Sayfa 252/486 İlkİlk ... 152202242250251252253254262302352 ... SonSon
Arama sonucu : 3886 madde; 2,009 - 2,016 arası.

Konu: MARTI - Martı Otel

1.  Alıntı Originally Posted by JBSD34662 Yazıyı Oku
    Benim düşüncem, bedellinin onaylanmaması negatif değerlenebilir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bununla ilgili 2 güzel örnek mevcut...

1.EUYO bedelli başvurusu sonuçlanana kadar 1.50 ler oradan onaylanmayınca 80 82 ve tekrar 1. 1.05 hareketi oldu bu negatif örnek.

2. MAKTK ki kaçırdığıma bin pişmanım. 85 kuruştan bedelli başvuru yapıldı. Amaç şirketin mali yapısını toparlamak borcu harcı kapatmak içindi. Bunu genelde şirketler satış öncesi sıkıntıları kapatıp satışa hazır hale getirmek için yaapıyor.Burda öyle oldu. Kocaelindeki arazinin takibine kadar yapıp bu sürece sabır edemeyip 86 kuruştan aldıklarımızı 97 98 kuruştan verdim. Bedelli sonrası kağıt satış vs ile 3.1x ları gördü...

Darısı Martının başına...Zaten neden yatırım yapasınki böyle şirkete? Herkes kısa sürede manüplatif harekette sineklenip (Ben dahil) aradan çakmak peşinde değilmi. Bunun peşinde olmayan adam gider düzenli temettü veren şirkete yatırım yapar.

2.  Alıntı Originally Posted by KurnazArap Yazıyı Oku
    Bununla ilgili 2 güzel örnek mevcut...

1.EUYO bedelli başvurusu sonuçlanana kadar 1.50 ler oradan onaylanmayınca 80 82 ve tekrar 1. 1.05 hareketi oldu bu negatif örnek.

2. MAKTK ki kaçırdığıma bin pişmanım. 85 kuruştan bedelli başvuru yapıldı. Amaç şirketin mali yapısını toparlamak borcu harcı kapatmak içindi. Bunu genelde şirketler satış öncesi sıkıntıları kapatıp satışa hazır hale getirmek için yaapıyor.Burda öyle oldu. Kocaelindeki arazinin takibine kadar yapıp bu sürece sabır edemeyip 86 kuruştan aldıklarımızı 97 98 kuruştan verdim. Bedelli sonrası kağıt satış vs ile 3.1x ları gördü...

Darısı Martının başına...Zaten neden yatırım yapasınki böyle şirkete? Herkes kısa sürede manüplatif harekette sineklenip (Ben dahil) aradan çakmak peşinde değilmi. Bunun peşinde olmayan adam gider düzenli temettü veren şirkete yatırım yapar.
    MAKTK’ ta bedelli sonrası alım yapıp %50 civarında kar yapmıştım. Bunun gibi yıllar önce İPEKE ya da KOZAA’da bedelliye girip 3’e katlamıştım. Hatta %100 yapsalar daha da iyi olurdu. %37.74 bedellinin bir zaman sonra sınırlı pozitif etkisi olacağını düşünüyorum. Bir de çivi çakılmayan projelere ilişkin bir haber gelse. Sanırım bunun için bir ortaklığa ihtiyaç duyuluyor. Sarıgerme, Karacasu, Marmaris Maliye Kampı, Marmaris’te bir koyda bulunan taşınmaz vb yatırım bekliyor ancak şirketin içinde bulunduğu durum ile tek başına bir proje çıkarması zor görünüyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

4. Son günlerin takaslarına göre, çaktırmadan mallanıyorlar.
    Sabır...

5. Hergün aynı spek farklı aracı kurumlarından aşşağı düşürerek kazanıyor. Yazıklar olsun bu duruma müsade edenlere ortaya bedelli ortaya atıp daha sonra istediğin hareketi yap. Kar eden şirket hala soeğin ortakla birlikte ky ları soyması insanlık adına hoş değil. Spk kuzuyu kurda boğduruyor. Ytd

6. Yaziklar olsun derdinize parayla derman bulamassiniz

7. Martı nın açıkladığı güzelim bilanço buhar oldu. Geçte olsa şunu anladım. Bugün verdiğin zaman bir sonraki gün 100- 150 tane daha fazla martıya sahip olabiliyorsun. Bakalım yarın kaç tane fazladan hisse alabileceğim. Ytd

8. BÖYLE GİDERSE İMKB YE GEREK KALMAYACAK HİSSE KENDİ KENDİNE BÖLÜNÜYOR 0.83 Ü AŞAĞI KIRARSA BUSEFER TEKTU SEVİYELERİNE İNECEK GİBİ.YAZIKLAR OLSUN.

Sayfa 252/486 İlkİlk ... 152202242250251252253254262302352 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •