Onemli Gunler Banner
Sayfa 262/636 İlkİlk ... 162212252260261262263264272312362 ... SonSon
Arama sonucu : 5086 madde; 2,089 - 2,096 arası.

Konu: ASELS - Aselsan Elektronik Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. Kır bugün zincirlerini be koçum.. Ytd

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ADANA+İSTANBUL
    Gönderi
    2,370
    ASELSAN yabancı oranı 7 Ekim 2022 % 23,47. 10 Ekim 2022 % 23,41.
    Fark % -0,06. Hisse kapanış fiyatı: 32,78 TL (Kaynak İş Yatırım).

Sabır acı kökleri, fakat çok tatlı meyveleri olan bir ağaçtır.

Sabır acı kökleri, fakat çok tatlı meyveleri olan bir ağaçtır.
    Yasal Uyarı.Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

3. Son düzenleme : Zdx&Lunar Soul; 11-10-2022 saat: 09:35.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

4.  Alıntı Originally Posted by rACE Yazıyı Oku
    20 sene önce dokunmatik telefon da yoktu.

Elektirikli araba da yoktu.

Bilgisayarların işlem gücü şimdikilerin 100'de 1'iydi.

İnternet sitesi sayısı şimdikinin 500'de 1i bile değildi.

Ford Otosan ürün gamı ve ihracatı şimdikinin yanında hiçti.

Bu gelişmeler küresel anlamda dünyada teknolojinin gelişmesiyle ilgilidir.

Eğer ki "bu adamlar ne yaptı?" sorusuna cevap arıyorsanız google'a Uganda para birimi vs Türk Lirası yazın ve son 5 yılda bir muz cumhuriyetinin parasının TL'yi nasıl 5'e katladığını görün.

Bu utanç hepimizin.

Ama en çok da sizin.

Sent from my LM-G710 using Tapatalk
    Sonunda mantıklı bir cevap veren siz olmuşsunuz.
    Zamana bağlı genel süreçle gelişim ortalamaları hesaba katılmalı, ortalamanın altında iseniz geride kalmışsınız demektir.

Ben Aselsandan daha genç ama aynı sektörde hayranlıkla takip ettiğim aslen alman hollanda şirketi ASML yi aselsanla kıyaslıyorum, her anlamda aselsanın gelişimi ASML karşısında fiyasko gibi, üstelik bu firma aselsan dan sıklıkla kalifiye personel transfer eder. hem üretimi, gelecek vizyon hedefi hemde borsadaki performansına bakabilirsiniz.
    Ülkenin gençleri gelişmiş beyinleri, malesef sisyasi düşünelere yandaşçılığa çıkarçılığa kurban ediliyor, Sağlam beyinlerimiz muktedir beyinsizlerimiz tarafından heba ediliyor.
    Son düzenleme : junge; 11-10-2022 saat: 10:42.

5. Adamlar yol yabdi bi kere, birakin Uganda parasini falan Hükümete sallayanlar eminim ki son model Iphone kullaniyordur, madem paraniz yoksa nasil aliyorsunuz bu telefonlari

Neyse yahu, trolluk yapmak bile zormus, Uganda örnegine takilanlar endeksin 500 dolardan düstügü seviyeye bakarak bir seyler düsünmeye calisabilirler. Düsen alim gücü falan demeyelim simdi advanced örnekler olur.

Kardeş bırak bu trol cep telefonu şunu bunu şeyleri acayip itici oluyorsunuz. İşgyo hükümetin mi mesela baka bakalım ne olmuş. Sürüyle hisse sayarım sana sahipleri muhalif takılan ama milleti soyup soğana çeviren.
    Hükğmete yakın iki tane takıntılı tip varsa bir o akdar hatta fazlası muhalif tipinde ötesi tipler var bu ülkede. Aselsandan yola çıkıp içindeki siyasi mezhepsel takıntıları buraya yazanlar bence acil pskoloğa gitmeli. Vakti zamanında ülkeyi nasıl bir tımarhaneye çevirdiklerini ben bizzat yaşadım. Artık bu tipi tipleri görünce direk damardan giresim geliyor yüzleri yüz değil kurumuş deri gibi )

Site yönetimi siyasi tartışmayı hükümete yakın olanlar başlatsa silerdi ama hükmete sallıyanlar başlatınca bekliyorlar. Kimse cevap vermezse yazı kalıyor silinmiyor. Birileri karşıt cevap verip iş büyüyünce herkesin yazıları siliniyor. İlginç olan bu tip konuları başlatanların hesapları hiç kapanmıyor. Bu kafayla bu muhalifler istikrarlı ve muhalif kalmaya devam eder, bir ömür iktidar yüzü görmez

8. Smile

Alıntı Originally Posted by 1.Yavuzhan Yazıyı Oku
    Kardeş bırak bu trol cep telefonu şunu bunu şeyleri acayip itici oluyorsunuz. İşgyo hükümetin mi mesela baka bakalım ne olmuş. Sürüyle hisse sayarım sana sahipleri muhalif takılan ama milleti soyup soğana çeviren.
    Hükğmete yakın iki tane takıntılı tip varsa bir o akdar hatta fazlası muhalif tipinde ötesi tipler var bu ülkede. Aselsandan yola çıkıp içindeki siyasi mezhepsel takıntıları buraya yazanlar bence acil pskoloğa gitmeli. Vakti zamanında ülkeyi nasıl bir tımarhaneye çevirdiklerini ben bizzat yaşadım. Artık bu tipi tipleri görünce direk damardan giresim geliyor yüzleri yüz değil kurumuş deri gibi )
    Sayın Yavuzhan sevdim seni

Sayfa 262/636 İlkİlk ... 162212252260261262263264272312362 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •