Sayfa 26/30 İlkİlk ... 162425262728 ... SonSon
Arama sonucu : 237 madde; 201 - 208 arası.

Konu: Xu030 endeks

aslında benim dilimin altında bi bakla varda söyleyemiyorum. oda şu: ama yorm olarak kabl edin. endeks30 da 26.722 den sonra yukarda 3 bin puanlık bi boşluk vardı. geçti ve 127.126 gösterdiler geri döndü. aceba diyorum ya bu boşluğu seans sonuna doğru doldurmak isterlerse.. ama işte böyle kritik günlerde bunu söylemenin çokta kolay olmadığının farkındayım. yorum işte..
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

AKIKD burun kıvıranlar
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

endekse şu davadan dolayı bir türlü olumlu bakamıyorum. çünki ne kadar inanmak istemesekte piyango çıkacak değil. onun için kim ne derse desin en mantıklısı dava sonuçlanana kadar alanla alıp satanla satmak. ben bunu bilir buna inanırım..

endeks varantları bana göre,

al..UZIDB

sat..UZIVU

6 saattir siyasi programları izliyorum. parada pulda gözüm kalmadı. allah yurdumuzu kötülüklerden korusun

____şhort___

şimdi trade ettiğim zaman ne yazacamtam çocuk işi

destek 126.720 burdan sonra satışlar hızlanır. kırarmı derseniz kırmasada buraya kadar gelmesi durumunda yeterli kazanç elde edilir..

Sayfa 26/30 İlkİlk ... 162425262728 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •