Sayfa 254/894 İlkİlk ... 154204244252253254255256264304354754 ... SonSon
Arama sonucu : 7145 madde; 2,025 - 2,032 arası.

Konu: TURGG - Türker Proje Gayrımenkul

46.02 deki benim. Şuan için az ama. Kağıt düştükçe miktar artar. Kağıda inanmayan satar gider. Son düzlük de bu muhabbetler yersiz diye düşünüyorum. 7 yıldır bekleyenlerin satıp gideceğini düşünen varsa hiç düşünmesin işine baksın.

2.  Alıntı Originally Posted by Gazmanbaba Yazıyı Oku
    Ya arkadaş parasıyla değilmi satmıyorum hisseleri. Vermişim parasını almışım hisseleri bu saatten sonra hepsini yakarım yinede satmam. Bana yar olmayanı size hiç etmem.

Bu arada benmi yanlış biliyorum 5000 lik planlar cıkmış itirazlar bitmiş mahkeme açıp kabul edilen herhangi bir şey yok. Planlar yürürlükte.

1000 lik planlar parsel bazında benim parselime senin itiraz edebilme hakkin bile yok ben kabul etmişsem askıdan indiği gün benim tarlam imarlı araziye dönüşür.

Kartalda şehir planlamanın yaptığı planlar meclisten imar komisyonuna sevk edildi.

Komisyon planla ilgili görüşünü yazip meclise sevk edecek. Meclis rapor doğrultusunda karar verip ibb ye yollayacak ve askıya çıkacak.

Bu asama da hisseyi neden kötülersin bu kadar çok para basılmış. Istanbulda merkezi arsa üretmek imkansıza yakın hale gelmiş.
    İlginç olan bu itiraz mahkeme vb. Durumları dillendirenler yeni nickler...
    Bizim 1/1000lik alanda maksimum kaç kişinin arsası vardır ki? Zaten eski sanayi alanı arsalar genelde büyük veya toplu... bunca yoldur bekleyen kişi niye mahkemeye versin? Hadi verdi kabul edilme kazanma şansı nedir 1/1000lik alanda...

Sent from my iPhone using Tapatalk

3. Degerli arkadaşlar,hiç kimse size satın demedi,eger bana soran olursa degil 10 yıl 20 yıl bekleyin er yada geç imar çıkınca şu vadeli faiz oranlarına kıyasla daha kazançlı çıkarsınız derim,sadece 20 yıllık borsa tecrübemizle ve bugüne kadar onlarca imar işini takip etmemizin verdigi bilgilere ve tecrübelere dayanarak bu işlerin genelde anlattıgım gibi geliştigini belirttim,bu arada yeni nick degilim,hem eski forumda hem bu forumda ilk günlerden beri üyeyim ama forumda kolay kolay yazmam çünkü bu işi gerçekten bilenler forumda yazmakla ugraşmazlar,imar çıktıgı anda imarın iptali için dava açılacagı kesindir buna herkes emin olsun ama mahkeme ille imarı iptal edecek diye bir kural yok,mahkeme imarı onaylarsa bu iş tamamen biter ve hisse hedeflediginiz yerlere gelir,tabi ortalama fiyattan çagrı yada kottan çıkma gibi bir dolandırıcılık yapmazlarsa,eger yaparlarsada forumda hergün yazan arkadaşların şirket yönetimine toplu dava açmasını tavsiye ederim,benim buralarda yazacak tartışacak zamanım yok sadece turgg yi çok eskiden beri takip eden ve forumu arasıra okuyan bir insan olarak forumda hergün yazan insanların yaşadıgı rahatsızlıgı görünce hissenin neden yükselmedigine dair bir bilgi vermek istedim o kadar,lütfen iyi niyetimiz bizi burda günlerce yazı yazmak zorunda bırakmasın işim gücüm var,bir daha yazmak istemiyorum yeterki kimse bana cevap vermemi gerektiren bişey yazmasın,spek yazdıgım durumu bildigi için hisse fiyatı 20 li fiyatlarla 40 lı fiyatlar arasında gidip geliyor yoksa 2-3 ay içinde imar çıkacak olsa bu hisse bu fiyatta durabilirmi degerli arkadaşlar akıl var mantık var,neyse herkese bol kazançlar dilerim,lütfen kimse 1 adet dogru söyledik diye bana bişeyler yazıp cevap vermek zorunda bırakmasın

4. 10-20 yıl bekleme iş ini en geç 1 yıl a çekilmiş paragraf aralarında bence pandemi ve rant daha çabuk lastiracak burayı iyi düzeltmiş..

5. Borsa toplamı sıfır olan bir mecra. Madem bizler mali aldık spek ne güzel üzerimize yıkmış malı işte. Tamam bizim gücümüz yetmiyor tahtayı götürmeye onu biliyoruz zaten. Burada bulunmamız da neticede gözle görülür bir varlığı olması şirketin. Kumbara mantığıyla biriktiriyoruz. Sonuçta enflasyona karşı olan kaybı bu meret fazlasıyla karşılayacaktır er ya da geç.

Bu arada borsa da kağıdın gitmesi için sadece birilerinin parayı sokup hisseleri alması yeterli. Sorun şu ki bu hissede satıcı yok. Tahtayı yapanın da canı götürmek istemiyor. Ama hala tahtada zati sahaneleri. Biz vazgeçmiyorsak tahta yapıcı da tahtayı yapamamaktan vazgeçmiyor. Gorecez bakalım kimin inadı daha inat çıkacak. Az az çoktan çok gider...

önceki 5000 lik çok şaşalı idi.ülkemiz vizyonunun üzerindeydi
    onu mimarlar odası iptal ettirdi.
    sonra makul çok fazla yükseklik ve yoğunluk olmayan plan yapıldı.
    ona da itiraz edildi.
    geçen yıl mahkemenin istediği şekilde yapıldı.
    1000 liğe de kişiye göre taksim yaparsan,adamın arsasını yok edersen itiraz mahkemeye verebilir.
    ama 1000 liği mahkeme onaylayacak demek başka bir demektir.
    Son düzenleme : şahna; 22-06-2020 saat: 21:14.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

7. Turgg 2016 da bu fiyatlardan satmış dim yine aynı fiyatlardan yerine koydum 4 yıl önce ye göre çok yol katetti bu sefer tamam çıktı çıkacak maalesef yine başa saracağız nasipte varsa kazanır iz Kısmet birazda bu işler ..

Bence adam haklı. Fakat yapacak birşey yok. Bekleyip ömrümüz yeterse sonunu göreceğiz. Gerçekleri söylüyor olması bu işin daha çok su götürür olduğunu da göstermez. Bu sayfada sattırmak için çalışan da oldu, aldırmak için çalışan da. Kimin ne maksatla yazdığını kimse bilemez.

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 254/894 İlkİlk ... 154204244252253254255256264304354754 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •