Sayfa 253/1000 İlkİlk ... 153203243251252253254255263303353753 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 2,017 - 2,024 arası.

Konu: Mevduat Cafe

1.  Alıntı Originally Posted by mertkucukuncu Yazıyı Oku
    aslında bu bankadan bankaya değişir, mesela yapıkredide direk googlea 'yapıkredi döviz kurları' yazınca çıkan sitedeki dolar satış kuru veya hangi para birimiyse onun satış kurundan çekip yansıtıyor provizyon olarak, provizyondan çıktığında kur onun üzerinde arttıysa ve aleyhine veya lehine fark oluştuysa yine aynı şekilde 'kur düzeltme' başlığı altında iade ediliyor ama farkettiğim kadarıyla bankamatik kartından yapınca çok kazık kurlardan çekiyorlar, yani derimki senin zaten doların var bankayı ara usd harcamalar için usd ekstre göndersinler bence.
    haaan
    dogru soylediniz ama malesef ben gidiyorum pazar gunu
    birde simdi bakiyorum dolar ekstre diye bir sey var hesapta. ben kendim yapa bilirmiyim acaba? dolari gonderim kredi karta ve hic ugrasmadan dolar harcalayim ya da euro

Alıntı Originally Posted by shangil Yazıyı Oku
    haaan
    dogru soylediniz ama malesef ben gidiyorum pazar gunu
    birde simdi bakiyorum dolar ekstre diye bir sey var hesapta. ben kendim yapa bilirmiyim acaba? dolari gonderim kredi karta ve hic ugrasmadan dolar harcalayim ya da euro
    İnternetten yapabiliyosun banka ne

YKB den amazondan dolar üzerinden birşeyler almıştım...YKB satış kurundan bana yansıttı kur yukarı gitti ama ek bir masraf olmamıştı...O ürünleri ben iade etmek zorunda kalmıştım yüksek kurdan malların parası tl olarak hesaba geçmişti...

Bence de dolar ekstresi istemek doğru bir tercih dir....

4.  Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    YKB den amazondan dolar üzerinden birşeyler almıştım...YKB satış kurundan bana yansıttı kur yukarı gitti ama ek bir masraf olmamıştı...O ürünleri ben iade etmek zorunda kalmıştım yüksek kurdan malların parası tl olarak hesaba geçmişti...

Bence de dolar ekstresi istemek doğru bir tercih dir....
    tesekkurler

ben zaten dolar yatirirsam eger kredi karta yani fazla olarak + seklinde gosteriyor ve ayni sekilde kendim internetten ekstre tercihin dolar secersem oluyor demi?

Alıntı Originally Posted by shangil Yazıyı Oku
    tesekkurler

ben zaten dolar yatirirsam eger kredi karta yani fazla olarak + seklinde gosteriyor ve ayni sekilde kendim internetten ekstre tercihin dolar secersem oluyor demi?
    evet usd harcamalar için usd ekstre istiyorum diye seçersen internet şubesinden yapabilirsin

6.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Ppfler patliyor...nzora gecorum...dolarda yerinde saydi bu hafta...o dursun...
    500k ile nzor alacagim p.tesi siz ne yapacaksiniz...
    Webster bende nzor dusunuyorum deneyimlerini yazarmisin. Hesabi onceden acmisimiydin yoksa pztsi mi acacaksin .

6 ay kadar sabit faiz var degil mi

Alıntı Originally Posted by frappe Yazıyı Oku
    Webster bende nzor dusunuyorum deneyimlerini yazarmisin. Hesabi onceden acmisimiydin yoksa pztsi mi acacaksin .

Ustad hic tecrubem yok.
    Alternatifin mudurunu taniyordum. P.tesi icin randevu aldim
    Herseyi soracagim
    Ogrendiklerimi burada paylasirim
    Muhtemelen nzora gecmesem dahi gitmisken hesap acarim...dursun kenarda...

8.  Alıntı Originally Posted by frappe Yazıyı Oku

Hesap ayni gun aciliyor dijital ortamda ben bir suredir kullaniyorum gunluk al sat yapabilirsiniz, yaptiginiz siklikta bilesik etki yaratabilirsiniz satmazsaniz da baslangictaki sabit faizi bono suresince dewam ettiriyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 253/1000 İlkİlk ... 153203243251252253254255263303353753 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •