Sayfa 26/262 İlkİlk ... 1624252627283676126 ... SonSon
Arama sonucu : 2095 madde; 201 - 208 arası.

Konu: Sindoma temel & teknik analiz

1. Sayın bulut53 topik hayırlı olsun gerçi açılalı 1 ay olmuş ama ben anca bulabildim sizin tekniginizden tekrar faydalanabilmek ne güzel selamlar..

SM-G950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Son ırmak kuruduğunda, son ağaç yok olduğunda, son balık öldüğünde; beyaz adam paranın yenmeyen bir şey olduğunu anlayacak.

2. Değerli üstadım tekrar başarılar diliyorum.Takip ettiğiniz hisseler arasında saydığınız Dyoby için grafik paylaşmamışsınız bunun özel bir nedeni var mı?
    Yada şöyle sorayım sizce hissede dip çalışması bitmiş midir?

3.  Alıntı Originally Posted by Escalante Yazıyı Oku
    Değerli üstadım tekrar başarılar diliyorum.Takip ettiğiniz hisseler arasında saydığınız Dyoby için grafik paylaşmamışsınız bunun özel bir nedeni var mı?
    Yada şöyle sorayım sizce hissede dip çalışması bitmiş midir?

6.49-50 bandı altında çoklu kapanışlar yapmadığı sürece çanak hedefi 8.50-55 bandı hedefimiz.
    Benim için burası daha nemli bu bant 2000 den beri kırılamayan bant bu yüzden bu bant önemli.Burayı geçerse hedefi yukarı koyucaz

4.  Alıntı Originally Posted by selim1907 Yazıyı Oku
    Sayın bulut53 topik hayırlı olsun gerçi açılalı 1 ay olmuş ama ben anca bulabildim sizin tekniginizden tekrar faydalanabilmek ne güzel selamlar..

SM-G950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    bol kazançlar .eyvallah

5.  Alıntı Originally Posted by ozannn Yazıyı Oku
    Sayın bulut bey;öncelikle sayfanız hayırlı olsun.Bizlere bilgilerinizle yardımcı olduğunuz için Allah razı olsun,teşekkür ederim.Müsait bir zamanınızda konya için kısa ve orta vadeli düşüncenizi rica edebilir miyim?sağolunuz.Ytd
    İyi niyetli düşünceleriniz için tşkl
    275 üzerine atıp düşeni kırmadığı sürece bu gitgeller devam eder.

6.  Alıntı Originally Posted by DEMİR Yazıyı Oku
    Bulut üstat, Hayırlı olsun,
    Rica etsem bir kalkınma bakanlığı tekniği çizsen, nasıl yorumlarsın, tşk
    Anlamadım

7. Topiği takip eden arkadaşlar topiğin başından okursanız daha net grafları anlarsınız.

8. Saygıdeğer hocam,konya görüşünüz için çok teşekkür ederim.Allah razı olsun.Ytd

Sayfa 26/262 İlkİlk ... 1624252627283676126 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •