Sayfa 261/1049 İlkİlk ... 161211251259260261262263271311361761 ... SonSon
Arama sonucu : 8390 madde; 2,081 - 2,088 arası.

Konu: Bitcoin & Ethereum

1.  Alıntı Originally Posted by Discover Yazıyı Oku
    Japonya da en buyuk borsalarindan biri hacklandi.

Borsa da fiziki para cekimini durdurdu.

Ama ripple ve stellar calinmis sanirim.

400 milyon dolarlik.

Oyuzden ripple da sert dusus vardi.

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    esas olay bu değil piyasaya yeni para girişi çok az.coinlerin hepsi beklemede bu yüzden. long olmakta yarar var. arada al-sat ile miktarı arttırıyoruz.

2. Bu kripto piyasasi benide bozdu..götüm ayrı başım ayrı oynuyor...zaten görünür ufukta ve mevcut şartlarda kazanma ümidim oldukça azaldığndan elimdeki tüm coyinleri) satıp tek kalem gavat aldım..kisaltmasi gvt...açılımı genesis vizyooon...breh breh...dedim bir sürü tokeni coyini takip edeceğime hepsinden ayrı ayri aci çekeceğime tek kalem yaptım portfölyöyü...))) yakinda meta trader sürumünü çikarcekmis çarli şreem...ahahhahahaha

4.  Alıntı Originally Posted by krokodil Yazıyı Oku
    Bu kripto piyasasi benide bozdu..götüm ayrı başım ayrı oynuyor...zaten görünür ufukta ve mevcut şartlarda kazanma ümidim oldukça azaldığndan elimdeki tüm coyinleri) satıp tek kalem gavat aldım..kisaltmasi gvt...açılımı genesis vizyooon...breh breh...dedim bir sürü tokeni coyini takip edeceğime hepsinden ayrı ayri aci çekeceğime tek kalem yaptım portfölyöyü...))) yakinda meta trader sürumünü çikarcekmis çarli şreem...ahahhahahaha
    serde borsacılık varya..tam nasıl olcek bilmiyom emme bu genesis vizyon eğerki dedikleri gibi borsaları ve emtia piyasalarını blokçeyn zincirine bağlamayı başarırlarsa,yada ufak bir ışık görünürüse bu gvt 500 dolar olurmu olur valla..olmazsada zaten baştan kabul etmişim zararı..imkb de battı derim...ahahhahahahahaha

5. Sayın krokodil, coin piyasasında ki düşüşü ben sizden bilirim, bakalım Gvt iflah olmazsa öngörüm doğrulanmış olur. Örneğin doların düşüşünü de sayın Powerpc yüzünden olduğunu düşünüyorum. Sayın Powerpc elindeki dolarları satarsa piyasa rahat nefes alır.

6.  Alıntı Originally Posted by enfarktus Yazıyı Oku
    Sayın krokodil, coin piyasasında ki düşüşü ben sizden bilirim, bakalım Gvt iflah olmazsa öngörüm doğrulanmış olur. Örneğin doların düşüşünü de sayın Powerpc yüzünden olduğunu düşünüyorum. Sayın Powerpc elindeki dolarları satarsa piyasa rahat nefes alır.
    Bakalım sayın enfakturs benim için arkası işlek esnaf derler arkadaşlarim..yani nereye gitsem işler açılır ama.reelde...birde yay burcuyum.başkasına faydalı olurum.kendim koçana talim.ederim...inşallah gvt benim arkamdan işlemez...ahahhahahah

Çarli şreme o kadar sövdük artik o kızginlikla yapsin serefsiz 500 dolar..)))

7.  Alıntı Originally Posted by enfarktus Yazıyı Oku
    Sayın krokodil, coin piyasasında ki düşüşü ben sizden bilirim, bakalım Gvt iflah olmazsa öngörüm doğrulanmış olur. Örneğin doların düşüşünü de sayın Powerpc yüzünden olduğunu düşünüyorum. Sayın Powerpc elindeki dolarları satarsa piyasa rahat nefes alır.
    kendinize başka kurbanlar bulun,benim satasım yok

8. Sn.enfarktus,
    Bu Beluga PAY'i incelediniz mi ? Ben sitenize baktım belki bir ihtimal yazınızvardır hakkında diye . yokmuş.
    Özellikle burdan sorayım yazacaklarınızdan herkes faydalansın dedim

Sayfa 261/1049 İlkİlk ... 161211251259260261262263271311361761 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •