Sayfa 26/94 İlkİlk ... 1624252627283676 ... SonSon
Arama sonucu : 750 madde; 201 - 208 arası.

Konu: KUVVA - Kuvva Gıda Ticaret ve Sanayi Yatırımları AŞ

1. Ben de ekleme yaptım biraz.
    Tüm yazdıklarım şahsi fikrimdir. Yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Manisa-İzmir
    Gönderi
    412
    Blog Entries
    1
    Söylenecek söz yok.

Almanya'ya ürün satışı çok büyük bir adım.

Doğrusu bu kadarını beklemiyordum.

Umarım hep böyle şaşırtır.
    Yazdıklarımı lütfen yatırım tavsiyesi olarak almayınız. Pala'dan yediğim kazıkların haddi hesabı yok. Körle yatan şaşı kalkarmış.

3.  Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Kardeşim, dün ve bugün de desteğimiz sürdü...1,5 dan almadım,dediğin gibi 3 kat olunca mı geleceksiniz dedin,ben de seni kırmadım. 3 kat yukarıdan aldım...Ermiş adamsın,vesselam, selamlar.
    Aleykümselam teşekkür ederim güzel sözleriniz için

Bir de şunu eklemek istiyorum

Şirketimiz çok şükür güzel gidiyor ancak mesela bakıyorum bazı diğer uyduruk faliyetsiz gözaltı pazarı hisselerine bazılarının tavanında milyon lot alıcı bekliyor,ancak özellikle boş şirketler için nasıl yukarı gittiyse öyle geri geldiğinide göreceğiz.

Bizim şirketimiz ise çoğundan farklı oldu son 6-7 haftada

Kar marjı çok yüksek bir sektörde tüm anadolu yakasına dağıtım başladı derken bugun birde almanya işini patlattılar.Almanya daki nufusla istanbul anadolu yakasını (oda şimdilik bence sırada avrupa yakası var)düşününce 6 aylık bilançoda ilk meyveleri göreceğiz

Bu arada daha evvel yazılarımda yurt dışı bağlantı haberi beklediğimi söylemiştim,şimdi gözüm avrupa nın diğer ülkelerinde

Unutmamak gerekiyor ki bugunkü kapanışla şirket değeri sadece 60 milyon.Yılsonu gelebilecek 20 milyon ve üstü bir kar neye yol açar düşünmek bile istemiyorum.Gıdalarda kaç fk hesaplanıyor şirket değeri bulmak için i zaten çoğu arkadaşım biliyordur.Tabi böyle bir durumda bu bilançoyu hangi rakamdan karşılarız onu bilemiyorum ama tahminimce şimdiki fiyatlar çok komik kalacaktır

Sektör güzel ,patronaj güzel,hikayesi güzel ,yazda geldi tam dondurma havası(tabi bu işin şakası)

Rabbim hepimizin gönlüne göre versin inşallah,saygılarımla

Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir

Sayfa 26/94 İlkİlk ... 1624252627283676 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •