Sayfa 260/339 İlkİlk ... 160210250258259260261262270310 ... SonSon
Arama sonucu : 2712 madde; 2,073 - 2,080 arası.

Konu: TUCLK - Tuğçelik Aluminyum Metal Mamulleri

1. Bedelliden ve bu satıştan gelecek paralar ile umarım şirket sağlam yerlere yatırım yapar.

Mi 9 SE cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Hisseyi 21'lere götürerek gel gel yapıp ele vermiş olabilirler, ky sever böyle uçan kaçan hisselere atlamayı sonrasında bedelli kararı (önceden haber sızdırılmış birilerine) ile bas aşağı 20 üzerinden verdiğin malları aşağıdan topla şimdi de denizcilik şirketini satıyorum diye haber yolla (satışa ilişkin değerleme raporu tarihi 13.07.2021) çok ilginç bir şirket..

Şirket atıl olan kaynağını verimli hale dönüştürüyor.
    Diğer faaliyetlerden şirkete bir katkı gelmiyordu zaten. Şirket 60 milyona yakın kaynak elde etmiş oldu. 30X5=150 milyon da bedelliden gelecek.
    İleriye dönük hedeflerine ulaşma yolunda yapılacak yatırımlar için 150+60= 210 milyon kaynağa sahip olacak.

Enteresan olan ne peki?
    TUCLK bugün eksi açtı.
    Ben ne yaptım, Alabildiğim kadar aldım 13.70-15.00 arasında

Güzel bir gün geçirdik.
    Sağ olsun spek bizi mallandırmaya devam etti.
    Sabah düştü fırsat verdi diye almasam kapanışı belki de yukardan yapacaktı.

Sanki şirketin kasasına 60 milyon girmeyecek de 60 milyon kasadan çıkacakmış gibi davrandı bugün.
    Ben bunları yemem.
    Hatırlayan varsa 15 den 12 ye kadar düşürürken ben sürekli alıyordum. Burada bir arkadaş allah rızası için yazma vs demişti ama kendisi yok galiba artık. Biz sonra 21 leri de gördük.
    Valla kızsan da yazacağım. Bugün yine 14.70-15.00 arası çatır çatır aldım. Hem de pasif pasif değil yukarı çeke çeke

Not:Yatırım tavsiyesi değildir, herkesin zararı da karı da kendine

5. Üstad bedelli için kaynak ayırdın mı? bedelli tutarı hisse fiyatına göre küçümsenmeyecek kadar fazla, hissedeki düşüşün nedeni bu diye düşünüyorum
     Alıntı Originally Posted by playmaker Yazıyı Oku
    Güzel bir gün geçirdik.
    Sağ olsun spek bizi mallandırmaya devam etti.
    Sabah düştü fırsat verdi diye almasam kapanışı belki de yukardan yapacaktı.

Sanki şirketin kasasına 60 milyon girmeyecek de 60 milyon kasadan çıkacakmış gibi davrandı bugün.
    Ben bunları yemem.
    Hatırlayan varsa 15 den 12 ye kadar düşürürken ben sürekli alıyordum. Burada bir arkadaş allah rızası için yazma vs demişti ama kendisi yok galiba artık. Biz sonra 21 leri de gördük.
    Valla kızsan da yazacağım. Bugün yine 14.70-15.00 arası çatır çatır aldım. Hem de pasif pasif değil yukarı çeke çeke

Not:Yatırım tavsiyesi değildir, herkesin zararı da karı da kendine
    SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by penetram Yazıyı Oku
    Üstad bedelli için kaynak ayırdın mı? bedelli tutarı hisse fiyatına göre küçümsenmeyecek kadar fazla, hissedeki düşüşün nedeni bu diye düşünüyorum

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sıkıntı yok. Benim portföyümde bir hissenin payı genelde üçte bir olur. Nadiren yüzde 50 ye çıkarım. Yüzde 50 ye çıkardığımda da İlk kısa vadeli yükseliş hareketinde fazlalıkları yukardan atarım, yeniden üçte bire düşürürüm.
    Mesela TUCLK bir ara 12-13 lerde artırmıştım, 20 üzerinde iken fazlalıklarla vedalaşmıştık. Şimdi yeniden yerine koymuş olduk.
    Bedelli sermayenin nereye gideceği belli ise benim için sıkıntı olmaz bu da ayrı bir konu

Ölü taklidi yapıyor kimseler kalmadı mı yaw

Bir dost

8. Bedelli oranı yüksek olduğu için millet kaçıyor sanırım. Süreç ne kadar sürer bilemiyorum ancak potansiyelini bedelli sonrası yansıtabilir gibime geliyor. Ben tutmaya devam ediyorum. Yukarıda bir arkadaş yazmış, şirkete 210 milyon TL nakit girişi olacak diye. Şirketin piyasa değeri şuan 400 milyon TL civarında. Yaptığı o kadar iş, makineler, 2030 yılına kadar yapmış olduğu garanti sözleşmeler falan cabası.

Sayfa 260/339 İlkİlk ... 160210250258259260261262270310 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •