Sayfa 256/863 İlkİlk ... 156206246254255256257258266306356756 ... SonSon
Arama sonucu : 6903 madde; 2,041 - 2,048 arası.

Konu: KLMSN - Klimasan Klima

1.  Alıntı Originally Posted by dıpdıp Yazıyı Oku
    Is 205 k. , yat fin. + merrill 160 k . Ekside
    Gün sonu özellikle iş ya. onemli...

ALE-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, kişisel görüşlere dayanmaktadır. "ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR "

2.  Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Yazık...üzülüyorum...borsanın göz bebeği kağıdı serseri hareketlerle ne hale getirdiler...işte bu yüzden bizim yerli speklerden bi nok olmaz..kafa sadece al sat, küçük yatırımcıyı tokatla mantığına dayanıyor.

Neden kağıttan çoktun diye soran arkadaşlar olmuştu,,,son dönemlerdeki bu serseri hareketlerdi çıkış sebebim...yoksa kağıt tam uzun vade taşınacak kağıttı.

Not: uzun vadeciysen günlük dalgalanmalar neden satmana sebep oldu diyenler olabilir...yatırım felsefem portföyde belli bir volatilite üzerinde hisse taşımama izin vermiyor...yani bir gün %10 çakıp, ikinci gün %8 düşen hisse..günlük ortalama %1 kazandırmıştır...ama bu dalgalanma miktarı portföyün riskini arttırır...bunun yetine iki gün üst üste %0,5 kazandırmış hisseyi tercih ederim ( diğer şartlar aynı olmak üzere)
    Ne güzel sizin adınıza , da ilgilenmediğiniz bir kağıdın forumunda ne işiniz var , ben de şahsen çıktığum veya ilgilenmediğim bir hissenin forumuna sittin sene uğramam , size de tavsiyem , zamanınızı paranızı değerlendirebileceğiniz hisselerde arayın o zaman ,

3.  Alıntı Originally Posted by ibagatir Yazıyı Oku
    Ne güzel sizin adınıza , da ilgilenmediğiniz bir kağıdın forumunda ne işiniz var , ben de şahsen çıktığum veya ilgilenmediğim bir hissenin forumuna sittin sene uğramam , size de tavsiyem , zamanınızı paranızı değerlendirebileceğiniz hisselerde arayın o zaman ,
    Sattıktan sonra ilk kez yazdım...ayrıca yazmıyorum ama başlığı okuyorum...bu dalgalanmalardan genel olarak yatırımcı memnun değil...bu vesile bu yazıyı yazdım.

Bir de ricam olacak..bir daha yazılarımı alıntılama lütfen...muhatap olmak istemiyorum.

Alıntı Originally Posted by ibagatir Yazıyı Oku
    Çok yanlış kişiye sallıyorsunuz

Karşınızdaki kişi hisseyi sattığı zaman bile gelip bu topiğe yazmadı forumdakiler etkilenmesin diye ...

5.  Alıntı Originally Posted by ibagatir Yazıyı Oku
    Bence bırakın yazsın.
    Önemli olan yazması değil yazdıkları doğru mu ona bakalım. Şahsen bende aynı fikirdeyim hisselerimde duruyor. Doğru yazan olsun yeterki. Hisse hareketleri normal mi. Bir spek gelecek ve 800 triyonluk piyasa değeri şirketin hisselerinde at koşturuyor. Şirketten tek bir hamlede yok. Niye. Hani dünya markasi? Sadece bugünkü hareketin bile ne kadar iğrenç ve ky dusmanligini göstermesi açısından yeterli olmalı.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, kişisel görüşlere dayanmaktadır. "ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR "

6. Trump un ne yönde tweet atacağını bilen borsada kazanır...Klımasan da bu nedenle dalga boyu yüksek sallanıp duruyor.Ama bir laf vardır.SU AKAR YOLUNU BULUR...

7.  Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Sattıktan sonra ilk kez yazdım...ayrıca yazmıyorum ama başlığı okuyorum...bu dalgalanmalardan genel olarak yatırımcı memnun değil...bu vesile bu yazıyı yazdım.

Bir de ricam olacak..bir daha yazılarımı alıntılama lütfen...muhatap olmak istemiyorum.
    Güzel ,bir daha yazmazsanız alıntılama yapmam , ama gerçekten ahlaki olmuyor , keşke hisse 23 e giderkende güzel birşeyler yazsaydınız , neden hep sen ve senin gibi satanlar hisse düşerken veya forumda psikoloji biraz bozulduğu zaman hemen devreye girip yazmaya başlıyorlar , gerçek bir yatırımcı hissesini satmış ise ve kafasında tekrar alım niyeti yoksa gelip eski hissesi ile ilgilenmez , pıtansiyel aday hisseleri araştırır , yani siz bu forumun psikoloğumusunuz da kendinize bir görev çıkarıyorsunuz , ben sattıydımda işte şunun için sattımda 😂 komik bunlar, ne güzel işte sizin için kar da etmişsiniz , daha düzgün hisseler var böyle sert hareketlere sahne olmayan sizi oraya alalım buyrun

8. Topicte yazmak icin elinde hisse bulundurma kosulu varsa bende yazabilirim demektir.

Coutionary dediklerinize katiliyorum spek kagidin degerini dusuruyor. Asansore dondu iyice bi asagi bi yukari.. Bakalim nereye kadar devam edecek?

LG-H815 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 256/863 İlkİlk ... 156206246254255256257258266306356756 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •