Sayfa 251/709 İlkİlk ... 151201241249250251252253261301351 ... SonSon
Arama sonucu : 5667 madde; 2,001 - 2,008 arası.

Konu: MAKTK - Makina Takım

1. Gözde piyasa dolaşan hisse 100 milyon lot
    Matkm piyasa dolaşan hisse 17 milyon 600 bin
    Mepet piyasada dolaşsn hisse 37 milyon 976 bin lot
    Siz daha neyin kıyaslamasını yapıyorsunuz anlsmadım?!
    Adam ben her şekilde büyümek istiyorum diyor anlsmıyormusunuz,mantıklı olun bir yatırımcı piyasada hepi topu 17 milyon olan bir hissenin nesine yatırım yapacak kimse satmazsa nerde kimden ne kadar alacsk?! Ee alamazsa öbürüde satmazsa hisse nasıl değerlenecek?! Nasıl yükselecek ? Sen yabancı bir fon olsan gelecek vadetse bile böyle sığ bir hisseye girermiydin?diyelim girmek istedin bu haliyle nasıl gireceksin ?!

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Zihin fukara olunca,akıl ukala olur..Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir...

2.  Alıntı Originally Posted by sancaktar Yazıyı Oku
    Gözde piyasa dolaşan hisse 100 milyon lot
    Matkm piyasa dolaşan hisse 17 milyon 600 bin
    Mepet piyasada dolaşsn hisse 37 milyon 976 bin lot
    Siz daha neyin kıyaslamasını yapıyorsunuz anlsmadım?!
    Adam ben her şekilde büyümek istiyorum diyor anlsmıyormusunuz,mantıklı olun bir yatırımcı piyasada hepi topu 17 milyon olan bir hissenin nesine yatırım yapacak kimse satmazsa nerde kimden ne kadar alacsk?! Ee alamazsa öbürüde satmazsa hisse nasıl değerlenecek?! Nasıl yükselecek ? Sen yabancı bir fon olsan gelecek vadetse bile böyle sığ bir hisseye girermiydin?diyelim girmek istedin bu haliyle nasıl gireceksin ?!

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Gözde de sattı değerlendi

SM-A320F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Yorum aslını yorduğu için yorumdur... Adam diyo likiditesini artırmak. Demek yangına körükle gitmek anlamı. Taşıyor. Adam gözde de 3.20 den mal sattı. Madem öyle alsaydı 3.20 den 300 bin lot. Elinde olmayan seyir etsin

4.  Alıntı Originally Posted by Lords9966 Yazıyı Oku
    Gözde de sattı değerlendi

Gözde nin normal şartlarda olması gereken değer buydu zaten,yukarı çıkan fiyat tamamen yatırımfinanstsn işlem yapan çakalların suni işleminden kaynaklıydı bunu herkes biliyor,aynını aynı kurum ocak ve şubat 14 tarihleri arasında burda yaptı o tarihteki mktkm işlemlerine takaslarına bak ve gözde de olanları gör !
    Şirketin haber yatırım kar satınalma yada portföydeki bir malı arsayı şirketi satma haberi mi geldi de gözde o fiyatlara çıktı ?! Aslında m ülker biraz daha geç kalsydı gözde hissedinde kan gövdeyi götürürdü şimdi ona kızanların hepsi trene son istasyonda aylayanlar yada kardan zarar edenlerdir,ama bana göre gözde geleceğin bim i migrosu olacak kapasitededir ssbredene!

Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir...Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir..!

5.  Alıntı Originally Posted by sancaktar Yazıyı Oku
    Gözde nin normal şartlarda olması gereken değer buydu zaten,yukarı çıkan fiyat tamamen yatırımfinanstsn işlem yapan çakalların suni işleminden kaynaklıydı bunu herkes biliyor,aynını aynı kurum ocak ve şubat 14 tarihleri arasında burda yaptı o tarihteki mktkm işlemlerine takaslarına bak ve gözde de olanları gör !
    Şirketin haber yatırım kar satınalma yada portföydeki bir malı arsayı şirketi satma haberi mi geldi de gözde o fiyatlara çıktı ?! Aslında m ülker biraz daha geç kalsydı gözde hissedinde kan gövdeyi götürürdü şimdi ona kızanların hepsi trene son istasyonda aylayanlar yada kardan zarar edenlerdir,ama bana göre gözde geleceğin bim i migrosu olacak kapasitededir ssbredene!

Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir...Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir..!
    Cefaks bile avcı idi. gözde de av aldu. Yakalandı.. büyük oyuncular yön veriyor. Mutat ülker güven vermiyor. Yerli yatırımcıya

6. Dikkat Ettiniz mi bilmem neden 3 ay süre veriyor ünlüye

7.  Alıntı Originally Posted by SpedeR Yazıyı Oku
    Dikkat Ettiniz mi bilmem neden 3 ay süre veriyor ünlüye
    Ticaret kanun ve mevzuatları gereği süre belirtmek zorunda olduğu için,farkındamısınız bilmem ama ticarette doğa kanunları geçmez herşeyin bir süresi ve sınırı vardır ve sen bu süreyi önceden bildirmek zorundasın hiç bir karar ucu açık ve sınırsız belirsiz olamaz

8. Ünlü likitideyi 3 ay içinde mi sağlayacak neden 1 yıl değilde 3 ay mu birşeyler planlıyor olmasın ytd

Sayfa 251/709 İlkİlk ... 151201241249250251252253261301351 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •