Sayfa 256/466 İlkİlk ... 156206246254255256257258266306356 ... SonSon
Arama sonucu : 3728 madde; 2,041 - 2,048 arası.

Konu: CEMTS - Cemtaş Çelik Makina

1.  Alıntı Originally Posted by efeksk Yazıyı Oku
    İnfo yatırım 90 tl hedef fiyat verince hacim geldi kağıda ihtiyacı olan da buydu, reklam vs. Nihayet...
    Öyle mi, ben yeni duydum, bir 10 liraya daha kıyıp 100 deseydi keşke, neyse yılık kardan sonra revize ederler.
    Bugün 50 üstüne yerleşmeli artık.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

2.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Öyle mi, ben yeni duydum, bir 10 liraya daha kıyıp 100 deseydi keşke, neyse yılık kardan sonra revize ederler.
    Bugün 50 üstüne yerleşmeli artık.
    Aynen, güzel analiz yapmış, ilk defa gördüm ben de hedef fiyat veren bi kurum. Nerdeyse 2 katı hedef çok iyi, tabi ki bence de 3 haneler hak ediyor. İnşallah

3.  Alıntı Originally Posted by efeksk Yazıyı Oku
    Aynen, güzel analiz yapmış, ilk defa gördüm ben de hedef fiyat veren bi kurum. Nerdeyse 2 katı hedef çok iyi, tabi ki bence de 3 haneler hak ediyor. İnşallah

Teşekkürler.
    Evet, artık keşfedilmeyi bekliyor, bir zamanlar egeen 50 liaydı şimdi 3 bin 700 lira olmuş.
    Yine 50 geçirtmedi tahtacı, bir de tahtacının kulağını biraz çekseler keşke.

4. Patrondan habersiz mi hedef fiyat verdiler yoksa

5.  Alıntı Originally Posted by yolcuuu Yazıyı Oku
    Patrondan habersiz mi hedef fiyat verdiler yoksa
    Hiç sanmam, o da bu durumdan rahatsız olmuş ki bir şeyler yapma gereğini duymuş olabilir, bakalım bir kaç kurum daha değerlendirme yapsa, şirket de bir analist toplantısı yapsa ne iyi olur, küçük esnaflık yok artık.

6.  Alıntı Originally Posted by efeksk Yazıyı Oku
    Sn.efeksk raporun linki var mı? Tamamını okumak için sordum. Birde raporu kim yazmış ona bakacaktım.

YTD.
    Yazdıklarım Yatırım tavsiyesi değildir.Kendi düşüncelerimi içerir.
    YATIRIM , harcadıktan sonra kalanı biriktirme değil , Birikimi ayırıp kalanı harcamaktır...

7. Sn. Yıldız tozu info yatırım Twitter linki var, ordaki linke tıklayınca direkt pdf dosyası iniyor
    https://twitter.com/infoyatirim/stat...XI7gg2R2w&s=19

Çimento sektörü için rapor yazmış ama içine cemts da dahil edilmiş. Saygılar

8.  Alıntı Originally Posted by efeksk Yazıyı Oku
    Sn. Yıldız tozu info yatırım Twitter linki var, ordaki linke tıklayınca direkt pdf dosyası iniyor
    https://twitter.com/infoyatirim/stat...XI7gg2R2w&s=19

Çimento sektörü için rapor yazmış ama içine cemts da dahil edilmiş. Saygılar
    Çok teşekkürler
    Yazdıklarım Yatırım tavsiyesi değildir.Kendi düşüncelerimi içerir.
    YATIRIM , harcadıktan sonra kalanı biriktirme değil , Birikimi ayırıp kalanı harcamaktır...

Sayfa 256/466 İlkİlk ... 156206246254255256257258266306356 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •