Sayfa 26/606 İlkİlk ... 1624252627283676126526 ... SonSon
Arama sonucu : 4844 madde; 201 - 208 arası.

Konu: CMBTN - Çimbeton

1.  Alıntı Originally Posted by gardiyan Yazıyı Oku
    speğe olan kızkınlığım, artık acıma duygusuna dönüştü, kimseden mal gelmiyor,kıvranıyor,ama çaresiz ve hergeçen günde malı eksiliyor.her halde bunu dostlarıda uyarmıyor ters yönde ilerliyosun diye, bu kafayla devam edersen. Niğde Artvin,Hatay kazarnısın.
    Speğin acınacak durumu yokki.

Acınacak olan biziz.

Adam her daim operasyonunu yapıyor. Alıyor küçük yatırımcıya kilitliyor ve taşıtıyor.

"Akılsıza sır verme, öttürmesi için düdük verdin sanır."

2.  Alıntı Originally Posted by gardiyan Yazıyı Oku
    speğe olan kızkınlığım, artık acıma duygusuna dönüştü, kimseden mal gelmiyor,kıvranıyor,ama çaresiz ve hergeçen günde malı eksiliyor.her halde bunu dostlarıda uyarmıyor ters yönde ilerliyosun diye, bu kafayla devam edersen. Niğde Artvin,Hatay kazarnısın.
    Şahsen lanet okuyorum bu kağıda nerden bulaştım diye...

3. her kağıdın bir sahibi vardır biraz daha sabır edelim.

4. Selam Arkadaşlar ben speğe kızgınlık yanında tam nefret içersindeyim..
    Elimizdeki hisseleri almak için son 2,5 aydır yapmadığı halt kalmadı.
    Fakat 1 lot bile vermeyeceğim. Bende speği kızdırmak için yeni takdikler
    geliştiriyorum. 36,50 tl nin altına fiyatı düşürürse alıma devam edeceğim.
    Kesinlikle yatıırm tavsiyesi değildir. Al sat için düşünülemez.

5. Yukarıda Belirttiğim gibi spek efendiye çok kızgın olduğumu belirtmiştim. Bir taraftanda son 3 aydır spek efendiyi izliyorum. Onun tüm yaptığı hareketleri ezberledim. Ayrıca ona teşekkür ediyorum. Tabi onun taktiklerine karşı bende kendimi geliştirdim. Sabırla bu geliştirdiğim hamleleri
    kendisine sol gösterip, sağ vurmak için elimden geleni yapacağım. Öyle olmaz böyle olur derlerya işte bunu yapmak için elimden gelen ne varsa
    spek efendiiçin yapacağım.
    Kesinlikle yatıırm tavsiyesi değildir. Al sat için kullanılmz. Sadece kendi fikirlerimi buraya yazıyorum.

6. Çimbeton, Hazır Beton San tic. Aş. ünvanlı şirkete nerdeyse 15 'in üstünde email attım. Bir kez cevap geldi. Gelen cevap tehdit vari bir cevaptan başka bir şey değildi. En son yazdığım şirkete yazıyı buraya kopyaladım.
    Selamlar,

2016 Yılında Çimentaş'a vermiş olduğunuz 5.521.017 tl. Danışmanlık
    ve istişare gideri olarak gider yazdınız. Maalesef 2016 Yılında şirket 3, 7 milyonun üstünde zararla kapattı.
    Emekli Serbest Muhasebeci olarak, 2 ay Şirketinizde ücret almadan Danışmanlık ve şirket muhasebesi ile
    ilgili bilgilerimi aktarmak istiyorum, nedersiniz?

Kesinlikle yatırım Tavsiyesi değildir. Al sat olarak düşnmeyin. Sadece kendi fikirlerimi buraya aktardım.

7. Yukarıdaki yazıma ileve , Ben İzmir Bornovada Oturmaktayım. Şirket Merkezine yaklaşık 9, 10 km. mesafedeyim.
    Hergün şirkete gidip gelmek zor olmaz bana yeterki , şirket yöneticileri bu yazdığım yazıyı okuyup beni şirkete
    çağırsınlar.

8. Tahminen elinde 5-6 bin lot malı kaldı, yaklaşık 25-20 bin lotu ikinci ayda bedelsiz beklentisi gerçekleşmeyeceğini öğrenince çıktı şimdi o malları nasıl geri alırımın derdinde...yatırım tavsiyesi değildir..

Sayfa 26/606 İlkİlk ... 1624252627283676126526 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •