Sayfa 253/1001 İlkİlk ... 153203243251252253254255263303353753 ... SonSon
Arama sonucu : 8003 madde; 2,017 - 2,024 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - III

1. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

2. Japonya her vatandaşına 2750 dolar ödemeye başlıyor.

Son düzenleme : british; 03-04-2020 saat: 17:48.
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,633
     Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    peki bu cuma nerde kılınmış var mı haber yoksa sır mı?
    Bunlar kafayı sıyırmış...aynen gerilerde yazdığımın arkasındayım,kendisine bulaştırmak için inat ediyor,yani virüsten kaçışı yok,millete dışarı çıkmayın diyor,o tersini yapıyor.

4. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

Ahmetg Guest
    Tokat'ta bir vatandaşın elektrik faturasına "kayıp kaçak kullanım" bedeli olarak yansıtılan paranın kendisine iade edilmesi için açtığı davayı Yargıtay onadı

AKP de, 6446 sayılı yasaya "Kayıp kaçak bedeliyle ilgili dava açılamaz" diye bir madde ekledi.

Yine halk kaybetti

Ahmetg Guest
    Fransız Alçaklığı!

Fransa'da bir doktor ekranda “Corona virüs ilaç testleri, Afrikalılar üzerinde denenmesi gerekir” dedi.

Irkçılık neymiş öğrenin

Samuel Eto'nun ırkçı Fransız doktora tepkisi sert oldu: Katiller.

Az olmuş.

Seri Katiller.

Sosyal medya aracılığıyla "halkı kin ve düşmanlığa tahrik veya aşağılama" ve "hakaret" suçlarını işlediği gerekçesiyle gözaltına alınan Halk TV'nin eski Genel Yayın Yönetmeni Hakan Aygün çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Yunanistan'da karantina altına alınan gemide koronavirüs testi
    pozitif çıkan 119 kişiden 65'inin türk vatandaşı olduğu açıklandı //

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 253/1001 İlkİlk ... 153203243251252253254255263303353753 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •