Sayfa 254/342 İlkİlk ... 154204244252253254255256264304 ... SonSon
Arama sonucu : 2733 madde; 2,025 - 2,032 arası.

Konu: BAKAB - Bak Ambalaj

1. Sn Bakab , alımlarınızı kap acıklaması ile de duyurursanız iyi olur . Şirket kendi paylarını alıyor zannederler belki piyasa bir uyanır .. bizim şirketin kendisinin çünkü herhangi bir aksiyon alma niyeti yok maalesef..

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. önceki analize ek bir not.. son 4 ceyrek degil sadece son ceyrek vafok bakılıp bu performansın devamı baz alınırsa o analizdeki fiyatlar 1.5x ile carpılaacak kadar daha da ileri gidiyor...

3. 11 mart'a 29 iş günü kaldı..

4. 14 Şubat ta vergi dairesine gönderilecek mali tablo var. Orda aşağı yukarı belli olur durum.

2019 yılının ilk ayı için rakamlar iyi. Ocak ayı Eur/tl ortalaması 6.15, hammadde fiyatları da geçen seneye göre epey düşük seyrediyor.

5.  Alıntı Originally Posted by yarımada Yazıyı Oku
    14 Şubat ta vergi dairesine gönderilecek mali tablo var. Orda aşağı yukarı belli olur durum.

2019 yılının ilk ayı için rakamlar iyi. Ocak ayı Eur/tl ortalaması 6.15, hammadde fiyatları da geçen seneye göre epey düşük seyrediyor.
    bu hammadde konusunu biraz açar mısın dostum ...hammaddeyi kimden alıyorlar acaba ?? bildiğim kadarıyla kartonsandan alıyorlardı..bir de bu fiyatlar ne zamandan beridir ne miktarda düşmüş...bakabileceğimiz bir link var mı dostum ?? çünkü durdo da aynı hammaddeyi kullanıyor..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

6.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    bu hammadde konusunu biraz açar mısın dostum ...hammaddeyi kimden alıyorlar acaba ?? bildiğim kadarıyla kartonsandan alıyorlardı..bir de bu fiyatlar ne zamandan beridir ne miktarda düşmüş...bakabileceğimiz bir link var mı dostum ?? çünkü durdo da aynı hammaddeyi kullanıyor..
    Bakab'ın kullandığı hammadde polietilen ve polypropilen. Bakab ağırlıklı olarak kendi şirketlerinden yani Polibak ile Bareks'ten alıyor. Durdo ile Bakab çok farklı. Bakab'ın kağıt veya karton üretimi yok diye biliyorum.Ben b2bpolymers sitesinden takip ediyorum.

Ayrıca hisse fiyatı endekse göre geride kaldı. Hiç iyi bilanço beklentisi olan bir hisse gibi hareket etmiyor.
    Son düzenleme : yarımada; 29-01-2019 saat: 15:37.

7. Düşeni kıralım önce .. az kaldı.. sonra gorelim ne olacak ne bitecek.. 2.5x Ev/Vafok piyasa daha ne kadar gormezden gelebilecek goruruz..

8. 11 mart'a 27 isgünü kaldı

Sayfa 254/342 İlkİlk ... 154204244252253254255256264304 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •