Sayfa 251/804 İlkİlk ... 151201241249250251252253261301351751 ... SonSon
Arama sonucu : 6429 madde; 2,001 - 2,008 arası.

Konu: KORDS - Kordsa Global

1. Ah o 8.64 ah

2.  Alıntı Originally Posted by ASAP Yazıyı Oku
    Özellikle son sahne öyle görünüyor.
    Günlük 8.47 üzerinde kaldıkça yükseliş trendinin devam edebileceğini umuyorum.
    Yalnız döviz tarafında extrem şeyler olacak gibi.
    Risk almak istemeyenler diye umuyorum.
    Soluksuz çıktı uzun bir süre. Dinlenir elbet ama nereyı görür bilinmez. Sn Asap rakamlarınız uyuyor sizin. Ytd.

Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Soluksuz çıktı uzun bir süre. Dinlenir elbet ama nereyı görür bilinmez. Sn Asap rakamlarınız uyuyor sizin. Ytd.
    Eyvallah dostum. Ancak bu benim de çarpılmamı, en azından boşa komisyon ödememi engellemedi

Neyse! Gelelim nerdeyiz?

Daha önce çizdiğimiz kanallardan(60dk lık grafik) en alttaki 1 nolu kanala indik. 8.58 di destek tutunamadık. İhlal olduğunu varsayıyorum şimdilik.

Ne umuyorum?

8.50(günlük grafik) daha önce de çalışmış(mor çizgi) destek. 8.47 yükseliş kanalının alt desteği. 8.42 daha önceki yükselişin %23.6 geri çekilme noktası.
    Velhasılı umarım olmaz ama... İhlal mihlal demeden 8.42 altı kapanışlar "end of the story" gibi gözüküyor bence şimdilik.

4.  Alıntı Originally Posted by ASAP Yazıyı Oku
    Eyvallah dostum. Ancak bu benim de çarpılmamı, en azından boşa komisyon ödememi engellemedi

Neyse! Gelelim nerdeyiz?

Daha önce çizdiğimiz kanallardan(60dk lık grafik) en alttaki 1 nolu kanala indik. 8.58 di destek tutunamadık. İhlal olduğunu varsayıyorum şimdilik.

Ne umuyorum?

8.50(günlük grafik) daha önce de çalışmış(mor çizgi) destek. 8.47 yükseliş kanalının alt desteği. 8.42 daha önceki yükselişin %23.6 geri çekilme noktası.
    Velhasılı umarım olmaz ama... İhlal mihlal demeden 8.42 altı kapanışlar "end of the story" gibi gözüküyor bence şimdilik.
    Değerli bilgiler için teşelkürler üstad

LG-K420 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Kordsa da halka açıklık oranını artırabilmek amacıyla yapılmış olan toptan satışlardaki dolar bazındaki fiyat şu anki aktüel fiyatın dolar bazındaki fiyatla karşılaştırıldığında durum nasıl ? Bu konuda bilgisi olan arkadaşımız bilgi paylaşabilirse sanıyorum hepimiz için yararlı olur

SM-J701F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by hanımeli Yazıyı Oku
    Kordsa da halka açıklık oranını artırabilmek amacıyla yapılmış olan toptan satışlardaki dolar bazındaki fiyat şu anki aktüel fiyatın dolar bazındaki fiyatla karşılaştırıldığında durum nasıl ? Bu konuda bilgisi olan arkadaşımız bilgi paylaşabilirse sanıyorum hepimiz için yararlı olur

SM-J701F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    2015 yılındaki satışlardan söz ediyorsanız:
    Nasıl bir sonuç çıkaracağınızı merak ettiğimden araştırayım dedim ama...
    Çetrefilli bir mesele olduğu ortaya çıktı.

Şurada 20.05.2015 tarihle, 19.452.907 adet hissenin 5TL fiyatla toptan satışlar pazarında satıldığı bildirilmiş.

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/440797

Ancak şurada başka kafa karıştırıcı bilgiler ve farklı fiyatlardan söz ediyor.

http://www.borsagundem.com/haber/sab...ini-kim/221831

Neyse bizim için esas olan KAP olduğuna göre...

(1USD=6,64TL varsayıyorum)
    Güncel kur ile hisse fiyatı şu an 1,2846 USD.
    (20.05.2015 Dolar kuru kapanış = 2,5795).
    Bu durumda toptan satışta hisse fiyatı 1,9383 USD.
    Toptan satışta oluşan fiyatın USD değeri ile bugünkü TL karşılığı = 12,87 TL
    Fibo impulse ile geçmiş gönderilerde bu hedef seviyesini gözlemlemiştik zaten bunca çabaya gerek yoktu

Şaka bir yana, "Sorduğunuz bu muydu?" emin değilim.
    Ama bizim hesap Devlet Bahçeli' nin "Etti mi Gırghhh!?" hesabına döndü

7. Abd de satin alinan sirketler icin usd cinsinden kredi mi cekilmisti? Bilgisi olan bir arkadas aydinlatabilir mi?

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by Endoplazmik Yazıyı Oku
    Abd de satin alinan sirketler icin usd cinsinden kredi mi cekilmisti? Bilgisi olan bir arkadas aydinlatabilir mi?

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Satın alımın kaynağına ilişkin daha net bir veri bulamamakla birlikte...

31 Aralık 2017 - 30 Haziran 2018 arası verilere bakıldığında satın almanın toplam büyüklüğündeki artış USD ve Euro kredi kalemlerinde.

Sayfa 24 ün sonunda.

http://www.kordsa.com/media/download...urkce_KPMG.pdf

Sayfa 251/804 İlkİlk ... 151201241249250251252253261301351751 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •