Onemli Gunler Banner
Sayfa 260/929 İlkİlk ... 160210250258259260261262270310360760 ... SonSon
Arama sonucu : 7432 madde; 2,073 - 2,080 arası.

Konu: FROTO - Ford Otosan

1.  Alıntı Originally Posted by ozer4151 Yazıyı Oku
    Kuşlu sitede Frotonun grafikleri hiç iyi değil ve insanlar etkileniyor. 750 ye gelsin alalım havasindalar . biri yazmış 680 gelecek.
    Ne demeliyim.Gelsin o zaman .

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    200 EMAları oralarda, gelirse ne var ne yok gireriz hisseye

2. ee girin bakalım

3.  Alıntı Originally Posted by CAL Yazıyı Oku
    O rakamlar gelir mi, gelir... sonuçta yan tahtalar gibi beter hareketler yapıyor. Ben daha mal almam. Hayirlisi bakalım.
    bende almam artık. Piyasa ile inatlaşılmaz. Piyasa bizden daha iyi biliyormuş ki iki senedir gün yüzü görmedi hisse

4. Şimdi bağzıları yine rahatsız olacak ama bunu söylemem gerek; bunun yerine zamanında Tüpraş alsa idim, kesinlikle çok çok daha rahat bir hayatım olurdu. İnsan işte zamanla bazı şeyleri öğreniyor...

5.  Alıntı Originally Posted by debo Yazıyı Oku
    iç piyasa satışları azalmaya devam ediyor. 7.023 adet ile düşüşe devam etmiş, ana düşüş hafif ticaride. Orta ticari ise yılın en yüksek rakamı olmuş.

Temmuz'da Courier üretimi bitecekti Yeniköy'de. Ağustos ve Eylül'deki hafif ticarideki düşüşü buna bağlayabilir miyiz?
    Berbat ötesi. Umarım ihracata vermişlerdir

6. Aynı sıkıntı Toaso da var iç piyasa diyecek arkadaşlar zahmet etmesin Doas da iç piyasa ama sanki gıda şirketi.
    Bu ve Toaso geçirdiğim sermayemi Tüpraş da bankalar da ne bileyim arkadaş iyice gerdi beni.
    Bankaları verdik Koç holdingi verdik hepsini otoya yükledik bunların haline bak endeks rekorlar kırarken...

7.  Alıntı Originally Posted by fLameng Yazıyı Oku
    Aynı sıkıntı Toaso da var iç piyasa diyecek arkadaşlar zahmet etmesin Doas da iç piyasa ama sanki gıda şirketi.
    Bu ve Toaso geçirdiğim sermayemi Tüpraş da bankalar da ne bileyim arkadaş iyice gerdi beni.
    Bankaları verdik Koç holdingi verdik hepsini otoya yükledik bunların haline bak endeks rekorlar kırarken...
    yaa % 0,5 kar marjı ile çalışan arçeliğe bak. rekor kırıyor. borcun kralı onda. sanki 9 aydır rekorlar kıran otomotiv değil beyaz eşya

8. Bunların yapacağı yatırımı da, aldığı fabrikayı da, çıkardığı modeli de .........

Sayfa 260/929 İlkİlk ... 160210250258259260261262270310360760 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •