Sayfa 260/783 İlkİlk ... 160210250258259260261262270310360760 ... SonSon
Arama sonucu : 6257 madde; 2,073 - 2,080 arası.

Konu: SNGYO - Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı

1. böyle yazdırıyorlar bana sonra gelsin ceza, valla bıktım yaw, yazmayacam artıkın

2.  Alıntı Originally Posted by HilmoCeko Yazıyı Oku

burada benim amacım para kazanmak, aldıklarımı kaçtan vermişim bak, bu tip hisselerde en az yarısı ile trade etmezsen para kazanamazsın, bak buda abi tavsiyesi

bizde yalan yok her şey belgeli, kaadın spekine geçirmişmiyim evet, ben ona bakarım ha ha haaa
    eferim satarken keşke yazsa idin
    Arkadaşlar biraz verdim diye..

O sıralarda ucuz ucuzzz diye yazmakla meşgul olduğumdan sanırım unuttun..

Komedi ya..
    merdi kıpti şecaat arzederken sirkatin söyler diye bi laf duydun hiç..

3. gyolarla ilgili yazdıkların doğru ama benim yazdıklarımda doğru, hepsi kamuoyuna açıklanmış şeyler ve her şeyin bir fiyattan alıcısı olur illaki, 8x lerden sattığımı buralardan yeriğne koyarmıyım evet, düşsede sıkıntı yok yani, hep karşı çıkacağına bir şeyler öğren şu yazdıklarımdan ha ha haaa

4.  Alıntı Originally Posted by HilmoCeko Yazıyı Oku
    geçen gün yazanların anahtarınıda aldık elinden ha ha haa, artık yola devam, demekki bilanço doğru fiyatlar yalanmış, ee yalancının mumu yatsıya kadar dediydik zaten ha ha haa
     Alıntı Originally Posted by HilmoCeko Yazıyı Oku
    dün direkmen 0.92 yapsaydı iyi olacaktı ama olsun, grafik şugar hala, aferim kız sen bu işi biliyon valla, kız dediğim tanıdık bir arkadaş kimse üzerine alınmasın işi gücü bu kaatta trade etmek, parayı vurdu eşeoğlusu ha ha haa
    13 ünde satan arkadaşın 14 ünde yazdıkları..

Anlaşılmıştır umarım.

5.  Alıntı Originally Posted by gundwane Yazıyı Oku
    eferim satarken keşke yazsa idin
    Arkadaşlar biraz verdim diye..

O sıralarda ucuz ucuzzz diye yazmakla meşgul olduğumdan sanırım unuttun..

Komedi ya..
    merdi kıpti şecaat arzederken sirkatin söyler diye bi laf duydun hiç..
    minişim, eldeki malı satacak olan tabiki iyi taraflarını yazar, sende kötülerini yazdıydın aynı dönem, kim kazandı, ben ha ha haa

6.  Alıntı Originally Posted by Torgal Yazıyı Oku
    Yapılan teknik analiz değerlendirmeme göre 0.71veya 0.72 tutmazsa 0.59 olur düşen bıcak tutulurmu ona işte ustalık gerek..
    Aninda bitiyorsunuz...asagidan almacicilar..nerede uruyorsunuz siz? Kurutsak o batakligi...

7. senin öğreneceğin o kadar çok şey varki daha bu piyasada, kurs verecem saati 1.000 dolar ilgilenirsen ha ha haaa

8. 70 ten 90 a cuktiginda neden 1 cumle etmedin? Aylardir ayni taktik..Assgi indimi gazla sonra al, ciktimi sukut et..siz varya siz...arkadaslar bu zati zerre kadar dikkate almayin...boyle cakal lar dolu var topiclerde..

Sayfa 260/783 İlkİlk ... 160210250258259260261262270310360760 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •