Sayfa 257/467 İlkİlk ... 157207247255256257258259267307357 ... SonSon
Arama sonucu : 3731 madde; 2,049 - 2,056 arası.

Konu: GENYH - Gen Yatırım Holding A.Ş.

ünal Guest
     Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Beddualarin hepsi bana. Bu Nuri de cok pis beddua ediyor. Sen ustune alinma Deniz.
    O verdiği sözü tutsun dua ederiz. Ama o bedduaların en büyüğünü hak edecek seviyeye yaklaşıyor. Bardak doldu. Tek damla yeter taşırmaya. Kırdığı yumurta kırkı geçti. İnsan yola çıkıp yol arkadaşını satmaz. Birisi ona güvenir, ortaklarını teslim eder. O da gider ortaklarını kendisine teslim eden adam ile ortaklarının arasını açmaya çalışırsa düşün. Nedeni ne? Çünkü ben yutmuyorum. Birilerinin işi çok vakti yok. Önüne ne koysan yutuyor. 5.5 Saat maç izliyor. Ne gördün diyorsun. Diyor ki top gördüm. Yahu faul ofsayt gol, kırmızı sarı kart. Sonuç. Hiç bir şey yok gol var diyor. Böyle işte. Anlayan anlasın.

2. geçenlerde birisi bana hisselerimi satayım mı diye sordu.....bende şunu dedim.....

"AL DEMEM, SATTA DEMEM........AMA BU MAHKEMEDEN İFLAS KARARI ÇIKACAĞINI KİMSE BEKLEMİYORDU.....ŞU ANKİ DURUM BELİRSİZ. İLLAKİ PARAYA İHTİYACIN VARSA ve SATMAK İSTİYORSANDA, YAPACAK BİR ŞEY YOK. KENDİ ARANIZDAKİ HİSSE PAZARLIKLARINA , BENİ BULAŞTIRMAZSANIZ SEVİNİRİM.....

BANA BİRİSİ BU HİSSEYİ 15 KURUŞTAN VERSE.....ALMAM.....10 KURUŞA BİLE ALMAM.....

AMA BİRDE ŞU VAR. BEN SENİN YERİNDE OLSAM, BU KADAR BEKLEMİŞKEN, İMKANLARIMI ZORLAR BİRAZ DAHA BEKLERİM....

dedim.......

onun harici ben bu hisseyi 85 kuruş ortalama alıp, 285 sattım......sonrasında 52 ortalama alıp 42 kuruşa sattım. 15 nisan da galiba.
    ohal uzadığı için sattım....nasılsa mahkeme iyi karar veremeyecek diye.....mayıstada tahta kapandı. bir lot, alıp satmışlığım yok....

3.  Alıntı Originally Posted by deniz4837 Yazıyı Oku
    geçenlerde birisi bana hisselerimi satayım mı diye sordu.....bende şunu dedim.....

"AL DEMEM, SATTA DEMEM........AMA BU MAHKEMEDEN İFLAS KARARI ÇIKACAĞINI KİMSE BEKLEMİYORDU.....ŞU ANKİ DURUM BELİRSİZ. İLLAKİ PARAYA İHTİYACIN VARSA ve SATMAK İSTİYORSANDA, YAPACAK BİR ŞEY YOK. KENDİ ARANIZDAKİ HİSSE PAZARLIKLARINA , BENİ BULAŞTIRMAZSANIZ SEVİNİRİM.....

BANA BİRİSİ BU HİSSEYİ 15 KURUŞTAN VERSE.....ALMAM.....10 KURUŞA BİLE ALMAM.....

AMA BİRDE ŞU VAR. BEN SENİN YERİNDE OLSAM, BU KADAR BEKLEMİŞKEN, İMKANLARIMI ZORLAR BİRAZ DAHA BEKLERİM....

dedim.......

onun harici ben bu hisseyi 85 kuruş ortalama alıp, 285 sattım......sonrasında 52 ortalama alıp 42 kuruşa sattım. 15 nisan da galiba.
    ohal uzadığı için sattım....nasılsa mahkeme iyi karar veremeyecek diye.....mayıstada tahta kapandı. bir lot, alıp satmışlığım yok....
    Akadaşlar genyh ve genpwr hisselerinden de var elimde ulen dedim biri batarsa biri çıkar elbette ama tam 5 yıl oldu dile kolay yine beklemeye devam ediyoruz. Rabbim inşallah yüzümüzü güldürür. Şu anki tablo her ne kadar kötü olsa bile bunlara inat bekleyeceğim ama 1 sene ama 10 sene hiç fark etmez. Bu arada daha öncede belirtmiştim 100.00 lota kadar alım yapabileceğimi yine de sözümdeyim 10 kuruş fiyatından 100.000lota kadar alım yaparım. ilgilenen arkadaş olursa bana mesaj atsın [email protected] (Bazen kangren olmuş kolu vücudu kurtarmak için kesip atmak gerekiyor.)
    Ha şunu da açık ve net olarak belirteyim bu alım bir şeyler bildiğimden felan değil tamamen hem ihtiyaçlı arkadaşların ihtiyacını görmek hemde burada kötü senaryolar çizen arkadaşların algılarını kırmak..

4. açıkça yazıyoz ama, arkadaşların İŞİNE GELMİYO.......

İLLAKİ, MESAJIMI SAPTIRACAKLAR.BENİ KÖTÜ GÖSTERECEKLER.......

ne demişim üst mesajda......

BEN BU HİSSEYİ 10 KURUŞA BİLE ALMAM, AMA BU HİSSE ELİMDE OLSAYDI DA, BU KADAR BEKLEMİŞKEN SABREDER FİLMİN SONUNU BEKLERİM........

Uzun lafin kisasi burdakiler hep birilerinin grubu. Hep akceli isler. Forumdakileri yedikten sonar simdi de birbirlerini yemeye basladilar. Hakaretleri beddualari yiyense ben.

ünal Guest
    Unutma, en büyük tezgah Allah'ın külli iradesidir. Senin cüzzi iraden ve leblebi kadar beyninle kurduğun tezgahlar, tuzaklar, senin başına geçiriliverir de şaşar kalırsın. Allah tuzakları bozucudur. Herkese selamlar arkadaşlar.

7. Merhaba arkadaşlar, sonuçta fabrika üretim izni aldı ve 2018 de teslim edeceği bir sürü sipariş leri de hakkıyla teslim ederse borçlarını öder ve iflas durumu ortadan kalkar. Artık tüm bilgiler ortaya çıkmışken patronun bir üçkağıtçılık yapamayacağını ve uzun vadede de olsa zararlarımızı çıkarabileceğimizi düşünüyorum. Hayırlısı diyelim..

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ünal Guest
    Mesut Kemal ULU bey ile yaptığım son görüşmeden kısa notlar. Şayet bizim taleplerimiz doğrultusunda yada doğrudan Müjdat beyin talebi ile genel kurul olursa... Bu genel kurulda Müjdat beyin karşısında olacak küçük yatırımcıların genel kurula katılmalarını sağlamak amacı ile, bende bulunan iletişim bilgileri ile kendilerine tek tek ulaşacağım. Benim 12000 den bir şey olmaz diyen olursa vekalet alacağım. Sanırım ortada 350-500 bin lot saçılı mal var. Bu arkadaşların malı çok önemli. O kadar fiyat hareketi ve alalım satalım curcunasına rağmen direnen, filmin sonunu göreceğim diyen arkadaşlarla el birliği etmek elzemdir. Bir oran var vermeyeceğim. Ama Müjdat ve ona yar ve yardımcı olanlar; bu oranın ortadan kalkması için küçük yatırımcıları manüple ediyor. Direnen herkese teşekkürler. Hem kendileri namına hem de kendisi gibi mağdur olanlar namına iyi bir şey yaptıklarının umarım farkına varırlar. Birkaç dava girişimimiz olacak. Bu davalarda masraf etmeden 1 er dilekçe ile sizi davanın tarafı haline getireceğim. Böylelikle gayrı kanuni ve gayrı ahlaki olarak yapılan tüm işlemlerin hesabı sorulacak. Bazı iş ve işlemler iptal edilecek. Tazmin davalarının önü açılacak. Bu davalara lotların değeri kadar kişilerin sayıları da damga vuracak. Oradan alınacak paraların meblağı değil, kişi sayısınca açılacak ceza soruşturmaları önem arz edecek. Herkes ettiğini Allah huzurunda öder. Ama ahirete kalmayan bazı hesaplar da olacak. İçimizin soğuması için, bizim çektiğimiz elem ve keder kadar olmasa da, bazılarının Kamu nezdinde, Kanun önünde yaptırımlara uğraması, hapsedilerek elde ettikleri haksız kazancı özgürce yiyememeleri bizi tatmin edecek. Hepinize selam ve saygılar.

Sayfa 257/467 İlkİlk ... 157207247255256257258259267307357 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •