Sayfa 260/405 İlkİlk ... 160210250258259260261262270310360 ... SonSon
Arama sonucu : 3239 madde; 2,073 - 2,080 arası.

Konu: KCAER - Kocaer Çelik Sanayi Ticaret A.Ş

1. İyi bir haber gelmeden iyice gidelim haberle gelenleri öpmek isteyebilir ;) bank of almayaydi keşke.d

2.  Alıntı Originally Posted by katti Yazıyı Oku
    Benim isdemir de 3 yılda elde ettiğimi 4 ay da verdi kocaer. İsdemirleri de buraya geçesim var ama memleketin fabrikası bu da patlama yapıp uçarsa diye isdemir paramın 1 kısmı ile 3 yılımı yedi . Tek kızdığım bu. Ytd.

SM-G780G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    geçen yıl ben de ereğli ve ısdmr alarak o hataya düşmüştüm..bir iki ay tuttuktan sonra onların iç yüzünü anlayınca satmıştım...aradan bir yıl geçti ereğli hala geçen yılın zirvesi olan 52 tl leri görebilmiş değil...ereğli ve ısdmr son bir iki yıldır pişmanlık olmuş...

gerçi global konjöktür sektör lehine değişiyor ama bu konjoktür değişiminden en çok olumlu etkileneceğine inandığım kocaerde pozisyonumu devam ettirmek istedim..kocaer gibi hikayesi olan bir hisse varken gidip de ben onları almam..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3. sanırım 52,75 te tavan da yapmışız...hayırlı uğurlu olsun..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4. Masallah barekallah.
    Tavanimiz hayirli olsun tüm paydaşlara..

SM-S911B cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. bu arada tavanda bekleyen lot sayısı 3 milyonu geçiyor...güzel bir iştah geldi hisseye...hayırlı olsun...

6. https://www.tradingview.com/x/0thXZRct/

günlük

yarın 54.90 önemli olacak

ondan sonrada fibo kardeşin görünürde iki direnci kalıyor.

tabi bence.

7. Bankof şu kağıda bulaşmasa keşke..

8. Bugün öğleden sonra takip edemedim, tavan kapatmış maşallah.
    45-50 bandında biraz dinlenir diye bekliyordum ama çok agresifleşti hisse.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Sayfa 260/405 İlkİlk ... 160210250258259260261262270310360 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •