Sayfa 255/555 İlkİlk ... 155205245253254255256257265305355 ... SonSon
Arama sonucu : 4437 madde; 2,033 - 2,040 arası.

Konu: INFO - İnfo Yatırım

En son öğrenci iken ereğli demir çelik bedellisine katılmıştım. %200 bedelli %800 bedelsiz idi. Nedense şimdi buna katılmayı düşünüyorum, katılacağımda saçma sapan yükselmezse! Paramı en iyi şekilde kullanacaklardır, eminim.

2. Ben de info almayı düşünüyorum.

Sebebi? Araci kurumum info ve çok beğeniyorum çalıştığım en iyi iki kurumdan biri. Surekli kullanıyorum bu nedenle.
     Alıntı Originally Posted by RLC44 Yazıyı Oku
    En son öğrenci iken ereğli demir çelik bedellisine katılmıştım. %200 bedelli %800 bedelsiz idi. Nedense şimdi buna katılmayı düşünüyorum, katılacağımda saçma sapan yükselmezse! Paramı en iyi şekilde kullanacaklardır, eminim.
    SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Onay gelenler Kiler ittifak katmer yorum yapmayalım diyoruz ama şunlara bakıp da yorum yapmamak elde değil, spk olarak sen borsaya gıren yatırımcılara kredi açan şirkete bu kadar set koymanın sebebi nedir? Yatırım tavsiyesi değildir

4.  Alıntı Originally Posted by İnvestment55 Yazıyı Oku
    Merhaba arkadaşlar

Bedelli de herhangi bir sıkıntı olabilir mi, bu kadar geçikmesi anormal değil mi, düzeltmeden sonra bile 1.5 ay oldu

Yatırım tavsiyesi değildir
    Benim bildiğim son zamanda bir tek tkuru reddedildi. %900 Dü oranıda. Onlarda şimdi baktım 2 eylülde başvurmuş 1 ekimde 1 ay dolmadan Red edilmiş. Eğer bir sıkıntı olsaydı Red edilirdi. Bu süreçte kimisi bir ay dolmadan onaylanıyor kimisi 2 ayda belli bir süresi yok sanırım. Başka Red yiyen bedelli duymadım son zamanda duyan varsa yazsın. Zaten başvuranların içinde kar eden son dönem bilançosu kar etmiş info harici başka şirket var mı oda meçhul. Ytd

WAS-LX1A cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. SPK sana söyleyecek laf bulamıyorum gerçekten , yazık vallahi yazık,

6. Şimdi yine algı beklenen bedelli gelmedikçe sinirler bozuluyor süreç tamamlanırsa hissenin önü açılacak ama şimdi bedelli gelmediği için tekrar baskı oluşacak..
    Bu kısır döngü artık bıkkınlık getirmeye başladı. Aslında şu bedelli hikayesi hiç olmasaydı hisse zaten her bilanço döneminde karını katlayarak artırıyor.
    Şimdi beklenti bedelli olduğu için baskı oluşuyor düşünmek istemiyorum ama Red gelirse fena aşağı salar diye düşünüyorum..
    Artık kendi adıma bu kadar bekledim sonunu görmeden bırakmayı düşünmüyorum.. Moralimizi bozmayalım. Hakkımızda hayırlısı.. Herkese bol kazançlar.. İyi akşamlar..

Redmi 5 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Red diye birşey yok , revizyona gittiği için onay attı önümüzdeki hafta son galiba artık onay gelir , red olsaydı şimdiye kadar çoktan gelmişti ,

Alıntı Originally Posted by eos Yazıyı Oku
    Şimdi yine algı beklenen bedelli gelmedikçe sinirler bozuluyor süreç tamamlanırsa hissenin önü açılacak ama şimdi bedelli gelmediği için tekrar baskı oluşacak..
    Bu kısır döngü artık bıkkınlık getirmeye başladı. Aslında şu bedelli hikayesi hiç olmasaydı hisse zaten her bilanço döneminde karını katlayarak artırıyor.
    Şimdi beklenti bedelli olduğu için baskı oluşuyor düşünmek istemiyorum ama Red gelirse fena aşağı salar diye düşünüyorum..
    Artık kendi adıma bu kadar bekledim sonunu görmeden bırakmayı düşünmüyorum.. Moralimizi bozmayalım. Hakkımızda hayırlısı.. Herkese bol kazançlar.. İyi akşamlar..

Redmi 5 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Şirkete nakit lazım eldeki para yetmiyor,bundan iyisi olamaz. Büyüme için

Sayfa 255/555 İlkİlk ... 155205245253254255256257265305355 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •