Onemli Gunler Banner
Sayfa 255/339 İlkİlk ... 155205245253254255256257265305 ... SonSon
Arama sonucu : 2706 madde; 2,033 - 2,040 arası.

Konu: FONET- Fonet Bilgi Teknolojileri A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by THUNDERBOLT Yazıyı Oku
    Ornek

Sayın kartopunda olan bryat

Hisse çöp de olsa kaliteli de olsa bazı kurallar formasyonlar çoğunda geçerli.
    Ha 10 yapının (hissenin) 8 inde oluyor Biz diger 2 hissedeysek ........

Yeni nesil tahta yapıcılar çok acımasız.
    Eskiler yine iyiydi. Haber oldumu yukarı vururlardı. Bunlar yapmıyor.

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir

SM-A107F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    O zaman bizimde daha teknik oynamamız lazım sayın thunderbolt, ben link sevdalısıyım, duygusal bağ da önemli gerçi bende linkte kısmen erken çıktım 62 de sattım 30 a bölünüp tekrar 60 oldu (eski fiyatla 120), ama makine gibi işlemesi sebebiyle link benim için düşerken de kazanabildiğim yegane hisse. Link forumuna bir uğra oralar çok soğuk

fonet e bu kadar bağlanmam zor tabi, ama burdayız önceki yükselişte 11 den başladım daha 12.5 demeden yeter demiştim. şimdi bir daha bulaştım, para kazanmak zor olmayacak ama aslında önemli olan güzel bir trendle sürekli yükselen bir hissede olabilmek, böyle bir düzen girer mi zor gibi şimdilik. Şunu da eklemek istiyorum tahtalarda hakim gruplar kurulu robotlar var ve belirli bir sistematikle hareket ediliyor. yatırımcı olarak da insanların bir işlem yapma tarzları var ve tahtanın hareket tarzı ile uyumsuzluk olabiliyor, mesela benim işlem yapma tarzım hiç bir zaman cemts hissesinin tahtasında başarı sağlayamamıştır. bu tip uyumsuzluklardan da kaçmak lazım bazen.

2.  Alıntı Originally Posted by Cover13 Yazıyı Oku
    O zaman bizimde daha teknik oynamamız lazım sayın thunderbolt, ben link sevdalısıyım, duygusal bağ da önemli gerçi bende linkte kısmen erken çıktım 62 de sattım 30 a bölünüp tekrar 60 oldu (eski fiyatla 120), ama makine gibi işlemesi sebebiyle link benim için düşerken de kazanabildiğim yegane hisse. Link forumuna bir uğra oralar çok soğuk

fonet e bu kadar bağlanmam zor tabi, ama burdayız önceki yükselişte 11 den başladım daha 12.5 demeden yeter demiştim. şimdi bir daha bulaştım, para kazanmak zor olmayacak ama aslında önemli olan güzel bir trendle sürekli yükselen bir hissede olabilmek, böyle bir düzen girer mi zor gibi şimdilik. Şunu da eklemek istiyorum tahtalarda hakim gruplar kurulu robotlar var ve belirli bir sistematikle hareket ediliyor. yatırımcı olarak da insanların bir işlem yapma tarzları var ve tahtanın hareket tarzı ile uyumsuzluk olabiliyor, mesela benim işlem yapma tarzım hiç bir zaman cemts hissesinin tahtasında başarı sağlayamamıştır. bu tip uyumsuzluklardan da kaçmak lazım bazen.
    Sizi biliyorum

Kendime has özel nedenle ayrıldım link den.
    Link almam zor.

O 120 hareketinden önce net şu grafik vardı.
    Topikte paylaşmıştım.

Bağırıyordu gidiyorum diye
    Ama almadım.

Kismetimizi fonette aradım.

3.  Alıntı Originally Posted by THUNDERBOLT Yazıyı Oku
    Sizi biliyorum

Kendime has özel nedenle ayrıldım link den.
    Link almam zor.

O 120 hareketinden önce net şu grafik vardı.
    Topikte paylaşmıştım.

Bağırıyordu gidiyorum diye
    Ama almadım.

Kismetimizi fonette aradım.

Akıl mantık çerçevesinde doğru olanı yapmışsınız, bende uzun süre bugün fiyatlara denk bir yerden kaçırdıktan sonra bulaşmadım ve farklı teknoloji hisselerinde bulundum, (arena, despc, escom, kfein, ardyz, fonet, indes, ve halka arzdan miatk, vbtyz, edata,) şu an link, ardyz, fonet ve escom da pozisyon tutuyorum. Ardyz ve escom uzun vadeli tutmayı hedeflediklerim. Teknoloji sektörü her zaman hisse tuttuğum bir sektör ve potansiyeli var.

Ayrıca o dönem hatırlıyorum sizin linkteki paylaşımlarınız hisse de kalıcı olmak için beni motive etmişti ve foruma katkınız önemliydi, bu nedenle size bir teşekkür borcum her zaman var. Bol kazançlar.

4.  Alıntı Originally Posted by Cover13 Yazıyı Oku
    Akıl mantık çerçevesinde doğru olanı yapmışsınız, bende uzun süre bugün fiyatlara denk bir yerden kaçırdıktan sonra bulaşmadım ve farklı teknoloji hisselerinde bulundum, (arena, despc, escom, kfein, ardyz, fonet, indes, ve halka arzdan miatk, vbtyz, edata,) şu an link, ardyz, fonet ve escom da pozisyon tutuyorum. Ardyz ve escom uzun vadeli tutmayı hedeflediklerim. Teknoloji sektörü her zaman hisse tuttuğum bir sektör ve potansiyeli var.

Ayrıca o dönem hatırlıyorum sizin linkteki paylaşımlarınız hisse de kalıcı olmak için beni motive etmişti ve foruma katkınız önemliydi, bu nedenle size bir teşekkür borcum her zaman var. Bol kazançlar.
    Rica ederim.
    Bilgi paylaşıldıkça güzeldir ve çoğalır.
    Hayırlı kazançlar olsun hepimize

5. Neredeyse iki tavan gerekiyor maliyete ulaşmak için... Ak yatırım kazığı yedik resmen...

6. Maalesef bu hissede yakalanıp paramızı çöp ettik... Parça parça düşmeden iyice intihar etse şelale modunda bari..

7. Hangi kademeden alım yaptıysam elime verdiler resmen... Uçacak kaçacak hissede patron satmaz... Bu hissede patron şirketteki payının %48 den %38 e indirdi ki bu %20 den fazla bir oranda azalma demek...

8. Kendi adıma yarın için umut verici bir kapanış..
    Spek efendi gelmedi mi zamanımız?

Kişisel görüsümdür.Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.Alan da satan da kendi bilir..

Sayfa 255/339 İlkİlk ... 155205245253254255256257265305 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •