Sayfa 263/963 İlkİlk ... 163213253261262263264265273313363763 ... SonSon
Arama sonucu : 7704 madde; 2,097 - 2,104 arası.

Konu: IPEKE - İpek Doğal Enerji

1. Arkadaş bu ipek al sat yaptirmiyor o kadar agresif hareket ediyorki cesaret edemiyorum.

2.  Alıntı Originally Posted by zevahiri09 Yazıyı Oku
    Arkadaş bu ipek al sat yaptirmiyor o kadar agresif hareket ediyorki cesaret edemiyorum.
    geçen gün sen al sat yapıyorum dedin ve bende dün yaptım çarpıldım ) gitti 400 hisse.. canımız sağolsun... ellemem bidaha
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by alanyali Yazıyı Oku
    geçen gün sen al sat yapıyorum dedin ve bende dün yaptım çarpıldım ) gitti 400 hisse.. canımız sağolsun... ellemem bidaha
    Kozaa da yapıyorum kardeş ipek çok agresif kademeler çok hızlı değişiyor.

4. Alanyalı pasta nasıl?

5. Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

6.  Alıntı Originally Posted by zevahiri09 Yazıyı Oku
    Arkadaş bu ipek al sat yaptirmiyor o kadar agresif hareket ediyorki cesaret edemiyorum.
    vallahi dostum sabah tan buyana toplamda 40-45 kademe trade imkanı sundu ama gene beceremedik. su an maliyetimde al sat yapsaydık en az 30 kademe koyardık üzerine . ama yarın yapmak istiyorum. riske giricem giderse gitsin sonra. elbet biryerden yakalarım. bugün yapamadığıma üzüldüm çok iyi fırsat verdi

7. Bu endekse noluyor arkadaşlar. Neden bu kadar düşüyor?

Alıntı Originally Posted by Kameraman67 Yazıyı Oku
    vallahi dostum sabah tan buyana toplamda 40-45 kademe trade imkanı sundu ama gene beceremedik. su an maliyetimde al sat yapsaydık en az 30 kademe koyardık üzerine . ama yarın yapmak istiyorum. riske giricem giderse gitsin sonra. elbet biryerden yakalarım. bugün yapamadığıma üzüldüm çok iyi fırsat verdi
    Aman dikkat..pasta mükemmel..heran hareket olabilir..deniz hocanın takas oturmalı söylemi gerçekleşiyor olabilir..endeks bugün artı olsaydı farklı olacaktı gibime geliyor..

Sayfa 263/963 İlkİlk ... 163213253261262263264265273313363763 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •