Sayfa 256/1049 İlkİlk ... 156206246254255256257258266306356756 ... SonSon
Arama sonucu : 8390 madde; 2,041 - 2,048 arası.

Konu: Bitcoin & Ethereum

UBS Başkanı : Bitcoin'de büyük çapta bir düzeltme mümkün

UBS Group AG Yönetim Kurulu Başkanı Axel Weber, artan düzenlemelerin
    değerinde büyük bir düşüşe neden olabileceği için Bitcoin işlemi
    yapmayacağını veya perakende müşterilerine sunmayacağını söyledi.

Davos'ta konuşan Weber, "Bu fiyatın gerçekten belirsiz olduğu bir yer.
    "Gelecekte bu yatırımlar patlak verirse ve piyasa düzelirse, yatırımcılar
    bunu kendilerine kimin sattığının arayışına girer" dedi.

2.  Alıntı Originally Posted by enfarktus Yazıyı Oku
    Geçen yıl ağustos ayında bir proje çıkmıştı, ismi proxy card. Telefonlardaki NFC'i kullanarak alış-veriş yapmanızı sağlayan, bankamatik kartı şeklinde bir coin cüzdanı. İcosunda toplam iki(2) eth toplanmıştı. Dolayısıyla proje ertelendi ama ico bitiminde yine de etherdeltada listelendi. O zaman kenarda dursun diye 0.05eth verip 10k almıştım. Adamlar eBitcoin ile ortak olup projeyi raftan indirmişler ve 30 Ocak tarihinde mobil uygulamayı yayınlayacaklarmış. Bunlar adamı zorla zengin eder.
    Yapmayın sayın enfakturs olani var olmayani var...size paraciklar bize yokuşlarda susamak....)))

Önümüzdeki ay kerestecilik yapan bir arkadasimla rusyaya gidecem ilk defa..ne dersiniz sayin saşa dürzüsünü bulup konuşayimmi yaparmi bize bi waves kiyak....)))

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,802
    Blog Entries
    1
    Şu an sanal coin v2 yaşananların aynısı 3-4 sene önce sanal coin v1 de yaşanmıştı.. HERGÜN yeni coin çıkıyordu...Şimdi hergün yeni token..

Sonu aynı gibi duruyor..

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

4.  Alıntı Originally Posted by krokodil Yazıyı Oku
    Yapmayın sayın enfakturs olani var olmayani var...size paraciklar bize yokuşlarda susamak....)))

Önümüzdeki ay kerestecilik yapan bir arkadasimla rusyaya gidecem ilk defa..ne dersiniz sayin saşa dürzüsünü bulup konuşayimmi yaparmi bize bi waves kiyak....)))
    Sayın Krokodil, alıp beklemiyorsunuz ki ben ne yapayım. Elinizdeki malı ucuzdan veriyorsunuz. Waves yarı türk sayılır, saşa coinleri türklere kitledi valla. Bizimkiler hala uçacak, kaçacak diye ağlaşıyorlar. Üç ay önce merkezsiz borsayı aktif hale getirmeleri gerekiyordu, hala yapamadılar. Birkaç ay önce ofislerinden bir fotoğraf paylaşmışlardı, tüm ekip büroda montla oturuyordu; bu fotoğrafı görür görmez 2usd'den aldığım wavesleri 14usd'den sattım. Neyseki saşa şimdi bir miktar waves bozmuş, belki büroya kombi falan almıştır, öyleyse yükselişi yakındır. Ben ucuzdan bir miktar aldım.

5. yaklasik 4 aydir kardesimin poloniexdeki hesabina ulasamiyorduk....bugun ulastik.... hacker denen pzevenkler birguzel hesabina girmisler indiragandi yapmislar...limiti doldurunca poloniexde kitleyivermis....hacklenen miktar 9bin dolarlik.....valla moraller bozuk...

6.  Alıntı Originally Posted by kutatku Yazıyı Oku
    yaklasik 4 aydir kardesimin poloniexdeki hesabina ulasamiyorduk....bugun ulastik.... hacker denen pzevenkler birguzel hesabina girmisler indiragandi yapmislar...limiti doldurunca poloniexde kitleyivermis....hacklenen miktar 9bin dolarlik.....valla moraller bozuk...
    offf yaaa çok üzüldüm kutatku kardeşim...bizde burda at götünde sinek gibi bir şeyler kapıp kazanmaya çabalıyoruz hemi...burası bize göre değil.....

7.  Alıntı Originally Posted by enfarktus Yazıyı Oku
    Sayın Krokodil, alıp beklemiyorsunuz ki ben ne yapayım. Elinizdeki malı ucuzdan veriyorsunuz. Waves yarı türk sayılır, saşa coinleri türklere kitledi valla. Bizimkiler hala uçacak, kaçacak diye ağlaşıyorlar. Üç ay önce merkezsiz borsayı aktif hale getirmeleri gerekiyordu, hala yapamadılar. Birkaç ay önce ofislerinden bir fotoğraf paylaşmışlardı, tüm ekip büroda montla oturuyordu; bu fotoğrafı görür görmez 2usd'den aldığım wavesleri 14usd'den sattım. Neyseki saşa şimdi bir miktar waves bozmuş, belki büroya kombi falan almıştır, öyleyse yükselişi yakındır. Ben ucuzdan bir miktar aldım.

yaw arkadaş hırsızın hiçmi suçu yok..her gün kötü bir haber her gün cüzdanlara çöküş..gelde ordan oraya satıp durma..)

Waves, Kazakistan'da bulunan Astana Uluslararası Finans Merkezi IFCA ile stratejik bir ortaklık kurdu.

Bu mutabakat zaptı CryptoHQ etkinliğinde, Waves'in de var olduğu Davos'ta (İsviçre) düzenlenen Dünya Ekonomik Forumu çerçevesinde imzalandı. Ortaklığın amacı, en yeni blok zincir teknolojilerini kullanan finansal teknolojiler için gelişmiş bir ekosistem yaratmaktır.

şimdi bu haber bize gerekli olan 4 nal ile bir semerin tek nalımı oluyor..doktor bey..waves 100 dolar olurmu yardım edin enfakturs bey..:=)))))))))

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,802
    Blog Entries
    1
    Trader kötü haberi sever...WAVES için iyi haber var ise trader yok demektir.

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

Sayfa 256/1049 İlkİlk ... 156206246254255256257258266306356756 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •