Sayfa 262/1049 İlkİlk ... 162212252260261262263264272312362762 ... SonSon
Arama sonucu : 8390 madde; 2,089 - 2,096 arası.

Konu: Bitcoin & Ethereum

1.  Alıntı Originally Posted by bir-esnaf Yazıyı Oku
    Sn.enfarktus,
    Bu Beluga PAY'i incelediniz mi ? Ben sitenize baktım belki bir ihtimal yazınızvardır hakkında diye . yokmuş.
    Özellikle burdan sorayım yazacaklarınızdan herkes faydalansın dedim
    Bos verin gvt ye gelin ...)))))

2. en buyuk gvt bizim gvt.... abi dolasimdaki token sayisi az tam ucmalik diye bunu aldin demek bendegeldim bakalim ne olacak....

3.  Alıntı Originally Posted by kutatku Yazıyı Oku
    en buyuk gvt bizim gvt.... abi dolasimdaki token sayisi az tam ucmalik diye bunu aldin demek bendegeldim bakalim ne olacak....
    İşte bu benim bereketli kardeşim.....ingilizce ci..vi..ti okunuyor..türkçesi daha kolay gavat...)))))

Düşük sermayeli imkb şirketi gibi gördüm...token sayısı= ödenmiş sermayesi...birde yöneticileri borsalara yatirim yapacaz diyince oğlumm didim bu tam senlik..ya batarsın ya çıkarsın...

İlk hedef 45 ...sonra 65..sonra 100 sonra too moon...nasıl havaya girmismiyim???...ah ulan bu paranın mk....ahahahahahah

4.  Alıntı Originally Posted by krokodil Yazıyı Oku
    İşte bu benim bereketli kardeşim.....ingilizce ci..vi..ti okunuyor..türkçesi daha kolay gavat...)))))

Düşük sermayeli imkb şirketi gibi gördüm...token sayısı= ödenmiş sermayesi...birde yöneticileri borsalara yatirim yapacaz diyince oğlumm didim bu tam senlik..ya batarsın ya çıkarsın...

İlk hedef 45 ...sonra 65..sonra 100 sonra too moon...nasıl havaya girmismiyim???...ah ulan bu paranın mk....ahahahahahah
    Yalnız dikkatli olun üstadım, Gvt ilk yükselişini satılmayan tokenlerini yakınca, ikinci yükselişini de binanceye girince yaptı. Bilmiyorum yol haritasında mart ayından önce bir şey görünüyor mu? Hareketleri Neblio'ya çok benziyor ama Neblio coin, Gvt token sonuçta.

5.  Alıntı Originally Posted by enfarktus Yazıyı Oku
    Yalnız dikkatli olun üstadım, Gvt ilk yükselişini satılmayan tokenlerini yakınca, ikinci yükselişini de binanceye girince yaptı. Bilmiyorum yol haritasında mart ayından önce bir şey görünüyor mu? Hareketleri Neblio'ya çok benziyor ama Neblio coin, Gvt token sonuçta.
    ben tokenciyim..gençliğimde orhancıydım...) gelecek tokende...ahahahha nasıl hemen popom kalktı demi..

şaka bir yana tarık bin ziyad gibi yaktım gemileri..batmazsa amk...ahahahahahahahah

6. gediz iplik de beni köşeye sıkıştırdı ****ler..kabahat bende de var..o tahta için oldukça fazla mal aldım..adam diyorki s..ke s...ke beni bekleyeceksin..ee çarli şreme feda olsun 500 adet gavat....ahahhahahahahahaah

7.  Alıntı Originally Posted by bir-esnaf Yazıyı Oku
    Sn.enfarktus,
    Bu Beluga PAY'i incelediniz mi ? Ben sitenize baktım belki bir ihtimal yazınızvardır hakkında diye . yokmuş.
    Özellikle burdan sorayım yazacaklarınızdan herkes faydalansın dedim
    Sayın bir-esnaf, kartlarının üzerinde yazan "mastercard" ve "visa" ile gerçek bir anlaşmaları varsa iş yapar. Ama henüz anlaşmaları yoksa ben sıcak bakmam. Bildiğim kadarıyla benzer proje olan Monaco'nun bu tip bir anlaşması var. Yakın bir tarihte Monetha benzer şekilde master card ile anlaşma imzalayacağız diyerek epey bir token sattı ama bunun bir yalan olduğu anlaşılınca fiyatı öyle bir çaktılar ki hala kendini doğrultabilmiş değil.

8.  Alıntı Originally Posted by enfarktus Yazıyı Oku
    Sayın bir-esnaf, kartlarının üzerinde yazan "mastercard" ve "visa" ile gerçek bir anlaşmaları varsa iş yapar. Ama henüz anlaşmaları yoksa ben sıcak bakmam. Bildiğim kadarıyla benzer proje olan Monaco'nun bu tip bir anlaşması var. Yakın bir tarihte Monetha benzer şekilde master card ile anlaşma imzalayacağız diyerek epey bir token sattı ama bunun bir yalan olduğu anlaşılınca fiyatı öyle bir çaktılar ki hala kendini doğrultabilmiş değil.
    imkb de bu piyasada yalanın nirvanası...

rahmetli babam askerdi..benim asker olmamı istemedi ben çok istememe rağmen bende ondan intikam alırcasına finans piyasalarına girdim..her seferinde bana yalancı borsacı derdi..ruhu şad olsun...

bizde at götünde bekleşen sinekler gibi bir rızık peşindeyiz..

müstehak bize..pardon bana...

pilava sapladım kaşığı çekenin amk...ahahhahahahahhaha

Sayfa 262/1049 İlkİlk ... 162212252260261262263264272312362762 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •