Sayfa 255/355 İlkİlk ... 155205245253254255256257265305 ... SonSon
Arama sonucu : 2837 madde; 2,033 - 2,040 arası.

Konu: TRGYO - Torunlar GYO A.Ş.

Alıntı Originally Posted by kitapci34 Yazıyı Oku
    rekor hacimin %30'u 1 saatte gerçekleşti
    olurda becerebililip bugün yeni bir rekorla tavan kilitlerse işte o zaman yan gel yat kitapçı.
    bugun erkencisin dün satış kademelerini o kadar çok doldurmuşlardıki bişey olacağı sinyalini verdiler. Allah biliyoya bu harekete dün akşam başlayacaklarını düşünmüştüm.

2.  Alıntı Originally Posted by kuluçka Yazıyı Oku
    bugun erkencisin dün satış kademelerini o kadar çok doldurmuşlardıki bişey olacağı sinyalini verdiler. Allah biliyoya bu harekete dün akşam başlayacaklarını düşünmüştüm.
    günlerdir kapısı kilitli firmalar
    uçmayan uçak firmaları
    türkiye yediğinin 5 mislini yiyecekmiş gibi giden gıda firmaları vs vs çözülmüşken e bi zahmet
    ev satışlarında problem olmayıp iyi giden, üstelik faizlerde tarihi diplerde
    bir kaç kira kaybından başka hiç bir kaybı olmayan sektörün en büyüğü de kapaklandığı yerden kalksın artık toprağım.
    uyuyamamıştım
    ahanda giidiyorum yatmaya, sana kolay gelsin toprağım
    öğlen namazı öeçmeden kalkarım.

torunlarda uzun vadeci olmadığım için 2.43 den verip 2.39 dan geri aldım. şimdi ben günahmı işledim? adamlar bu işi tek basamakda yapıyor sürekli. KY nin mal alması vermesiyle tahtamı bozulurmuş,araya kaynıyoruz işte.Görmüyorlar bile bizim malı. 600 bin lot malı tek kalem çeken yada veren nasıl bir KY anlayamadım. gün gelir yine veririm trade için arkasından baka kalırım. bu da benim hatam olur.

4. Yo gunah degil elbette. Ama bunu buyuk parayla (kurallara aykiri bir sey yoksa) yapaninki de gunah degil

Sent from my iPhone using hisse.net

Alıntı Originally Posted by sharpbug Yazıyı Oku
    Yo gunah degil elbette. Ama bunu buyuk parayla (kurallara aykiri bir sey yoksa) yapaninki de gunah degil

büyük parayla yapana zaten KY denmez. tahtada işlem yapan grubun dışındaysa zaten hiç şansı yok. spek ofisini gördüğüm için kesin konuşabiliyorum. bizim alıp sattığımız 20-30 bin lotlar bu hacimde görünmez. 500000 lot alırsanız anında çakarlar aşağı ve dökülmenizi beklerler. 500000 lot alanada KY denmez.

6. Kucuk yatirimci denmez ama kisa vadeci denir . Kisa vadeci yerine kucuk yatirimciyi bazen yanlis kullaniyorum

Hissenin gitmemesinde kucuk yatirimcinin kacislari da etken ama kisa vadeciler de (buyuk + kucuk) faktor

Kesin bu

7. Slm arkadaşlar... Sizce nasıl 3 yalık bilanço ne zaman gelir... Bilançoyla ilgili on görüsü olan var... kar mı zarar mı...

8. 2.27 ..

Sayfa 255/355 İlkİlk ... 155205245253254255256257265305 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •