satış surerse 2.25 taban oraya kadar verirmi galip denen adam her şeyi yapabilecek güçte. Onun için yukarıdan maliyetli arkadaşlar biraz uzun bekleyecek paranız ya da kolu keseceksniz😎

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Hissede yukselis bittimi yaw kac gundur geri vitese takmis geliyor zaten neyin yukselmesi

SM-A510F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by TeKSEN Yazıyı Oku
    Hissede yukselis bittimi yaw kac gundur geri vitese takmis geliyor zaten neyin yukselmesi

SM-A510F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    15 mayısta 7,6 dan 31 mayısta 2,8 e geldi hisse...açıkçası dünkü 1.6 ml alımdan sonra hisseyi bir süre yataya alacağını 3,5-3,7 bandına oturacağını düşünüyordum...hedef fiyatım 3,65 di oradan satış yapmayı düşünüyordum...gün içinde o rakamı da görmüş ama ekran başında olmadığımdan satış yapamadım...böyle bir hareket yapcağını hiç beklemiyordum....şarapsızın ne yapacağını kestirmek mümkün değil...hemen her zaman küçük yatırımcının çoğunun en ihtimal vermediği hareketi yaparak abondene ediyor...yarın için kağıttan beklenti keskin hareket etmesi gibi yataya sarması en düşük ihtimal gibi görünüyor...yine en düşük ihtimal gerçek olabilir...ytd

4.  Alıntı Originally Posted by traderx5 Yazıyı Oku
    haliyle 3,15 lere çıkarmaları gerekiyormu ortak peki.
    Sayın traderx,
    Hisseyi 3,15 ve üzerine çıkarırlarsa açığa satış yapmış ve hala pozisyonunu kapatmamış olan kişilerin/kurumların zararla pozisyon kapatmasına sebep olurlar.
    Olmayacak şey mi? Elbette değil.
    Açığa satış miktarlarının ne kadarı G.Ö.'ün sanırım önemli olan o.
    Hisseye yön veren grup hem düşerken hem de yükselirken kazanıyor böyle işte. Spk'nın kurduğu düzen bu.
    işte yüzyılın teknik yorumu bu: "cuma günü papazı salarlarsa endeks 105-107 bine garan ve halk 9-10 aralığına gider."

5.  Alıntı Originally Posted by val Yazıyı Oku
    Sayın traderx,
    Hisseyi 3,15 ve üzerine çıkarırlarsa açığa satış yapmış ve hala pozisyonunu kapatmamış olan kişilerin/kurumların zararla pozisyon kapatmasına sebep olurlar.
    Olmayacak şey mi? Elbette değil.
    Açığa satış miktarlarının ne kadarı G.Ö.'ün sanırım önemli olan o.
    Hisseye yön veren grup hem düşerken hem de yükselirken kazanıyor böyle işte. Spk'nın kurduğu düzen bu.
    senin bugün için düşüncen ne peki sayın ortak.fiyat yukarimi aşağımi sence bugün.

6.  Alıntı Originally Posted by traderx5 Yazıyı Oku
    senin bugün için düşüncen ne peki sayın ortak.fiyat yukarimi aşağımi sence bugün.
    13.5 milyon satmis galip efendi

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Traderx5 hissenin neresindesin kardeşim maliyet kaç ?

8. Galıp bu kadar satıstan sonra satıgını asla ger almaz zaten 8lerdekı amac burdan malı cıkmak ıcındı

Sayfa 250/682 İlkİlk ... 150200240248249250251252260300350 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •