Onemli Gunler Banner
Sayfa 253/449 İlkİlk ... 153203243251252253254255263303353 ... SonSon
Arama sonucu : 3592 madde; 2,017 - 2,024 arası.

Konu: CEMTS - Cemtaş Çelik Makina

1. Kasmaya devam, bir rahat bırakmıyorlar.

İyi haftalar.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

2. Yalnız degilsiniz sayın bawer

3. Hissede az sayıdayız sn. Yolcuuu, tahtacı son taktikleri uygulayarak bizi de temizleme derdinde galiba, boş hayaller işte.

4. Bank of ve yatırım finans mal topluyor sanki son 3, 4 gündür ne varsa alıyorlar hayırlısı inş. bu hisse hep 4fklarda, 5fk üstü bari olsa artık
    Son düzenleme : efeksk; 21-11-2022 saat: 12:30.

5. Valla açıkçası bilançoların tümü geldikten sonra buna iyi bir yönelim beklerdim ama maalesef daha yok öyle bir giriş, akıl var mantık var, borsada bu mali değerlerle bu fiyatlama reel değil, illa ki güçlü fonlardan birileri bunu fark edip değerlenirecek ama ne zaman.

6.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Valla açıkçası bilançoların tümü geldikten sonra buna iyi bir yönelim beklerdim ama maalesef daha yok öyle bir giriş, akıl var mantık var, borsada bu mali değerlerle bu fiyatlama reel değil, illa ki güçlü fonlardan birileri bunu fark edip değerlenirecek ama ne zaman.
    Sayın bawer önündeki tek engel KAYSERİLİ işadamı sayın I.T yerlilerden kimse bu isim varken bulaşmaz diğer hissesi BUCIM de olduğu gibi sayın tarman ne zaman isterse o zaman gidecek ayrıca bu hissede spek olduğuna inanmıyorum böyle bir yatırımcı kurdu hisselerini kimseye yediremez. KENDİ DÜŞÜNCELERİMEDİR YTD

7. İşte bu yüzden yatırım yapacak KY nın orta ve uzun vade düşünmesinde fayda var. Yoksa... YTD

8.  Alıntı Originally Posted by aydın9 Yazıyı Oku
    Sayın bawer önündeki tek engel KAYSERİLİ işadamı sayın I.T yerlilerden kimse bu isim varken bulaşmaz diğer hissesi BUCIM de olduğu gibi sayın tarman ne zaman isterse o zaman gidecek ayrıca bu hissede spek olduğuna inanmıyorum böyle bir yatırımcı kurdu hisselerini kimseye yediremez. KENDİ DÜŞÜNCELERİMEDİR YTD
    Haklısınız, ama temel veriler böyle iyi olduğu sürece ve de vizyonları da oldukça şahsen beklerim, daha yeni GES yatırımı kararı verdi, demek ki büyemeye odaklanmış, adam bizim için olmasa da kendisi için şirketin değerini artırır zamanla diye düşünüyorum.

Sayfa 253/449 İlkİlk ... 153203243251252253254255263303353 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •