Sayfa 261/993 İlkİlk ... 161211251259260261262263271311361761 ... SonSon
Arama sonucu : 7939 madde; 2,081 - 2,088 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XVII

Çöp dolar ne olur memet
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

2. Bugün saat 10 da enflasyon verileri açıklanacak kim bilir ne kadar düşük gösterecekler yine.

3.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Çöp dolar ne olur memet
    Dayı
    Bedava dağıtılan kredilerin sonlandırılıp

Önceden dağıtılmış bedava kredilerin geri çağırıp

Bu saçmalığa son verilmesi gerekiyor.

Ucu bucağı yok.

..

Sıkılaşma gerekiyor

Tasarruf gerekiyor

Kaçakları kapatmak gerekiyor

Atomu parcalamiyoruz.

Ne yapılması gerektiğinin sunumunu yapayım istersen davet etsinler

Bunun sonu yok dayı.

Sıkılaşma da ise işsizlik ve daralma olur evet. En azından biseyin fiyatı belli olur bu haragurele yuvarlanan kaya da bir model.

Teknik analiz diye birşey yoktur..

4.  Alıntı Originally Posted by Achiles Yazıyı Oku
    Bilmiyorum, hala ısrarla DTH da duran paranın zorunluğu karşılığına ulaşmalarının yolu döviz bonosu, başka nasıl ulaşacak, ya da zorunlu karşılık oranını düşürecek...al sana kaynak..
    esas güven bulamayıp fiziki yastık altına kayanlar var altında bunlara dahil

eğer ki dövizi yastık altında tutmanın maliyeti artarsa bono da vs. %5-7 gibi o zaman o para da sisteme girecek ve ana hedeflerden biri olmalı

bankrun vs. telegramda falan çok dillendirilir olmuştu cds ler artarken fizikiye geçen azımsanmayacak miktar olabilir

Saygılar.

5. Hayal gardasim. Beni gandirabilirsin ama 16 yaşındaki çocuk bile bir daha asla. Çekirdek enflasyon TL yi bitirdikleri yerde guvenmis dayı geç bunları. Kendini veya beni gandirirsin. Hayal güzel.. bir daha asla

6. % 6,31 bekliyorum TÜFE’yi

7. Ufe beklentim: %6.66

8.  Alıntı Originally Posted by Achiles Yazıyı Oku
    Bilmiyorum, hala ısrarla DTH da duran paranın zorunluğu karşılığına ulaşmalarının yolu döviz bonosu, başka nasıl ulaşacak, ya da zorunlu karşılık oranını düşürecek...al sana kaynak..
    yastık altina cekmeden sistemde hapsetmesi lazim, doviz bonosu bunu saglar, örtülü sermaye kontrolü gibi olur, bir de eurobonda ilave vergi cakti mi tamamdır, dövizi olan uzun süre ekrandaki rakamlara bakar

Sayfa 261/993 İlkİlk ... 161211251259260261262263271311361761 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •