Sayfa 263/841 İlkİlk ... 163213253261262263264265273313363763 ... SonSon
Arama sonucu : 6721 madde; 2,097 - 2,104 arası.

Konu: GESAN - Girişim Elektrik Sanayi Taahhüt ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by mehmetyun Yazıyı Oku
    aslına bakarsak güzel bir done değil mi?

bence güzel takas analizini severim. eskiden çok iyiydi de şimdi işin içinden çıkamıyorsun benim bile en az bildiğim 7 tane net kurumdan hesabım var belki eskiden bilmediğim de vardır unuttugum bankaları koymuyorum
    İş Bankasının trade programını kullanıyorum.
    Orada Yabancı Takas Payında 30.11.2022 de Gesanda 316.000 hisse mevcut iken günümüz itibarı ile 778.000 hisse gözüküyor.
    Bu da bana moral veriyor.
    Moral dışında işe yarayacak mı bilmiyorum ama.

Çok çenelendim.
    Yeni yıl kutlamalarını başlatmak için ekranı kapatıp çıkacağım birazdan.
    Tekrar herkese iyi yıllar.

Alıntı Originally Posted by mehmetyun Yazıyı Oku
    aslına bakarsak güzel bir done değil mi?

bence güzel takas analizini severim. eskiden çok iyiydi de şimdi işin içinden çıkamıyorsun benim bile en az bildiğim 7 tane net kurumdan hesabım var belki eskiden bilmediğim de vardır unuttugum bankaları koymuyorum
    Eski kuşak olduğumuz için sanırım ,buraya tablo atmayı beceremiyorum bir türlü takas tablosunu atacaktım...

Topikte ki tüm arkadaşlarımın yeni yılını kutluyorum...Umarım 2023 yılı 2022 yi aratmaz..Sağlıklı ve bol kazançlı günler diliyorum herkese...

240 üzerinde kapatalım dojimizle 2022 kapatalım oda yeter..

238 fiboda güzel destek çalışıyor mis gibi.. 265 güzel direncimiz var...

önemli olan baska formasyonda 230 u kırmaması kırarsa 2 li tepe formasyonu çalışır gibi

ama kırmazsa bu 238 leri ve 24 üzerş kapatıp doji ile kapatırsak bu sefer de ikili dip çalıştırmaya gideriz oda güzel bir formasyondur çalışırsa kara bulutlarımız gider.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by Ferrero Yazıyı Oku
    Eski kuşak olduğumuz için sanırım ,buraya tablo atmayı beceremiyorum bir türlü takas tablosunu atacaktım...
    çok eskilerden ben atıyordum ama malum ara vermiştim şimdi kvkk vs olayları engel değil dimi buraya bir şey atmaya? bende yükleyebilirim ama siteninki çalışmıyor link yapmak lazım

Alıntı Originally Posted by DrWho Yazıyı Oku
    Sevgili Gesani ailesi, enseyi karartmaya lüzum yoktur. Patron bizi dusunmez, tahtacı da bizi düşünmez orası kesin. Bizler onların yapabilecekleri tüm oyunları önceden tahmin edip ona göre pozisyon almakla ancak kazanabiliriz. Bizler de sizin gibi alfasta kara kara düşünüyoruz 😄 Enerji şirketleriyle ilgili genel bir sorun var ama içlerinde en köylü kurnazi yine gesan malesef 😄
    Enerjilerde hikaye bitmedi sabırlı olmak en doğrusu. Sinir stres yapan arkadaşlar Ekranı kapatmalari daha doğru olur.
    Tahminimce sinirleri daha da zorlayacaklar malesef ama unutmayın ne kadar gerilse ok, o kadar uzağa gider.
    Syg.
    Son bir yıl içerisinde halka arz olan yenilenebilir enerji şirketlerine dikkatli yaklaşmak gerekir. Bir sene dolduktan sonra ortaklar 10 birime halka arz ettikleri hisselerin bir kısmını, 300 birime çeşitli sebeplerle borsada işlem gören tipe dönüştürüp, satabilecektir. Biz de bu süreç tamamlanmıştır. Bence ucuz atlatılmıştır. İlaveten gelen nakitin büyük bir kısmı şirkete bu enflasyon ortamında faizsiz TL kredi olarak dönmüştür. Briakç çeyrek sonra bunların faydası görülecektir. Önümüzdeki çeyreklerde farklı gelişmeler kamuoyu ile paylaşılacaktır. Burada teker teker yazmayacağım bildiğimiz ve bilmediğimiz gelişmeleri. Bu gün yıllık kapanış yapacak. Geçen sene kaç liradan klapatmış, 2023 sonu kaç liradan kapatır tahmini yatırımlarımıza yön verecektir.

Sakin olup plana güvenin.

https://tvc-invdn-com.investing.com/...c5b8913dee.png

abcd formasyonu da var ))

isterlerse 2 li dipte çalıştırırlar

8.  Alıntı Originally Posted by mehmetyun Yazıyı Oku
    https://tvc-invdn-com.investing.com/...c5b8913dee.png

abcd formasyonu da var ))

isterlerse 2 li dipte çalıştırırlar
    Ercb uçtu ağa. Yaniyorum ya bu Gesan yüzünden :/ neyse gün bitmedi daha 260 isteruk

Sayfa 263/841 İlkİlk ... 163213253261262263264265273313363763 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •