Sayfa 26/41 İlkİlk ... 16242526272836 ... SonSon
Arama sonucu : 327 madde; 201 - 208 arası.

Konu: HKTM Hidropar Hareket Kontrol Teknolojileri Merkezi Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. Sn.Fenerbahçeli hayırlı olsun.
    Atılan KAP haberinin linki aşağıdadır.
    https://ufukavrupa.org.tr/tr/haberle...ari-sonuclandi

Destek ve direnç noktalarını takip etmenizi öneririm.
    Yazdıklarım Yatırım tavsiyesi değildir.Kendi düşüncelerimi içerir.
    YATIRIM , harcadıktan sonra kalanı biriktirme değil , Birikimi ayırıp kalanı harcamaktır...

2. Birşey daha yonetime soylemekgerekirse aklımıza gelmisken yaziyim.

İşlem saatinde KAP haberi atmak her zaman olumsuz oluyor bu ndenle piyasa kapaliyken kap atmak KY yi korur yanitlmaz.
    İç bilgiyide kimse sızdirmaz ise doğru bir piyasa oluşmuş olur.

düzeltme bir kadının makyajı gibidir.. dikkatle ve özenle yapılırsa o kadın güzel ve çekici olur..
    taramalarda çıkıp duruyordu dönüp bakmadım bile. halen malsız ve çulsuz kontrol ediyorum..52.00 kırılırsa 49.62 aktif olur..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

4. HKTM deninde sadece robot vs. düşünülmemli. adamlar hareketin olduğu her teknolojide varlar.

https://www.linkedin.com/posts/hktm_...member_android
    YATIRIM , harcadıktan sonra kalanı biriktirme değil , Birikimi ayırıp kalanı harcamaktır...

5. Son gelen bilançosu nasıl?Hep böyle mi gelir yoksa düzeltir mi?

Redmi 7A cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. Son gelen bilançosu ve yıl sonu beklentileri 1C2023 faaliyet raporunda var ama tamamen o rapor çöp oldu. Beklentiler falan hepsi çöp oldu.

1-Yüksek enflasyon
    2-proje girdileri
    3-Yeni alınan işler
    4-Tubitak finansmanları

vs. artı getirdi. Yani geçen sene 12 TL şu anda 16 TL tüik e göre.
    Geçen sene dolar bu gün dolar 17,45 di şu anda 26,12.
    Emlak fiyatları 2,5-3 kat
    Yiyecek fiyatları 2-3 kat arttı. Bunalrıda hesaba katarsak düzeltmekten kasıt bilanço kar oranları artar mı artar. Tabi Yine aynı konuya geleceğiz yönetim giderleri kalemi düşerse. Yönetim giderleri kalemi çok yüksek geliyor bilançolarda buda kar oranını düşürüyor.

7. Yazdıklarım Yatırım tavsiyesi değildir.Kendi düşüncelerimi içerir.

8. Hocam bu kadar baskı baskı. Bi giderse var ya. Ardından bakakalınacak gibi duruyor. Saygılar

Sayfa 26/41 İlkİlk ... 16242526272836 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •