Sayfa 26/76 İlkİlk ... 16242526272836 ... SonSon
Arama sonucu : 608 madde; 201 - 208 arası.

Konu: SDTTR - SDT Uzay ve Savunma Teknolojileri A.Ş

1. takaslara bakılırsa iş bugunde alım tarafında ve 1 mılyona yaklaşmış arzdan bugune alımları..işin satmaması önemli..bugunde 153 bın lot artıda..elınde olanlara bol kazançlar..herkes istedığı hedefe ulaşır umarım..ben kaçar..bana verdığı yeterlı..yolu bahtı açık olsun..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

2. Lağım fareleri yine gelecek ve sizin satmaniz için algı yapmaya devam edecek.

Bu lağım farelerinin gözü hep sizin cebinizdedir.

3. Satıcıların aşağı çekme çabaları şu an için yetersiz. Sanırım alıcılarda almakla beraber çokta acele etmiyorlar

4. Seans henüz bitmedi ama şu anki görünüş; bu günkü hisse ile ilgili büyük ve çok önemli tahta mücadelesini alıcılar kazanmıştır.

5.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    bız değil demıyoruzkı..bır yerde dınlenmelı durmalı..soluklanmalı hısse ..yarın 150-200 de olbılır olmaz demıyoruz ..ama bunu anlayacak kapasıte lazım(sizi tenzıh ederım)herkesın yatırım anlayışı stratejısı farklıdır..belkı ben buradan verırım malı haftaya 150 olur ben bunu bılemem..ben kısadakı kazancım bana yeter dıyorum hepsı bu..bunuda burdakı bırkaç arkadaş sordu dıye yazdım..hısseyı ılk aldıgımdada asansore başlarsa ben kaçarım dedım..bır hıssede alan herkese her fıyattan kazandırıldığı nerede gorulmuştur..bellı fıyatalama olur sonrasında hısse baskılanır aşağı doğru basılarak mal toplanır..sız,, ben ıkı yıl tutarım uzun vadelı yatırımcıyım fıyata bakmam ,şirkete de guvenıyorum dedıkten sonra kımse sıze bırşey dıyemez ve sızı etkıleyemez..eğer sız bır şirketı tanıyor ve guvenıyorsanız kım ne derse desın boştur..ben kısa vadecıyım karımı yeterlı gorduğumde ayrılırım..isterse 1000 tl olsun benı ılgılendırmez..buraya bunu yazmak ıçınde kımseden ızın almaya gerek yok sanırım..
    Benim 340 bin TL sermayem var ve sdttr de hayallerim büyük.Ve ben borsaya yeni girdim.Ve o zaman ben gerizekaliyim .Öyle mi ?

Ve siz yıllardır borsacisiniz ve cok akillisiniz .Ama 3 milyonluk sdttr almışsınız. Çok az değil mi?

6.  Alıntı Originally Posted by yarasa Yazıyı Oku
    Seans henüz bitmedi ama şu anki görünüş; bu günkü hisse ile ilgili büyük ve çok önemli tahta mücadelesini alıcılar kazanmıştır.
    Maç tadında aktardıniz .Teşekkürler hocam.Macla alakalı kritklerinize bugün devam ederseniz kendi adıma sevinirim.

7. Önce 8 lot ile 2 arkadaşa çorba ısmarlarım demiştim..Şimdi bakıyorum da çevrem çok genişlemiş... Teşekkürler Bay SDTT !🙂

8.  Alıntı Originally Posted by 1234567890 Yazıyı Oku
    Maç tadında aktardıniz .Teşekkürler hocam.Macla alakalı kritklerinize bugün devam ederseniz kendi adıma sevinirim.
    Çok sağolun.Benim görüşüm; Sdt şu an yatırım açısından son derece önemli bir hissedir. Takip edilmesinde fayda var. Şahsen çok ilgiliyim. Tabiiki bu devam ettikçe önemli bulduğum hususlarda devam ederiz.

Sayfa 26/76 İlkİlk ... 16242526272836 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •