Sayfa 26/310 İlkİlk ... 1624252627283676126 ... SonSon
Arama sonucu : 2478 madde; 201 - 208 arası.

Konu: cefakar kanaryalar.

1. Alex benim gol rekorumu kırmasın diye Koskoca kulubü ufak şahsi hesaplarına heba eden bir adamı hiç istemiyorum inşallah kendine oyuncak edeceği başka kulup bulur

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by seer Yazıyı Oku
    Alex benim gol rekorumu kırmasın diye Koskoca kulubü ufak şahsi hesaplarına heba eden bir adamı hiç istemiyorum inşallah kendine oyuncak edeceği başka kulup bulur

Kesinlikle Aynı fikirdeyim sizinle👍. ah benim alex'im ah...

SM-N910H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Alex ile aykut gerginliğinin temelinde alex in futbol bilgisi ve zekası aykuttan iyiydi...Aykutun yanlıslarina mudahele etmesi ve haklı cıkması aykutu çıldırttı...
    Teabzonla 8 puan fark alexin sayesinde kapandı..kupayı aldığımız gün aykut alexi sildi, gerisi teferruat

Kupa rövanş maçına tam kadro çıkartmış hoca..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

FENER BAHÇE FENER BAHÇE oleyyyy

Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur! Mustafa Kemal Atatürk

1907 nolu mesajimi buraya atayım

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

fenerin macı var
    Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur! Mustafa Kemal Atatürk

Dün Trabzon ve Beşiktaş maçını izledim, şuanda da Fenerbahçe Akhisar maçını izliyorum.. Tamam kardeşim Trabzon-Bjk gibi bir maç beklemiyoruz aynı ortam aynı şartlar yok ama ayıp ya.. 28 dk oldu bir tane ne atak ne pas ne bir oyun . Bukadari rezillik..

Yarın Başakşehir GS maçı var haftaya GS Fenerbahçe maçı var bu maç 2. Olmak için önemli.. hak etmiyorsunuz su oyunla 2.ligi ama ne olursa olsun 2.lig şampiyonlar ligi için önemli..

Sayfa 26/310 İlkİlk ... 1624252627283676126 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •