Sayfa 258/385 İlkİlk ... 158208248256257258259260268308358 ... SonSon
Arama sonucu : 3074 madde; 2,057 - 2,064 arası.

Konu: AKYHO - Akdeniz Yatırım Holding

1.  Alıntı Originally Posted by B=D Yazıyı Oku
    PU yu görünce hemen geldim. Eski forumdaşlardan kalan var mı ?
    Hoşgeldiniz sayın bd
    İnşallah ayağınız uğurlu gelir.. Teknik ve temel inceleme yapabildiniz mi? Ytd

D6503 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Bu kadar darbeden sonra yazan çizen de yok.. Bakalım hayırlısı. Tüm hisseleri satıp tekrar üç kuruşluk aldıktan sonra bile ciddi zarar yazdıran bu ahlaksızlığı ne zaman durduracaksınız.. Battınız mı yoksa.. Yoksa para kazanmak mı istemiyorsunuz.. Ya da yatırımcının üç gün yüzünün gülmesi mi batıyor.. Ytd

3. Maalesef bazı çevrelerin dini imanı para olmuş.. Karşısına kim çıkarsa çıksın, kim olduğuna nasıl olduğuna bakmaksızın para uğruna elinden geleni arkasına koymuyor. Sonra da nasıl başını rahat yastığa koyar anlamak mümkün değil. Dedim ya din imanın para olması çok kötü bir şey.

4. Pazartesi bir kaç tüyü bitmemiş yetimin daha parasını çalmaya devam edin olur mu? Allah için içiniz de az da olsa iman yok mu sizin? Elbette vardır diye düşünüyoruz.. Kırıntısı bari vardır..

5. 6.20 lerden gelen kağıt endeksin +1.50 olduğu gümde bile tepki vermiyorsa bu işte bir Çapanoğlu var demektir.Bekleyelim görelim bakalım..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6. alan
    teb...61.000
    merril...44.000
    finansman...15.000

satan yerli.yabancı topa giriyor.

7. "O'nun yaptıklarını ben başaramazdım. asıl devrimci Atatürk'tür. Bu kadar büyük bir devrim yaptım ama Atatürk'ün yaptıklarını başaramazdım…" Fidel Castro - Habitat Toplantısı İstanbul 1997

8. İhale kaybetti gümbür gümbür çakıldık, ihale kazandı gümbür gümbür yükselmedi, yatırımcı ürkütülürse durum ortada, hayırlısı bilanço gelecek belki ondan sonra yol alır, tahta yapıcı bayağı bencil,

Sayfa 258/385 İlkİlk ... 158208248256257258259260268308358 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •