Sayfa 252/329 İlkİlk ... 152202242250251252253254262302 ... SonSon
Arama sonucu : 2628 madde; 2,009 - 2,016 arası.

Konu: FLAP - Flap Kongre Toplantı Hizmetleri

1. coin var mı acaba?
    Yazılarımın tamamı (SPK) Sermaye Piyasası Kanunu md 101, md 103, md 104, md 106, md 107, md 110 ilgili maddeleri kapsamında tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı içerisinde değerlendirilemez yatırım tavsiyesi içermez yatırım tavsiye niteliği taşımadığından Yatırımcı profilinize uymayabilir. YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

2. Bi de çıkışların kalıcı olsun YTD

SM-G7105 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Riskli bir hisse alıcı çekmeye çalışıyor olabilirler ben olsam hiç bulaşmazdım bu hisseye

4. Patronlar oynak piyasada iyi para götürüyorlar endeks saldığı zaman tam fırsatı deyip hisseyi indirdikçe indiyor endeks hafif yukarı yapınca hisse toparlayacak eski haline gelecek diyenlerin eline malı bırakıp tekrar alttan topluyorlar nasılsa hesap soran yok oç speğe bak 4 92 den 4 64 e kadar getirdi ne oldu endeks mi eksiye düştü yok endeks sen 4 92 de ikenki haliyle kapadı ama sen 4 64 kapadın artık karı ettin malı ky eline verdin yarın ve öbür günler daha da düşürebilirsin 27 lerden gel 6 50 ye kadar düş millet toparlayacak sansın ve 650 hisse ucuz diye girsin onun bile altını göster muhtemelen bugün hisse ucuz diye girenler 1 ay içinde daha da altını görürse şaşırmasın oç speğin hisseyi yukarı taşımak gibi bir niyetinin olmadığı aşikar haftada 1 %10 yapıp al sat yaparak karını alıyor ve daha da aşağıdan malı topluyor bizim ky da hisse yükselecek diye beklesin YTD

5. Diğer hisselerde gün için gördüğü yerlerde veya oralara yakın bir yerde kapadılar ama oç spek amk oğlu hisseyi berbat edip 4 64 lerde anca kapayabildi utanmasa ve zaman olsa eksilere kadar giderdi 650 lerden alanlara Allah sabır versin inşallah yarın spek beni şaşırtır da eski günlerini hatırlayıp tekrardan şahlanır pek umudum sadece bir temenni.YTD

6. sadece sövmek için yazmışsın

Alıntı Originally Posted by emireymen40 Yazıyı Oku
    Diğer hisselerde gün için gördüğü yerlerde veya oralara yakın bir yerde kapadılar ama oç spek amk oğlu hisseyi berbat edip 4 64 lerde anca kapayabildi utanmasa ve zaman olsa eksilere kadar giderdi 650 lerden alanlara Allah sabır versin inşallah yarın spek beni şaşırtır da eski günlerini hatırlayıp tekrardan şahlanır pek umudum sadece bir temenni.YTD

bak arkadaşım, hisseyi tanımadığın belli. bu kağıtta at oynatanlar uzun bir süredir cezalıydı. cezaları bugün bitti. yarın alım satım yapabilecekler. yatırımcılar da bunu görüp alıyor. akşama doğru da kar satışlarını yapıyorlar. ağırlıklı ortalama fiyatında bitirdi seansı.

asıl spek denilen kişiler yarın oynamaya başlayacak kağıtta. ister taban ister tavan yaptırırlar.

yatırım tavsiyesi değildir.

7.  Alıntı Originally Posted by gidaci.org Yazıyı Oku
    bak arkadaşım, hisseyi tanımadığın belli. bu kağıtta at oynatanlar uzun bir süredir cezalıydı. cezaları bugün bitti. yarın alım satım yapabilecekler. yatırımcılar da bunu görüp alıyor. akşama doğru da kar satışlarını yapıyorlar. ağırlıklı ortalama fiyatında bitirdi seansı.

asıl spek denilen kişiler yarın oynamaya başlayacak kağıtta. ister taban ister tavan yaptırırlar.

yatırım tavsiyesi değildir.
    Sen bu cezalıların başka hesaplar kişiler üzerinden alıp almadığını nerden biliyorsun bak bakalım hisseyle top gibi nasıl oynamışlar sanki ceza aldıkları günden beri flap çok sakin duruyordu bugün nerden nereye gelmiş gün içi nereye kadar çıkmış ve nerde kapamış flapta ağırlıklı ortalama olmaz sana göre hisse iyi kapamış meril 1 milyon lot satmış neresi iyi flap tam bir al sat hissesi olmuş sen çıkmış ağırlıklı ortalamadan bahsediyorsun YTD

8. Cezalı olan şahısların cezası bugün mü bitti. O yüzden mi 4.92çıktı. 4.63de kapattı. O zaman yarın 4.00tl yi bulur. Ama 5.50tl yide aşar. Bulaşmayalım bu hisseye o zaman. tahmin sadece ytd.

Sayfa 252/329 İlkİlk ... 152202242250251252253254262302 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •