Sayfa 261/371 İlkİlk ... 161211251259260261262263271311361 ... SonSon
Arama sonucu : 2961 madde; 2,081 - 2,088 arası.

Konu: KOZAL - Koza Altın

1. Yasemin maliyetin nedir?

2.  Alıntı Originally Posted by knockermaster Yazıyı Oku
    Yasemin maliyetin nedir?
    Hesaplamak zor. 13350 sattım aylar önce ve isdemire dalın dedim buraya da yazdım. hatta portfoy fotosu çektim. sonra ereğliye geçtim sonra ereğli sayfasına yazdığım gibi borsadan tamamen çıktım dolar ve altına geçtim dedim. o esnada dolar 10 lira. arada ufak ereğli kozal ve thy ye girdim çıktım. sonuçta kozal portfoyum %45 arttı.
    *Yatırım tavsiyesi değildir.

3. KOZAL/GRAM ALTIN paritesi diplerde.alt çizgiden al-üst çizgiden ver yöntemi 2 senedir geçerli olmuş.tekrarını beklerim parite en azından 0,30 seviyesine gitmeli.şuan parite 0,17.güzel bir marj var aslında.

4.  Alıntı Originally Posted by yasemin5566 Yazıyı Oku
    Hesaplamak zor. 13350 sattım aylar önce ve isdemire dalın dedim buraya da yazdım. hatta portfoy fotosu çektim. sonra ereğliye geçtim sonra ereğli sayfasına yazdığım gibi borsadan tamamen çıktım dolar ve altına geçtim dedim. o esnada dolar 10 lira. arada ufak ereğli kozal ve thy ye girdim çıktım. sonuçta kozal portfoyum %45 arttı.
    Bunu da herhalde tahtadaki iş bilmezlere mesaj olsun diye attınız.Bir de mahkeme haberini gönderip ayıklama yaptılar.

Yatırımcılar bu topiclerde o kadar başta siyaset olmak üzere boş işlerle uğraşıyorlar ki olayın özünü kaçırıyorlar.

Bu da spekulatörlerin ekmeğine yağ sürüyor...
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

5. tl zirvesi öncesi son fibo geri alım seviyesi olan 141,70 seviyesi test edildi ancak kapanış bu değer altında oldu.
    bu değer yukarı geçilebilirse çanağı tamamlamak üzere 155,20 seviyesine doğru yol alabilir.

6. Full kozala girdim ama borsa riskini azaltmak için ve doların da çıkacağına inandığım için vadeliden 12. ve 1. ay olmak üzere 3 tane dolar aldım. Toplam 42 bin liralık dolar almış görünüyorum. Toplam teminat 3.900 lira ödemişim. Vadeliden de hiç anlamam sormak istediğim şu dolar %10 düşerse ben 42.000 lira mı kaybetmiş olacağım. Bilen var mı.

7.  Alıntı Originally Posted by yasemin5566 Yazıyı Oku
    Full kozala girdim ama borsa riskini azaltmak için ve doların da çıkacağına inandığım için vadeliden 12. ve 1. ay olmak üzere 3 tane dolar aldım. Toplam 42 bin liralık dolar almış görünüyorum. Toplam teminat 3.900 lira ödemişim. Vadeliden de hiç anlamam sormak istediğim şu dolar %10 düşerse ben 42.000 lira mı kaybetmiş olacağım. Bilen var mı.
    Aldığınız yerden % 10 dan daha fazla düşerse teminat tamamlama çağrısı olur.Tamamlamazsanız aldığınız longlar yanar.
    Son düzenleme : Zdx&Lunar Soul; 11-12-2021 saat: 14:14.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

8.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Aldığınız yerden % 1 den daha fazla düşerse teminat tamamlama çağrısı olur.Tamamlamazsanız aldığınız longlar yanar.
    Anladım bu nedenden dolayı kenarda 80 bin nakit tutuyorum. Doların %10 yükselmesiyle 3 kontratta 40 bin kazanıyorsak 400 bin liralık dolar almış gibi oluyoruz sanırım. O zaman neden 400 bin liralık dolar alayım ki dedim ve kozala daha fazla para ayırdım. Umarım doğru yapmışımdır.

Sayfa 261/371 İlkİlk ... 161211251259260261262263271311361 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •